Metal Work Polska

Opinie o Metal Work Polska

turudu
użytkownik zarejestrowany

No może i było na całą Polskę, ale teraz inżynierów sprzedaży szukają tylko na mazowieckie i łódzkie @kjn. Trzeba mieć wykształcenie techniczne i szeroko rozumianą wiedzę z zakresu mechaniki i budowy maszyn.

Chyba nic się nie zmieniło bo cały czas szukają handlowców :o)

Kar

Słowa kojarzące się z Metal Work Polska : solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: rozwój poziomy Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Metal Work Polska: miła atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Metal Work Polska: długi czas pracy, paraliżujące procedury

Zostaw opinię o Metal Work Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Work Polska