Opinie o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INTER-AUTO KRAKÓW. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-AUTO KRAKÓW o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-AUTO KRAKÓW w Kraków

qwe

A może mi ktoś powiedzieć czy pracownikom biurowym, którzy nie mają wpływu na sprzedaż zawsze wypłacają premie ?

@qwe

nie wypłacają zawsze, wszystko zależy od humoru WS ;) albo da albo nie da i nie ma to nic wspólnego z tym ile się angażujesz i jak dobrze pracujesz. Rosyjska ruletka, ot co !

gość
@qwe

Premia w Inter Auto tylko taką ma nazwę, w rzeczywistości to większa część wynagrodzenia którego z tego powodu, że nazwana została premią można zawsze bezkarnie nie zapłacić.

gość
@gość

choć w większości przypadków będzie mniejsza...

?

Beata 15.06.2018 14:27 @? jestem moderatorem forum gowork.pl. @Rumburak czarownik 2 kategorii @sic! Wbrew temu co napisał użytkownik @Beata nie mam problemu z odpowiedzią na Twoje pytania. Głównym celem tego forum jest poznanie rzeczywistego obrazu danej firmy. Zarówno negatywne jak i pozytywne komentarze nie są usuwane, jeżeli nie naruszają regulaminu. To jakie są komentarze zależne jest od użytkowników. Zależy nam także na tym, aby na forum były zamieszczane tylko prawdziwe informacje, co nie zawsze jest łatwe do zweryfikowania, więc jeśli widzisz, że w jakiś wpis zawiera coś niezgodnego z prawdą, możesz napisać o tym bezpośrednio pod danym wpisem. Gowork nie jest organizacją non profit, jeśli interesuje Cię czym dokładnie zajmuje się Gowork, odsyłam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej: https://www.gowork.pl/ @ciekawski Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Jeżeli jesteś zainteresowany tutaj znajdziesz wszelkie dane kontaktowe: https://www.gowork.pl/kontakt Jeżeli wszystkie wątpliwości zostały już rozwiane zapraszam do powrotu do tematu, którego dotyczy ten wątek, czyli opinii dotyczące pracy w firmie INTER-AUTO KRAKÓW. @wunderbar Co masz na myśli pisząc o złym klimacie? Czym spowodowane są Twoje odczucia? anonymous 16.06.2018 18:12 @Beata 15.06.2018 14:27 Chyba się trochę zapędziłaś. Skąd ta troska ? Czym jest motywowana? Czy to prawda, że gowork.pl oferuje za pieniądze m.in. możliwość moderowania w określony sposób forum (tak zwany złoty profil?) i czy to prawda, ze ten pracodawca nie bardzo chce płacić? Czy na forum, które się opłaca zachęta do wunderbara zostałaby wyemitowana? Co powiesz beato o ile jesteś beatą, tym którzy ostatnio za pomówienia (w tym pomówienia w internecie) osób oczernianych także na tym forum dostali lub najprawdopodobniej dostaną wyroki? Że wy tylko udostępniacie forum? Przecież za pomówienie z 212 KK z 2, jest nawet kara bezwzględnego pozbawienia wolności. Potem będzie płacz nad zwichniętymi życiorysami i zmarnowanymi karierami. Czy to możliwe, że ludzie stracą tak wiele bo zaufali mądralińskim (nie tylko wam), że bez względu na to co piszą w internecie są albo anonimowi i bezkarni, albo bezkarni? Będą musieli wyrzucić swoje samsungi do Wisły? Wiesz jaka to strata?! Tak przy okazji, interesuje mnie odpowiedź na pytanie Rumburaka co do atmosfery w gowowrk.pl? Dlaczego nie ma takiego profilu jak tutaj tylko dla gowork.pl ? Chętnie bym się zapoznał. I czy wasza działalność ma charakter non-profit? Odpowiedz proszę, z czego się utrzymujecie? Beato do dzieła.

Z perspektywy nie polecam.

Ireneusz Sańka

KIA INTER AUTO WIESŁAW SIWEK Jestem osobą, która jako jedna z nielicznych pracowała blisko 10 lat w IA, dział sprzedaży samochodów nowych KIA. Atmosfera w "naszym dziale" wyśmienita - pamiętajcie atmosferę tworzą ludzie, i tutaj zatrzymajmy się na chwilkę! dział sprzedaży - zespół, który skoczy za Tobą w ogień, pomogą, doradzą, zastąpią, każdy może liczyć na siebie na wzajem, Dyrektor Handlowy o WIELKICH umiejętnościach zarządzania zespołem, wyrozumiały, mający zawsze plan awaryjny. Praca w tym zespole była dla mnie wielkim zaszczytem ciesze się, że mogłem dołożyć cegiełkę do budowy imperium Pana Wiesława. Wielkie podziękowania dla MB, SK, GH, - wielkie szacunek - do zobaczenia.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie INTER-AUTO KRAKÓW? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tak a propos

?

Premie w inter Auto są wypłacane z reguły adekwatnie do wkładu pracy, więc może warto zastanowić się nad tym czy czasem nie jest tak, że dostałeś tyle ile faktycznie zarobiłeś.

Andreas P.

Brak słów. Pracowałem jeszcze kilkanaście m-cy temu w inter, i patrząc na opinię wiele się nie zmieniło.... Ciągle poszukują nowych pracowników (usunięte przez administratora)Smutne to. Z takim potencjałem można zbudować potęgę na rynku zarówno motoryzacyjnym jak i rynku pracy. Czekam z niecierpliwością na pozytywne opinie pracowników, którzy mieli okazję pracować dla IA.

PiotrG

Ktoś wie jakie zarobki na stanowisku sprzedawca magazynier działu części? Zmiany po 8 godz czy dłuższe? Konkrety mile widziane

Firma wydaje się być porządna. Jednak po ponad rocznym doświadczeniu mogę powiedzieć jedno: plus - pensja zazwyczaj na czas (oprócz premi w kopercie......) Po za tym? Ciężko znaleźć plusy. Zmieniłem pracodawcę - efekt ? Więcej zdrowia, większy szacunek wobec pracownika (bez którego firma takiej skali nie ma prawa bytu), płaca? Dużo korzystniejsza. Nie mówiąc o innych przywilejach jak np czystość na miejscu pracy czy auto służbowe do dyspozycji. Jak ktoś chce przeżyć szkołę życia firma idealna. Pozdrawiam cały zespół IA.

Beata

@Pracownik Dlaczego uważasz, że dyrekcja nie ma szacunku dla pracownika? Możesz podać jakiś przykład zachowania, czy sytuacji, która by na to wskazywała? Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym, gdzie rzucanie nieuzasadnionych oskarżeń nie jest właściwe. @Andrzej z Grudziądza z portalu nie znikają opinie, z tego powodu, że są negatywne. Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu przedsiębiorstwa, więc usuwanie negatywnych komentarzy mijałoby się z celem. Usuwane są opinie w których został złamany regulamin, zachęcam do zapoznania się z nim.

tom cat

Oczywiście , buhahaha

Rumburak czarownik 2 kategorii

NICK

to ciekawe

@Rumburak czarownik 2 kategorii

co mam odpowiedzieć ??????

oooooooooooooooooo ~!!!!!!

@Beata

Odpisał bym pani, ale szkoda mi czasu dla pani i tej firmy-szopy. Był wyczerpujący opis trzeba było go nie usuwać!!!

Witek

Wujek cięta ryiposta
@Witek

Oni biorą każdego i cały czas, taka tam maja rotacje :) Nie martw się , musiałbyś być strasznym nygusem żeby cie nie wzięli hahahah

@Witek

Witek. Czy Ty jesteś pracownikiem gowork.pl?

@Witek

Czy to prawda, że gowork.pl oferuje za pieniądze m.in. możliwość moderowania w określony sposób forum (tak zwany złoty profil?)?

Beata

Jestem zainteresowana obecną sytuacją jaka panuje w tej firmie. Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował, w firmie Inter Auto Kraków? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny.

Andrzej z Grudziądza
@Beata

Przeglądałaś wszystkie tutaj opinie na temat IA ?? Tu masz odpowiedzi na temat panującej atmosfery i warunków pracy. Dodam tylko ze 2/3 negatywnych opinii , w dziwny sposób poznikało z portalu. Ja pracy tam nie polecam, chyba że nie masz wyjścia , jesteś z poza branży i chcesz ja poznać , zyskać wpis w CV i odejść , (usunięte przez administratora)) Śledzę ten temat na portalu od początku i w IA przepracowałem kilka lat - doświadczenia bezcenne. Decyzja należy do ciebie. Powodzenia.

@Beata

Beato, czy ty jesteś pracownikiem gowork.pl?

henryk

upierdliwe babsko

@henryk

Tzw. beata w jednym z postów potwierdziła, że jest moderatorem i bez informowania o tym uczestników dyskusji bierze w niej udział.

Beata

@tom cat Do czego odnosi się Twoja wypowiedź? Nie wiele ona mówi, możesz rozwinąć swoją myśl? @Malina możesz napisać coś więcej na temat pracy w INTER-AUTO KRAKÓW? Jakie są Twoje wrażenia? Zależy nam na poznaniu realnej opinii na temat pracy w tej firmie.

Malina
@Beata

Dobry Klimat wobec pracowników i jak ktoś pilnuje swojej roboty to jest wszystko ok

henryk

proszę zwolnijcie tę babę

Miro

Szkoda, że rzadko tu piszecie. Interesuje mnie praca w takiej firmie. Podpowiedzcie czy warto szukać tu pracy?

@Miro

kolejny pracownik gowork ? Jak beata i paru innych ?

WYKONAWCA USŁUG

Nie płacą aż się dziwię że ktoś od nich kupuje i pracuje a firmy ktore pracuja u nich jak podwykonawcy nie dostaja wynagrodzenia np MAXBUD Siwek i spółka wydymali go na 700000 zł i on się już nie podniesie Wy macie jeszcze szanse

Waldi

Może te komentarze były naszpikowane wulgaryzmami?

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Chyba się trochę zapędziłaś. Skąd ta troska ? Czym jest motywowana? Czy to prawda, że gowork.pl oferuje za pieniądze m.in. możliwość moderowania w określony sposób forum (tak zwany złoty profil?) i czy to prawda, ze ten pracodawca nie bardzo chce płacić? Czy na forum, które się opłaca zachęta do wunderbara zostałaby wyemitowana? Co powiesz beato o ile jesteś beatą, tym którzy ostatnio za pomówienia (w tym pomówienia w internecie) osób oczernianych także na tym forum dostali lub najprawdopodobniej dostaną wyroki? Że wy tylko udostępniacie forum? Przecież za pomówienie z 212 KK z 2, jest nawet kara bezwzględnego pozbawienia wolności. Potem będzie płacz nad zwichniętymi życiorysami i zmarnowanymi karierami. Czy to możliwe, że ludzie stracą tak wiele bo zaufali mądralińskim (nie tylko wam), że bez względu na to co piszą w internecie są albo anonimowi i bezkarni, albo bezkarni? Będą musieli wyrzucić swoje samsungi do Wisły? Wiesz jaka to strata?! Tak przy okazji, interesuje mnie odpowiedź na pytanie Rumburaka co do atmosfery w gowowrk.pl? Dlaczego nie ma takiego profilu jak tutaj tylko dla gowork.pl ? Chętnie bym się zapoznał. I czy wasza działalność ma charakter non-profit? Odpowiedz proszę, z czego się utrzymujecie? Beato do dzieła. A teraz ctl+printscreen i jedziemy.

wunderbar

Pracowałem 1.5 roku takiego złego klimatu w tej pracy to naprawdę przez lata musieli się dorabiać. Odszedłem bo ekonomicznie słabo w przeliczeniu na godziny ile trzeba byc w pracy. Obiektywnie nie polecam

"Miszcz"kopie butelki(ANDERSA)
@wunderbar

W którym oddziale? Prawda jest taka że wiele negatywnych komentarzy usunieto ,wiele osób robi absolutne minimum a pózniej płacz źe premia mała...jak sie robi od początku do końca i porządnie to sie dostaje dobrą premie

sic!

Rumburak czarownik 2 kategorii 07.06.2018 15:58 A to ciekawe @Beata 21.05.2018 14:20 Czy to prawda, że atmosfera w gowork, jest nienajlepsza i że preferuje się utrzymywanie negatywnych komentarzy, które mogą naruszać prawo jak ten wpis pracownika, konkurencji, o dyrekcji w IA ? Czy wątki innych dealerów są kasowane, bo ich nie widać? Z czego utrzymuje się Gowork, to działalność non profit ???

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-AUTO KRAKÓW - Kraków

• Jak się pracuje w INTER-AUTO KRAKÓW?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-AUTO KRAKÓW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-AUTO KRAKÓW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTER-AUTO KRAKÓW
1.8/5 Na podstawie 531 ocen.
  • Jasnogórska 62
    31-358 Kraków