Gwarek Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Gwarek Sp. z o.o.

górnik

Mam nadzieję że do pierwszych mrozów Mariusz Kamiński wreszcie się zabierze za tą mafię węglową i tych wszystkich TW Bolków, PZPRowców i zdrajców czerwonych jak ci kumple dyrektorzy, prezesi czerwona burżuazja, puścić ich w skarpetkach i 25 lat kryminału to minimum. Tak jest towarzysze mrozy, nowaki..., główki kapusty,inżyniery z petrobudowy za flachę wódy i inne czerwone śmieci, wasze bachory, kochanki i reszta też, nie przepisujcie na nich tych ukradzionych pieniędzy i majątków idziemy po was czerwone pachoły. Wasz czas się kończy do pierdla jak najszybciej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czerwone, łapówkarze i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a wy uciekajcie ten statek tonie.

Twoja wiedza o firmie Gwarek Sp. z o.o. jest potrzebna osobom szukającym tam pracy. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Gwarek Sp. z o.o. - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwarek Sp. z o.o.