Kangurek

Chorzów

Opinie o Kangurek

Izka

Czy macie powód, żeby nie pisać na forum? Jest tak dobrze czy tak źle? Podpowiedzcie co,ś nowym chętnym!!!

Julita

Czy orientujecie się jak wygląda sytuacja z odbyciem stażu w sali zabaw Kangurek? Wszelkie informacje na ten temat będą dużym ułatwieniem, dla osób studiujących kierunki pedagogiczne.

anka

@lata pomijam fakt, że takie umiejętności rozwija się i wykazuje już podczas studiów. Totalnie nic nadzwyczajnego, myślę, że to nawet konieczne umiejętności :)

dd

apel do dziewczyn, które zostały w tym zakłamanym miejscu UCIEKAJCIE ;]

Joanna

Ja również byłam animatorem w sali zabaw. Brak organizacji pracy. Dużo pracy za parę groszy. Kontakt z kierowniczką? Zapomnij. Pracuję teraz w Lagunie. Płacą o wiele, wiele więcej.

madziussss

bylam animatorka w tej sali zab i placili mi za 2 godziny zabawy ( usunięte przez administratora ) zlotych!

Zostaw opinię o Kangurek - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kangurek