Dileo Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Dileo Sp. z o.o.

akson

dziwne, że firma oznaczona jest jako działająca w jednym mieście, a w informacjach w sieci znajduję inny adres. Widziałem ofertę, odzież robocza na wysokim poziomie, co na pewno świadczy o sporym nakładzie pracy ich pracowników. Ciekawe czy zarobki są adekwatne.

ktoś

firma ok

agata

dlaczego panie z tego sklepu same pisza sobie opinie?myslicie ze ktos wam wierzy ze to klient sie wypowiada o was tak optymistycznie?słodzicie sobie troche za bardzo moje drogie ....dziecinada

Zostaw opinię o Dileo Sp. z o.o. - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dileo Sp. z o.o.