Opinie o Ravet Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ravet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ravet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ravet Sp. z o.o. w Wrocław

Odkąd w firmie pojawił się ten malutki człowiek większość fajnych osób się zwalnia, atmosfera jest straszna nie do wytrzymania.

Hej, kim jest ten człowiek i kogo ma pod sobą? Faktycznie musi się źle dziać jeśli jest tyle rekrutacji w tak małej firmie. Mam zamiar złożyć CV, jednak waham bo już jednego złego szefa przeżyłem. Dziękuję za odpowiedź

Szczęściara

nie ma pakietów medycznych

Halina
@Szczęściara

No jak widać nie można mieć wszystkiego.. A zamiast pakietu? Jeszcze coś alternatywnego tutaj oferują?

Ann

@Kandydat ja mam pytanie apropo tego stanowiska jeszcze jakie jest auto i jaki rejon się dostaje, jak duży?

@Ann

Służbowe, różne są, nowe dochodzą. Teren zwykle 3-4 województwa w zaleznosci jakie województwa

@Ann

I czy auta są też do prywatnego korzystania?

P

Nie wszystko od razu.

Szczęściara

Samochód służbowy nie jest przeznaczony do użytku prywatnego

Ravet Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Kierownik Sprzedaży. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Król Julian

Dopóki nie wymienicie szefa to wam się będą ludzie zwalniać. Bo on sam wprowadza zła atmosferę do pracy przez co zwalniają się ludzie. A tak poza tym to w firmie jest bardzo zła atmosfera i odradzam aplikowanie na stanowisko.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Ravet Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny - weterynaria? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Żenada

Chyba wiem o kim mówisz, każdy ma już go dosyć, brak kompetencji u (SZUKAM slowa) tej osoby jest żenująca, (nie udalo mi sie wySZUKAĆ slowa) mało wie ale dużo szczeka, niestety jest pupilkiem szefa. Trzeba szukać nowej pracy, bo w takich warunkach ciężko pracować. Przez takiego typa firma dużo traci, on wogole nie potrafi zarządzać firmą, a co najważniejsze ludźmi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ravet Sp. z o.o.?

Q

Zależy na jakim stanowisku

Damian

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie zarobki w firmie ravet obowiązują. Ostatnio widziałem że potrzebują na magazyn ktoś coś??

Opinia

Kiedyś taka teraz nic pewnego

Maja

@Pracownik a to noclegi często poza domem?

Witam, szukam świeżej opinii na temat stanowiska przedstawiciela handlowego. Jaka podstawa, system prowizyjny, flota? Czy plany do zrealizowania czy mało realne? Jaka atmosfera?

admin

Mieliście styczność z firmą Ravet Sp. z o.o. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Ravet Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ravet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ravet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ravet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ravet Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Księgarska 1
    51-180 Wrocław