Opinie o Nord Security Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nord Security Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nord Security Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nord Security Sp. z o.o. w Gdańsk

Pytajnik

Widziałem ogłoszenie o pracę na Trojmiasto.pl i jest tam napisane, że praca 24/48, na takich obiektach powinno być zatrudnionych minimum pięciu pracowników, a tu widzę, że praca na trzy osoby. Jak oni obchodzą kodeks pracy i liczbę godzin w miesiącu? Wiem, że to się mega opłaca, bo dwa zusy minimum zostają w kieszeni oprawcy, ale przecież to jest wykańczanie osób niepełnosprawnych. W jakim wy systemie pracujecie?

@Pytajnik

Beznadziejna firma ,zero premii, zero niczego na żadne święta, nic kompletnie, mój znajomy dostaje premie ,bony na święta a tu dziadostwo nawet kartki świątecznej. Szkoda gadać.

Jestem poczatkujący, widziałem ostatnio wygasła ofertę na Gdańsk. Szukali na pięć wakatów i były oferowane systemy 12/24 lub 24/48. Który byście mi polecali i dlaczego? musze gdzieś się zatrzymać na minimum 3 miesiące a potem zobaczę

@Kermi

Co się dzieje w trakcie pierwszych trzech miesięcy, że tak piszesz? Ja będę miał jednak potrzebę by się gdzieś zaciągnąć. Tu raczej każdego biorą czy czasami bywa, że trudno jest się dostać?

Baśka Nowy wpis

Dzień dobry czy mój partner bez doświadczenia gdyby teraz się zatrudnił jako pracownik ochrony to także mógłby liczyć na te wspomniana kwotę 28,50 zł brutto? W ogłoszeniu z kiedyś nie widziałam by było ono wymagane

Julian

Wszystko jak najbardziej OK. Sposób traktowania pracownika wynika z głównej miary od jego podejścia do pracy. Niektórzy jednak oczekują innych rezultatów, a życie tak nie działa. Nie doświadczyłem chamstwa ani buractwa jak tutaj w komentarzach się przewinęło, zawsze kulturalnie i z klasą. Firma na +

Basia Nowy wpis
@Julian

Dzień dobry. możesz przy tym tylko zdradzić który rejon oceniasz? widzę ze na jednej faktycznie teraz niedawno narzekano. Jestem tu z ogłoszeniem na Gdynie, które od paru dni jest dostępne, może partner skorzysta. Tylko na ile będzie tam w porządku z warunkami?

Julian Nowy wpis
@Basia

Powiem szczerze, że Dyrektor Sebastian oraz P.R z którymi przyszło mi pracować to wspaniali, pozytywni ludzie którzy z empatią i uśmiechem podchodzą do wszelakich spraw. W porównaniu do poprzednich obiektów, trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia - mam spokój i naprawdę nie narzekam, nie ma takiego latania jak wcześniej było, no i też nie jest to praca na sklepie. Stawka 28.50 czyli ponadnormatywna więc jestem zadowolony

Obserwator

Na jednym obiekcie widzę człowieka z ich firmy...codziennie po 14 godzin łącznie z weekendami. Dowiedziałem się,że ma 1 grupę, sam nie potrafi zawalczyć o swoje. Mam nadzieję,że uda mi się mu pomóc. Słyszałem też jego rozmowę z " prezesem". (usunięte przez administratora) w calej okazałości. Ludzie zacznijcie walczyć o swoje, macie prawo pracować godnie. Niby umowa o pracę a nagle się okazuje, że trzeba zrobić 250h...za nadgodziny umowa zlecenie, której na oczy nie zobaczycie a wypłata gotówką w Gdańsku u " prezesa". Ja składam zawiadomienie

@Obserwator

Jeszcze raz - według ciebie ten pracownik pracuje od poniedziałku do niedzieli? I tak bez wolnego? Może sam tak chce pracować? Skąd pewność, że tej umowy zlecenie nikt na oczy nie widzi? Przecież ktoś ją musi podpisać

Tak Nowy wpis
@Obserwator

Dokładnie mnie potraktowali jak(usunięte przez administratora) ten cały prezes ,jak tylko wyrażasz swoje zdanie na temat godzin to już koniec , możesz się pożegnać z robotą.

nic

Niestety, w nordzie nie opłaca się robić, nawet jak ci pasuje 12/24 lub 24/48, nie wiem czy moge polecac tutaj, ale firma ochraniajaca biedronki jest lepsza wedlug mnie, pracowalem w obu firmach i mam porownanie

@nic

A co teraz tu porównujesz? Mam na myśli to czy dotyczy to samych zarobków czy jeszcze jakichś innych warunków już w samym miejscu pracy? pod tym względem ciekawi mnie porównanie

Kermi

nie warto nawet na 3 miechy , szukają naiwnych , tylko wykorzystują .

@Kermi

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Kermi

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej : żenada , (usunięte przez administratora) stwierdził że jednak nie nadaje się bo ostatnio nie pracowałem i nie mam doświadczenia w materii ochrony ( i może też byłbym kłopotliwym pracownikiem takim roszczeniowym bo potrafię walczyć o swoje co odczytał ten (usunięte przez administratora) z moich świadectw pracy ,(usunięte przez administratora),ciekawe że ogłoszenie miało uwagę brak doświadczenia nie jest problemem .a jak miałem pracować skoro z orzeczeniem o niepełnosprawności i na rencie nie chcą jednak zatrudniać firmy boją się bo ja po udarze , ale sprawny ruchowo i pracy szukam od pół roku.dzkoda że nie przeczytałem tych opinii wcześniej nie tracił bym czasu na żenująca rozmowę kwalifikacyjną

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nord Security Sp. z o.o.?

nie idź tam, dają mniej niż najniższa krajowa i są chamscy, bezczelni wobec własnych pracowników i nie respektują ich praw

Lucy
@pracownik

A na jakiej umowie pracujesz? Zastanawia mnie ta informacja o tym, że płacone jest mniej niż najniższa. Podkreślony został także brak respektu co do czyichś praw. Rozwiniesz ten wątek? Chyba, że co dziś cos się zmieniło w tej kwestii?

PIP
@Lucy

Stawka za godz na umowę o pracę to 16.70zl- dla pracownika ochrony

@Lucy

Na umowach zlecenie tez placa ponizej minimalnej

Czy pracodawca Nord Security Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pytajnik

@Pytajnik

Obiektu nie da rady dzielić z inna firmą? Zastanawiam się tez czy to bezpośrednio tak z treści wynika, a co jak już dwóch ludzi tam maja? ja tez dopiero się rozeznaje w temacie. Skoro byłoby mniej osób to lepiej może być płatne?

p

Myślę, że nie dzialą obiektu z inną firmą, wynika to bezpośrednio z ogłoszeń. Zadzwoń i się zapytaj ile już osób mają. Podobno płacą pod stołem sta ki poniżej minimalnej krajowej, więc chyba gorzej płatne.

@p

To na jakiej to umowie w końcu jest? Nie rozumiem jak mogłoby być płacone poniżej minimalnej, chyba że mi ktoś to wyjaśni? gdy zadzwonię to powiedzą jak to działa? Pisali kiedyś, że to na umowie o pracę. Więc to zgodne z kodeksem?

Irmina
@p

Dzwonił ktoś do nich w związku z tym wątkiem? Chodzi mi głównie o tę kasę, o której tu piszecie. Mój partner nad pracą się zastanawiał, chce wiedzieć na co przyjdzie. Ogólnie to polecacie, żeby szedł, bo teraz nie wiem? Potwierdzi ktoś te kasę?

Uciekajcie

Firma z zasadami z lat 80.. samowolka brak umowy lub śmieciowa. Brak zakresu obowiązków. Notorycznie błędnie naliczona pensja notabene stawka mniej niż najniższą krajową. Przydział ubioru który jest śmierdzący zużyty i sprany a do tego prefabrykat dokumentów otrzymania nowego przydziału. Wszelcy pracownicy każdej ery wspomniani oczywiście w złym świetle. Każdy jeden to menel lub jak to " prezes " określa modelka. Krzyki wyzwiska to codzienna praktyka zarządu, którego stan zdrowia fizyczny i psychiczny zostawia wiele do życzenia. UCIEKAJCIE

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nord Security Sp. z o.o.?

Ada

W tej firmie płacą pod stołem, stawka poniżej najniższej krajowej.

Gruby buc Nord

Tak dokładnie pieniądze dają pod stołem a jak dobrze godzin nie policzysz swoich to Ci zapłacą mniej sam miałem takie zdarzenie.Powiedziałem kamer nie macie nie widzicie ile kto pracuje to zobacz na kamerach i od razu się zamknęli robią to od 10 siątek lat w balona każdego jak się da bo to pazerni i zepsuci właściciele 2 braci i tausiek.Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!

@Gruby buc Nord

A co jeszcze odnośnie tych kamer, faktycznie powołanie się na nie na nic się nie zdało jeśli faktycznie było tak jak pisałeś? Swoją drogą czy one w jakimkolwiek innym celu były kiedykolwiek wykorzystywane? Macie pewność, że w ogóle są włączone lub materiały z nich przetrzymywane?

pracownik nordu

Niestety, bywa tak że kierownicy bywają chamscy, bezczelni wobec pracowników, bądź kandydatów. Krzyczą na nich przez telefon, grożą pobiciem. Nie zawsze zapewniają odpowiednią ilość przerw, czy odpowiednie warunki do pracy, szczególnie w bardzo ciężkiej pogodzie. Ucinają wypłatę, ze względu na czas przerwy czy toaletę - nawet do kilkudziesięciu złoty co jest sporą ilością kasy. A niestety, nie dają umowy pracownikom, przez co nie jest się bezpiecznym pod względem stabilności pracy, STAŁEJ pensji (nieucinanej przez należny człowiekowi odpoczynek, potrzeby ludzkie)

@pracownik nordu

Dodam! Nie placa nawet minimalnej krajowej, oprocz ze zatrudniaja dzieciakow, to jeszcze no dają zaledwie 18/20zl za godzine

@pracownik nordu

i to tak można skoro najniższa to przekracza? chyba, że to jakieś starsze dane po prostu? Pisząc o tych dzieciakach to kogo miałeś na myśli?

@Natalia

Nie, to nie są starsze dane, jeszcze w styczniu i lutym (gdy już najniższa wynosiła 22,80) placili rowne 20zl, jeszcze najblizsze kilka tygodni też tak ma być Nie bede wymieniac nazwisk tych dzieciakow, bo wywalą za to że ktoś coś o nich mówi

@pracownik nordu

A niee o nazwiska nie pytam, co mi z nich. zastanawiałam się nad działem lub ewentualnym stażem pracy tych osób. z jakich przyczyn przez kolejne tygodnie również tak ma być? jak to ogłosili i w jaki sposób ludzie reagowali?

@Natalia

Oglosili po prostu mowiac o tym na wydarzeniu, na zbiorkach A te osoby pracuja tak z kilka miesiecy, jako 'normalna' ochrona przeszukiwanie plecakow, pilnowanie schodow czy drzwi Ludzie niezbytnio zareagowali na te informacje nt. 20zl/h do kwietnia, chociazby nie widzialem reakcji

ciekawy

Co jest z tą firmą nie tak, że ma tak złą opinię i tak niską ocenę? Czy to prawda co piszą tutaj pracownicy, że pensja pod stołem wypłacana i okradani są pracownicy, oraz Państwo?

Yyyyy
@ciekawy

Za nadgodziny robią umowę zlecenie, nie wypłacają sto procent . Dziady nic więcej.

@Yyyyy

i to wynika z postanowień umownych oraz jest robione na czysto, tak? jak zapytam wprost na rozmowie rekrutacyjnej, to na spokojnie otrzymam na ten temat informację, tak? Nie 100% to ile?

szymon

nie pozwalaja lezec i spac w pracy, zalosni sa

Czy w Nord Security Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Karol

Nagrody hahaha oni i nagrody masz poczucie humoru

Marcia
@Karol

Nagrody ha ha ha tak oni dają sobie nagrody obcinając dla pracownika po 10 zł motywując to jakąś bzdurą

Alicja
@Marcia

Az jestem ciekawa tych argumentów. Co mówią jak tak obcinają te pensje?

szefu spocony grubas
@Alicja

...że dziewczyna poszła samowolnie na siku. Że miała tam stać 12 h, a jednak poszła do wc. Że wyciągneła kanapkę i ją zjadła i widzieli to ludzie. To właśnie mówią obcinając 10 czy 20 zł

@szefu spocony grubas

12 h? Ale to czekaj jak tutaj jakieś przerwy są rozłożone w takim razie? Bo gdyby na niej poszła to by problemu nie było?

Nie pojmuje

Nie pojmuje co kieruje ludźmi którzy szukają zatrudnienia w tej firmie. Tu wystarczy spojrzeć jak wygląda samozwańczy bu ha ha prezes i wszystko staje się jasne. Jest tyle innych firm ludzie nie kąpromitujcie się za te grosze.

Odradzam
@Nie pojmuje

Notorycznie kasowane są niewygodne komentarze. Prezes i synowie mają poważne zaburzenia, jednemu z nich ręce latają .. ten kto zna swoją wartość i zdrowia nie wytrzymuje tam za wiele.

Czy pracownicy w Nord Security Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ha ha ha

tak jasne, dogadują się. Tam każdy tylko czeka żeby uprzejmie donieść na kolegów

Pan

Widziałem ogłoszenie, że znowu szukają do pracy, czemu ludzie z tej firmy odchodzą?

Kazimierz
@Pan

A może poszerzają zespół po prostu? I co, chcesz tam pracować? Składałeś CV?

Marcia
@Kazimierz

Nie, nie poszerzają zespołu tylko normalny człowiek nie będzie tam pracował. Im się zdaje że żyją w latach 90tych, zero umów i kasa do ręki taka partyzantka. I jeszcze ludzi ubierają w pomarańczowe, brudne koszulki, a na imprezie wyglądasz tak samo jak ludzie z komunalki którzy są tam po to żeby sprzątać, tyle że oni mają nowe czyste pomarańczowe ciuchy, ty spraną polówkę.

Polecam tą firmę. A czytania (usunięte przez administratora) ów którzy wystawiają złą opinie proszę nieczytac i niebrac pod uwagę bo to (usunięte przez administratora) i degeneraty którzy o niczym niemaja pojęcia a się mądrzą

@Tomek

Dobrze,że Ty Tomku masz pojęcie

firma big krzak
@Tomek

Który z was to pisał ? To ty sebuś...robercik czy może stary tłustymi paluszkami po klawiaturce poklikał

@firma big krzak

Ty jakiś współpracowników tutaj wymieniasz?xd

Zostaw merytoryczną opinię o Nord Security Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Nord Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nord Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nord Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nord Security Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nord Security Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nord Security Sp. z o.o.