DILEO Sp. z o.o.

Chrzanów

Opinie o DILEO Sp. z o.o.

px

pompea,głównie te opinie są generowane przez pracowników. Jakoś nie widzę powodów dla których któryś z kontrahentów miałby wyrażać negatywne zdanie o firmie :)

Zadowolona

Pracowalam w firmie Dileo w jednym ze sklepow. Bardzo milo wspominam wspolprace, przyjazna atmosfera, Prezesi zyczliwi, pelne zrozumienie czlowieka. Niestety firma wycofala sie z mojego miasta i naprawde z zalem przyszlo sie z Nimi rozstac. Zarobki przyzwoite i zawsze terminowo, wszystkie warunki zgodne z kodeksem pracy. Przy okazji chce pozdrowic Zarząd Firmy od bylej załogi Dileo Tarnów:)

Uważam że obsługa w tym sklepie jest na poziomie i złego słowa na temat pracownic nie mogę powiedzieć.Ceny jak na galerię nie wygórowane bardzo ładna i niedroga biżuteria warto tam zaglądać :)

szyszka110

Również byłam w sklepie DILEO i uważam że obsługa jest naprawdę w porządku panie są bardzo miłe chętnie doradzają jest to chyba najlepsza obsługa w całym centrum handlowym naprawdę rzadko się teraz spotyka tak pozytywne i zaangażowane osoby jestem bardzo zadowolona chętnie tam wrócę towar jak to towar wszystko jest teraz Made in China więc nie ma co przesadzać. Brawa dla Pań za profesjonalną obsługę :)

miki607

Byłem w sklepie w Chrzanowie. Obsługa naprawde super na wysokim poziomie , wiele młodych sprzedawców z okolicznych sklepów powinno podejść do Pani i podpatrzeć jak powinno się fachowo doradzic przy wyborze asortymentu. Uzeklo mnie to ze te panie z zaangazowaniem i usmiechem podchodza do kienta .Taka obsluga nie zdaza sie czesto pogratulowac. Podziękowania dla obsługującej Pani za miłą i fachową obsługę a asortyment dla kazdego.

ja rowniez bylam w sklepie w chrzanowie .obsluga fatalna, panie naburmuszone, zmeczone, niemile. na pytanie odpowiadaja tak lub nie zadnego zaangazowania. sklep tez nieciekawy asortymen(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o DILEO Sp. z o.o. - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DILEO Sp. z o.o.