Kangurek 24

Opole

Opinie o Kangurek 24

nowalijek

przede wszystkim mają wykwalifikowaną kadrę do pracy z tak małymi dziećmi ;)

masa

Nie polecam totalna masakra zero organizacji zero podejścia do dzieci a na dodatek pani Magda ha ha ha żenada brak wiedzy jak zając się dzieckiem nie polecam placówki w Grodkowie

nie wiem jak się tam pracuje ale generalnie miejsce poniżej oczekiwań strome schody małe pomieszczenia opiekunka rozdarta między pokojem śpiących niemowląt a pokojem zabaw dzieci starszych. Bardzo średnie warunki za bardzo wysoką kwote

Olek

Nie dość, że to chyba jakaś autopromocja to jeszcze bardzo słaba... polecam współpracę z tą firmą ... co za miałki tekst... ;/

Zostaw opinię o Kangurek 24 - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kangurek 24