Opinie o Nord Security Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nord Security Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nord Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Security Sp. z o.o. w Gdańsk

spocony grubas

Co wy piszecie o tej firmie za herezje. Co to za ochrona ? Spocony stary grubas bierze ludzi (małolatów lub starych, ale ułomnych ew. ukraińców) na imprezy do Ergo Areny lub na jakieś inne okazjonalne spędy, a dwóch synusiów równie grubi i spoceni trzymają kontrolę nad tymi ludzmi. Najciekawsze jest to że stary grubas w zaciasnej flejowatej koszuli po imprezie do ręki wypłaca jałmużnę w kwotach 18 zł za godzinę oczywiście zero jakichkolwiek umów. Stąd tyle ogłoszeń. Tych na śmieciowych umowach też ma np w palmiarni w Oliwie i stoją tam na nogach całe dnie za 15,70 na rękę. Jeśli jesteś zdrowy na ciele i umyśle trzymaj się zdala tej firemki.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Nord Security Sp. z o.o.?

Ochroniarak

Trzeba być niepełnosprawnym w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Adrian
@Ochroniarak

Przyjmują tylko osoby z orzeczeniem? Chociaż stanowiska są odpowiednio przystosowane, a dla znacznych dzień pracy to 7 godzin? Chodzi mi o to czy zasady zarzucone przez PFRON są respektowane? Wiesz może?

Ochroniarak
@Adrian

W branży ochrony respektowanie prawa i szanowanie pracownika? Nie w tej branży.

Natalia
@Ochroniarak

Jak to? Ale Ty piszesz o ogóle czy w kontekście tej firmy? Skąd niby taki brak szacunku?

Kamil

sprzedaż urlopów ? Co macie na myśli?

Cały zarząd z jednej gliny
@Kamil

A no to że idziesz niby na urlop pracując w tym czasie i wypłacają Ci śmieszne ochłapy pod stolem

Jan

Krzyczą na kandydata przez telefon, zatrudniają osoby z orzeczeniem czyli szemrana i nieprofesjonalna firma

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tacik

Taki spokój panuje na forum, tak dobrą macie pracę w firmie i brak ochotników żeby czasami podzielić się opinią?

anonim2

Zgadzam się z powyższym komentarzem

Oliwia

Widzę że od lat niezmiennie Pan Prezes zarywa do pracownic ???? mi kazał nosić spódniczki kiedyś, więc powiedzialam że prędzej się zwolnię.

Karol

Podpowiedzcie czy firma może być zainteresowana nowymi pracownikami?

NS

Jak ktoś nie raczy pojawić się w pracy to niech nie dziwi go fakt, iż zostaje zwolniony i ukarany za niedogodności związane z jego brakiem kompetencji i nie dojrzałym podejściem do pracy Pani Dario

r/o
@NS

Ukarany? Co to ma znaczyć?

Dorota
@r/o

No właśnie. Czy Nord Security nakłada jakieś kary dla pracowników? Są jakieś zapisy w umowach, które to przewidują?

Wrażliwy
@NS

"NS", jak już coś piszesz, to przeczytaj to zanim opublikujesz. Popraw błędy ortograficzne i zastanów się, czy to co napisałeś ma sens. Twój tekst cyt. "zostaje zwolniony i ukarany za niedogodności związane z jego brakiem kompetencji i nie dojrzałym podejściem do pracy", to przykład braku kompetencji osoby reprezentującej przedsiębiorstwo. Samo to, "odstrasza" od takiego przedsiębiorstwa.

Odradzam ..

Wszystkie negatywne opinie są niestety okrutna prawda. (usunięte przez administratora) aby na cudzym nieszczęściu się dorobić. jako zakład pracy chronionej nie stoi za pracownikiem wręcz wykorzystuje jako tanią siłę roboczą by pracować dzień i noc. Rozmowę kwalifikacyjną można porownac do testu na ile masz wiedzy aby dać się oszukać, lub jak zostało to wcześniej wspomniane jako casting im bardziej roznegliżowana panna tym większe szanse na zatrudnienie, bez względu na wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Notoryczna Rotacja pracowników i ciągle braki kadrowe. Pan prezes wraz z Panią kadrowa wyśmiewają pracowników. Umowy śmieciowe, pensje pod stołem. Brak prawidłowego przepływu informacji, a w sytuacjach kryzysowych spychanie winy, brak jakiego kolwiek wsparcia z strony zarządu. Notoryczne obwinianie i rzucanie obelg w kierunku pracowników za błedy zarządu np. źle rozpisany grafik. Dziw iż taki schemat pracy w dzisiejszych czasach ma prawo funkcji i bytu.. oby niedługo się zakończył.

depresja

Mam orzeczenie niepełnosprawności o stopniu znacznym. Na spotkaniu mówię że skoro mam stopień znaczny, jeśli pracuję dłużej niż 7 godzin w dniu otrzymuję wynagrodzenie za nadgodziny. Facet mi mówi że ochrona się nie liczy i że chce żebym harała 12 godzin w dniu kiedy ja mam powód żeby mieć to orzeczenie. Ogólnie to jest wgl sadyzm żeby zamiast zatrudnić normalnie 3 osoby na 8 godzin zatrudniać 2 osoby na 12 godzin. Facet też mi powiedział, że za umowę na zlecenie (czyli bez ubezpieczenia) płacą dodatkowo.(usunięte przez administratora)

Doinformuj sie
@depresja

Umowa zlecenie obejmuje ubezpieczenie, be, chorobowego, ewentualnie sama sobie możesz dodatkowo za to płacić. Doinformuj się zanim coś napiszesz.

rosalinn

Witam, nie polecam tej firmy. Nie zdołałam nawet w niej popracować, ponieważ łaskawy Pan Prezes nie poinformował o wyniku rekrutacji, mimo licznych wiadomości i telefonów. Znalazł za to czas na dodanie nowego ogłoszenia na olx :)

Norbert

Może w sytuacji kiedy ciągle brakuje fachowców do pracy to firma podniesie wynagrodzenie?

misiek
@Norbert

Nie w tej firmie...:)

tomek z pucka
@Norbert

jak(usunięte przez administratora) w firmie ochroniarskiej moga pracowac fachowcy (usunięte przez administratora) ?co too?przeciez to nie firma budowlana tylko ochroniarska (usunięte przez administratora)?

tomek z pucka

praca w tej firmie to przyjemnosc ale nieraz prezes ma wkurwa na gnoi ktorzy w niej pracują czasem na masówkack którzy siedza na telefonach a nieskupiają sie na pracy.

NIE POLECAM !

Praca rozwija w temacie oszustwa jak rzetelnie naginać dane przepisy i prawo by do granic możliwości oszukać pracownika nawet z należnym przydziałem ubioru!!! Samozwańczy prezes wraz z dyrektorami - śmiech na sali. Od profesjonalizmu i klasy gentelmena oprócz garnituru innych wspólnych mianowników brak !

Tom
@NIE POLECAM !

A te dyrektory to synki prezesa

Dorota
@NIE POLECAM !

Oszukiwanie pracowników to dosyć poważny zarzut. Fajnie by było, gdybyś wyjaśnił, o co dokładnie chodzi. Dlaczego Twoim zdaniem Nord nie traktuje właściwie pracowników?

@Dorota

To jest jakiś (usunięte przez administratora) i go nie słuchaj. Firma Nord jak i pan prezes z synami to super ludzie i praca dla nich to przyjemność i pierdół tefonpojeba co tu pisze bo to jakiś zazdrosny śmieć

Gutek

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Można składać dokumenty?

Wiktor

To jest wewnątrz uporządkowana firma. Ponadto ma opinię dobrego pracodawcy,

Hiszpan96

Ochrona Nord security to najlepsza firma którą znam Lubię atmosferę w Nord Security Sp. z o.o. za: Wszystko

SI

Jak ktoś jest uczciwy i chce pracować to firma jest jak najbardziej w porządku. Stawka mogłaby być ciut wyższa.

Torek 1212
@SI

Tylko szkoda ze gora nie jest uczciwa i oszukuje jak sie tylko da

pw

Firma jak najbardziej na plus

Kowal

Przerzucanie z obiektu na obiekt, na nadgodziny trzeba czekać cały kwartał ,a i tak nie wypłacają wszystkiego. Taka praca to o kant d**y rozbić. Nie zapewniają żadnych udogodnień dla pracownika, czajnik samemu trzeba kupić, jak jest krzesło zużyte to tez trzeba się naprosic o nowe , a ile trzeba wysłuchać ze to pracownicy pewno celowo zepsuli. Ogólnie taka sama praca jak u wszystkich ,którzy chcą się dorobić na ludziach z grupami

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Security Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Nord Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nord Security Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nord Security Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nord Security Sp. z o.o.