Espo Sp. z o.o

Palikówka

Opinie o Espo Sp. z o.o

kolega

nie polecam firmy szef firmy espo to kłamca i manipulator- szczególnie jeśli chodzi o wypłatę. Niby przelał a tydzień mija i nadal wypłaty nie ma reszte sami sobie dodajcie a i tak wyjdzie na to samo !

były

Firma ma bardzo poważne problemy finansowe- mydlą oczy kierowcą żeby nie odchodzili ale firma praktycznie upadła. Same zadłużenia wobec kierowców są bardzo wysokie. Nie polecam tam pracy o ile można to nazwać pracą. Atmosfera jest w firmie tak beznadziejna że brakuje mi słowa które mogło by to określić.

ksiądz

Nie polecam ze względu na opóźnienia w wynagrodzeniu, karty paliwowe i czytniki drogowe są blokowane co utrudnia prace kierowcy, brak zaplecza(warsztat naprawczy) przez co nie wiesz w 100% o sprawności samochodu, kultura szefa odbiega od norm przyzwoitości, no i działalność gospodarcza(za wszystko odpowiadasz) itd.....

prodzi

no to w takim razie oświeć nas i daj nam znać co tam jest nie tak, jak wiele pozytywnych opinii o nich się pojawia

qwerty

raczej nie znajoma tam pracowała i pozytywnie się nie wypowiadała a post widać ze sama firma napisała

Nie polecam pracy w tej firmie!!!! Atmosfera jest chora.

Firma Espo Sp. z o.o nie ma przed tobą tajemnic? Opowiedz o niej na naszym forum.

Zostaw opinię o Espo Sp. z o.o - Palikówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Espo Sp. z o.o