Metal Work Polska Sp. z o.o.

Baranowo

Opinie o Metal Work Polska Sp. z o.o.

Weronika

Jeżeli zastanawiacie się nad podjęciem pracy w Metal Work Polska Sp. z o.o., to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową firmy - http://www.metalwork.pl/praca.html Jakie macie doświadczenia z pracą w tym miejscu?

Adrew

@Zainteresowany a skąd masz informacje na temat ich rekrutacji? Może firma poszukuje jeszcze pracowników na inne stanowiska? Będę wdzięczny za odp :)

Zainteresowany

Firma poszukuje aktualnie na stanowisko pracownika do spraw technicznych. Może ktoś choć odrobinę nakreślić na co mogę liczyć z ich strony aplikując na to stanowisko? Pozdrawiam

??

Powyższy wpis o tym że handlowiec dzwoni 6 razy w sprawie oferty za 50 zł nie zachęca do pracy w Metalwork na stanowisku inżyniera ds sprzedaży ponieważ może to świadczyć o tym że: - płacą niską podstawę i handlowcy żyją tylko z premii zależnej od 'targetu' - jest duża presja na wynik bo kryzys włoski sięgnął już do polskiego oddziału - oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw więc pewnie dużo jeżdżenia po tzw 'garażowcach' - brak porządnych narzędzi technicznych i projektowych dla inżyniera sprzedaży i trzeba brać klienta na litość dzwoniąc po kilka razy Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłby się do tego odnieść ???

obeznany

Metalwork to pneumatyka tzw jednego projektu każdy producent maszyny który włożył raz Metalworka jako tańszą alternatywę szybko z powrotem wrócił do Festo. W firmach produkcyjnych w branży automotive gdzie liczy się cykliczność nie ma miejsca na częśty postój awaryjny na pneumatyce MW więc oszczędności tylko pozorne.

mario

Co mają handlowy do ich kiepskiego wsparcia jeżeli chodzi o narzedzia dla projektantów itp. Nie chce mo sie z każdym pytaniem dzwonić do nich ....bo tracę tylko czas .

ossu

@zyndram mają dobrą ofertę dla średniej wielkości przedsiębiorstw, ale jeżeli chodzi o wsparcie dla producentów maszyn to preferuję niemieckie wsparcie :), dla MW wielka 5 za podstawowy asortyment: złączki, mufki, rurki itp :)

ossuu

Genaralnie taka tania alternatywa do Festo, które jak wiadomo jest liderem na rynku pneumy. Ale podziwiam MW za ich upartych handlowców, jeden kontaktował sie w sprawie oferty za 50PLN...6 razy :), aż żal było odmówić :)

Alan

Zastanawiałem się nad aplikowaniem do pracy w Metalwork ale słaba jakość produktów, dość ubogi asortyment oraz tzw włoska organizacja pracy ostatecznie mnie zniechęciły, nie chciałbym świecić oczami przed moimi klientami których teraz obsługuję i raczej kojarzą mnie z solidną jakością produktów i niemiecką organizacją.

darsi

załączki mają dobre, ale powala brak sklepu intenrentowego

link

Parę pytań dotyczących firmy: Jakie zarobki na stanowisku handlowca. Jakie narzędzia oferuje firma dla handlowca

hudini

rpw napisałeś "W sposób jaki traktują klientów i potencjalnych klientów" - z której wymienionej grupy jesteś? Jeśli klientem to co wiesz o potencjalnych? Jeśli potencjalnym to co wiesz o klientach? Wnioskujesz ze sposobu obsługi klientów, ze słabo płacąca - możesz rozwinąć wątek? Co to znaczy słabo i w jaki sposób wyciągnąłeś/wyciągnęłaś wnioski?

rpw

W sposób jaki traktują klientów i potencjalnych klientów, można wywnioskować, że kiepska firma, źle zarządzana i słabo płacąca. Kontakt z ich "działem technicznym" to droga przez mękę. Zbywanie klienta i żadnego kontaktu z ich strony.

kola

Produkty - marnej jakości. To chyba Ci konkurencja to nagadała Kolego. Pozdrawiam.

mefesto

Cześć. Krótkie pytania - jaka jest kondycja finansowa firmy? Czy kryzys we Włoszech sięgnął już oddziału w Polsce? - handlowcy, jakie narzędzia pracy firma oferuje? - zarobki, może ktoś podać zakres dla handlowców? - możliwości awansu zawodowego? - produkty - słyszałem,że dość marnej jakości, jaka jest Wasza opinia? - social - czy są jakieś bonusy poza urlopem? Kto jest największa konkurencją na rynku w Polsce?

Zostaw opinię o Metal Work Polska Sp. z o.o. - Baranowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Work Polska Sp. z o.o.