Nord Security Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Nord Security Sp. z o.o.

pw

Firma jak najbardziej na plus

SI

Jak ktoś jest uczciwy i chce pracować to firma jest jak najbardziej w porządku. Stawka mogłaby być ciut wyższa.

Kowal

Przerzucanie z obiektu na obiekt, na nadgodziny trzeba czekać cały kwartał ,a i tak nie wypłacają wszystkiego. Taka praca to o kant d**y rozbić. Nie zapewniają żadnych udogodnień dla pracownika, czajnik samemu trzeba kupić, jak jest krzesło zużyte to tez trzeba się naprosic o nowe , a ile trzeba wysłuchać ze to pracownicy pewno celowo zepsuli. Ogólnie taka sama praca jak u wszystkich ,którzy chcą się dorobić na ludziach z grupami

H.K.

ja mysle ze nie jest tak zle jak ludzie opisuja..pracuje tu drugi rok i wszystko jest oki.polecam prace u nas.

tom53

byłem u p.prezesa na rozmowie kwalifikacyjnej.wielki cwaniak-od razu zadaje sondazowe pytania czy dasz sie OSZUKAC!!! tym razem trafił na uczciwego gentelmena ktorego nie mogł doic i obiecywał zadzwonic(informacja dla idiotow).oczywiscie ja zadzwoniłem i usłyszałem od sekretarki same idiotyzmy!!! KTO W TYM PANSTWIE POZWALA NA TAKIE ROZPASANIE ZŁODZIEI? TO pytanie dotyczy ludzi niepełnosprawnych ktorzy sa niemiłosiernie przez p.cynika oszukiwani!!!!TO JEST SPRAWA Z URZEDU DLA PROKURATURY!!!!

marek
@tom53 03.05.2016 22:07

tom53....jak ty pracy w ochronie nie możesz znaleźć i ci mówią ze zadzwonią to już niezły lump jesteś...

DJ

Miałam okazję pracować na recepcji biurowca - byłam zatrudniona dla nich przez firmę Nord Security - Prezes uważa się za wielkiego biznesmena i dobrodusznego Pana który raczy nam płacić TYLE pieniędzy mając tak nedzną ofertę za nasze stanowisko od danego obiektu - śmiech na sali. Nie polecam szczerze pracy. Tymi ludźmi - wyżej srają, ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają....

NS

Jak ktoś nie raczy pojawić się w pracy to niech nie dziwi go fakt, iż zostaje zwolniony i ukarany za niedogodności związane z jego brakiem kompetencji i nie dojrzałym podejściem do pracy Pani Dario

recepcja/ochrona

Zdecydowanie nie polecam pracy i kontaktów z pracodawcą jakim jest pan szanowny prezes J.S, niesłowny oszust. Pieniądze z imprez masowych w większości zagarnia dla siebie rzucając tylko jakieś resztki dla pracowników, którym nawet nie raczy wystawić jakiejkolwiek umowy. Grosze jakie płaci nie są wcale poszanowaniem dla jego pracowników, którzy rzetelnie wywiązują się ze swojej pracy. Na koniec robi mnóstwo problemów i wyszukuje niestworzone rzeczy ażeby tylko nie zapłacić.

Pracownik Ochrony Securirty

Witam serdecznie. Powiem tyle i krotko na temat tej firmy ponieważ opinii nie ma. Praca jest bez umowy na wstępie mowia Ci, ze będziesz pracować w systemie 7-19, 19-7 z dwoma dniami wolnego ale rzeczywistość okazuje się inna... Pani ksiegowa i szanowny Pan dyrektor mowi wręcz z wielka troska swiecac oczami mowia Ci ze otrzymasz wynagrodzenie całkowite do 10-tego po czym umowę dostajesz do 30-tego czyli tak jakbys pracował tydzień niczym murzyn za darmo. Odradzam wszystkim ta firme i jak najdalej od niej, niegodny zaufania pracodawca!!!!

Zostaw opinię o Nord Security Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Security Sp. z o.o.