Opinie o Van Pur S.A. Oddział w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Van Pur S.A. Oddział. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Van Pur S.A. Oddział o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Pur S.A. Oddział w Koszalin

Puszkownia

W browarze jest progres , ale jeszcze Kierownik rozlewu do dymisji !!!

@Puszkownia

Ten kierownik to juz chyba jedyna w miare myslaca osoba ktora zostala na rozlewie.

Reklamacje

Kontakt do administratora strony: admin@gowork.pl Kontakt dla partnerów: wspolpraca@gowork.pl Kontakt w sprawie płatności: platnosci@gowork.pl Kontakt dla partnerów w sprawie szkoleń: wspolpraca.szkolenia@gowork.pl Kontakt w sprawie danych osobowych - GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o. o.: Angelika Wielochowska iod@gowork.pl

Basen

Niedawno w firmie były podwyżki, sporo inwestycji i ulepszeń. Wynagrodzenie jest zadowalające, premia, spore dodatki możliwość złapania nadgodzin. Myślę że wynagrodzenie jest odpowiednie jak na to co się robi. Spora automatyzacja więc głównie się stoi i pilnuje/ dokłada materiały do maszyn

brodzik
@Basen

Mógł byś bardziej sprecyzować jakie inwestycje i modernizacje polepszyły warunki pracy? bo chyba coś przeoczyłem.

@brodzik

Bo tak sie angazujecie w rozwoj firmy.

@x

Poważnie? Kto i dlaczego ma się zaangażować w rozwój firmy, która jest pokracznie reanimowanym martwym koniem? Za każdą niekompetencje obrywa najzwyklejszy pracownik, któremu wciska się bezczelnie kit, że to nie walący się szrot którego nikt nie ogarnie i brak personelu, a postoje wynikające z leżącej puszki. Tylko błagam darujcie już mądrości, że należy zmienić firmę jak się nie podoba, bo każdy to wie i jeśli ma potrzebę, to zrobi w swoim czasie bez tych jakże odkrywczych wskazówek.

@Bidet

Szanowny Panie Bidet masz Pan dowód osobisty, jesteś wolnym człowiekiem. Jeśli warunki pracy się nie podobają to można poszukać szczęścia w innej firmie.

@Rott

Ma Pan rację, zamiast przyjąć do wiadomości co rzeczywiście jest nie tak, po prostu pokażcie ludziom drzwi. Na pewno bardziej im się będzie chciało angażować. I tak już nie macie za mocno czym szastać jeśli chodzi o personel, więc nie wiem skąd te pozory nonszalanckiej obojętności? Spodziewacie się, że to co zostanie wyniesie firme na wyżyny?

@Bidet

Nie ma Pan racji. Praca na rozlewie to nie praca specjalistyczna, łatwo zastąpić nawet wieloletnich pracowników.

Zaza
@Rott

Niema ludzi nie zastąpionych ale na tą chwilę to łatwo można zastąpić pracownika wieloletniego statystą z pod budki z piwem albo Ukraińcem bez podstaw języka Polskiego. Tak się składa p Panie Rott że wieloletni pracownicy jeszcze ciągną jakoś tą produkcję, także troszkę szacunku dla wszystkich którzy się starają bo ostatnio dużo ludzi odeszło i jakoś łatwo nie zostali zastąpieni., także... Pycha kroczy przed upadkiem.

@Zaza

Widzę że jest Pan jednym z tych pracowników co myślą w kategorii "robię 5 lat i jestem nie do zastąpienia" Prawda jest inna! bardziej bolesna dla Pana i innych. Firma bez Pana sobie poradzi ale czy Pan bez firmy?. Więc bardzo proszę usiąść,nabrać kilka głębokich wdechów i policzyć do 20 a później zadać w duchu sobie właśnie to pytanie "czy poradzę sobie bez firmy"? . tego już nie byłbym taki pewny. Nie piszę tego po złości czy żeby kogoś obrazić ale z dobroci serca: jeśli jedyne co się potrafi to wkładać tacki i zmieniać folię przez 5..10...20lat to sam Pan widzi jak to wygląda. Więc proszę nie buntować ludzi tylko podjąć męską decyzję, możliwe że pierwszą w swoim życiu i pogodzić się ze swoim losem robola lub zmienić pracodawcę i przestać zatruwać atmosferę pracy

@Bidet

Narzeka Pan że mało zarabia a nie chce Pan zaoferować "siebie". Gdyby tylko chciał Pan choćby na 5 minut wyjść ze swojej strefy komfortu i pomyśleć co mogę zrobić "JA SAM" dla firmy np zaproponować jakieś usprawnienia, przedyskutować problemy związane z wydajnością może takie coś pozwoliłby aby firma Pana doceniła i wynagrodziła lepszymi zarobkami.

Zaza
@Rott

Pan skonczy jak kazdy kierownik w tej firmie... a szary pracownik produkcyjny zawsze znajdzie prace na szarej produkcji, takze dam sobie rade.

Ola
@Rott

Rottt firma i tak nie słucha swoich pracowników i leci sobie zgodnie ze swoimi założeniami zawalniając dalej ludzi. Dłużej w tej firmie pracuje niż kopalnie węgiel wydobywają więc wiem już swoje i pisanie takich bajek jest żałosne i śmieszne.

@Ola

Wystarczająco już uargumentowałem mój punkt widzenia. Tego typu bezsensowna dyskusja niczego nie wniesie do firmy a jedynie zaszkodzi jej wizerunkowi...a jeszcze bardziej zaszkodzi autorom. Proponuję abyśmy wspólnie za murami firmy przedyskutowali pewne kwestie. To że teraz ludzie są zwalniani to nic nie oznacza! nie jedna duża Koszalińska firma zwalniała w czasie wymyślonej epidemii a teraz działa jeszcze lepiej jak trzy lata wstecz.Pamiętajcie Panowie że niektórzy z was podpisują się imieniem pod wpisami. Prędzej czy później będziecie szukać nowego pracodawcy a Koszalin to małe miasto

@Rott

No właśnie, Koszalin to małe miasto. Pamiętaj o tym i ty mały człowieczku. Grozić to sobie możesz swojemu psu

Van Knur

Żegnaj Van Knurze Witajcie Belgowie. Byle Wytrzymać Do Września

logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
Wieloletni pracownik

Praca w VanPurze można opisać jednym zdaniem. Kto pracuje w VanPurze w cyrku się nie śmieje.

Jolanta
@Wieloletni pracownik

Ciekawa metafora, ale nie rozumiem. Jest aż tak źle czy aż tak dobrze? O co Ci dokładnie chodzi...?

JEST SUPER
@Jolanta

powiedzieć że jest wspaniale to zbyt mało! REWELACJA!

BUBUŚ

Czytając wpisy osób które się tu wypowiadają to przeważnie ludzie pracujący w owej firmie pod innymi NICKAMI zastanawia mnie to jak bardzo są zjechani psychicznie przez kierownika puszkowni który potrafi powiedzieć młodej osobie cytuje (gdzie ty sobie pracę znajdziesz?) to jest wlasciwa osoba na tym stanowisku?! Mógłbym napisać obszerną opinię na temat firmy czy poszczególnych osób które działają na szkodę firmy bądź na psychiczne zdrowie młodych osób które się tam zatrudniają.

Młody
@BUBUŚ

Puszkownia jak by miała innego kierownika to napewno byłoby lepiej , teraz jest bardzo słabe zażądanie , jestem nowy ale starsi pracownicy mówią że tak jest od dawna , dziwne że nikt tego kierownika jeszcze nie zmienił , na puszkowni można robić dużo lepsze wyniki wystarczy ktoś kto wie jak zarządzać , a nie kierownik który kiedyś był zwykłym pracownikiem .

Koń
@Młody

Dokładnie , w tej puszkowni drzemie dobry potencjał ale z takim kierownikiem od 3 lat jest tylko spadek wydajności , a pamiętajcie że to najważniejszy dział , bo dopiero z piwa już w puszcze firma ma kasę , patrz dział techniczny , byli kierownicy zrobieni z pracowników i była masakra , przyszedł prawdziwy kierownik z zewnątrz i jest tak wszystko poukładane że nigdy nawet bym nie pomyślał że tak dział techniczny może dobrze funkcjonować .

Prawda
@Młody

Dziwne że Dyrektor nie zmieni kierownika , ale może lubi porażki bo Ja bym zaczął od zmiany kierownika jak wyników i jakości nie ma , każdy dział potrafili ulozyc , naprawdę inne działy działają ok , ale rozlew z tym kierownikiem to już dno.i regres

Lolo

Dokładnie , nic dodać

@Młody

Jest Pan "nowy" a będzie Pan "były"

@Koń

a może by tak wystarczyło drodzy Panowie i Panie usiąść i przedyskutować co można poprawić

llll
@Młody

Skad sie biora takie (usunięte przez administratora)? Nie masz zielonego pojecia o czym piszesz.

llll
@Koń

Pan kierownik techniczny zajalby sie czyms bardziej pozytecznym niz wykupywaniem botow z indii.

Pikula
@BUBUŚ

Witam, Jestem Katarzyna Pikula z Katedry Psychiatrii na UJ i prowadzę badania z zakresu psychiatrii dotyczące określania osobowości użytkowników internetu poprzez analizowanie zaburzeń osobowościowych wynikających z życia zawodowego. Wyszukuję grup na gowork'u z komentarzami gdzie pada słowo (psychiczne/psychicznie/psychiczni itp) i tak trafiłam tutaj. Twierdzi Pan że może [tu cytat] "napisać obszerną opinię na temat (...) poszczególnych osób które działają na szkodę (...) psychiczne zdrowie młodych osób które się tam zatrudniają". Byłabym wdzięczna gdyby zechciał pan całkowicie ANONIMOWO wyplenić ankietę i mi ją odesłać. Proszę o kontakt katarzyna.pikula@uj.edu.pl

nick
@Pikula

no no no ładnie tu piszecie jak już się tymi waszymi komentarzami psychiatrzy nawet interesują

krowa
@nick

Kaftan bezpieczeństwa pokój z gumowymi ścianami codziennie rano podwójna dawka hydroksyzyny z barbituranem a wiczorem dożylnie potrójna dawka benzodiazepiny L4 na pół roku i może po takich wczasach coś pomoże

prawda
@nick

Mysle ze to cos w rodzaju odstawienia alkoholu przez alkoholika po takim maratonie pracujacych sobot ludzie nie sa w stanie przyzwyczaic sie do wolnego weekendu i wychodzi z nich agresja ktora wyladowuja na kierowniku zycze wytrwalosci Panie B

Osiołek
@Koń

Naprawdę uważasz że to wyłączna zasługa nowego kierownika technicznego? Wierzę w to że miesiąca byś nie przepracował z takim kierownikiem na puszkowni.

@Osiołek

Pracujemy wspólnie i najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa. Jeśli uważacie Panowie że jest aż tak źle to proszę informować o tym swoich kierowników a nie oskarżać ich na tej stronie. Wspólnie dążmy do sukcesu!

@Osiołek

Proponowałbym więcej zaangażowania w wykonywaną pracę i bardziej przykładać się do prawidłowej obsługi maszyn bo różnie z tym czasami bywa

@llll

skąd Pan bierze takie bajki o botach? czy nie widzi Pan jak wiele pracy włożono w usprawnienie linii. Nadal powtarzam że jedynie wspólnymi siłami możemy osiągnąć wszystko to co tylko będziemy chcieli! proponuję wysiać z tego samolotu lecące wprost Indii i z powrotem wylądować na Spółdzielczej

wstyd
@BUBUŚ

ktos kto wypowiada takie slowa nie zasluguje na szacunek innych jako szefo . nie pozdrawiam NIEkierownika

ja i moje wrotki
@BUBUŚ

magazyn wam współczuje musicie mieć tam mieć jakiś mobbing jak to się czyta

Osiołek
@Rott

Wyraziłem wyłącznie swoją opinie do której mam prawo jak każdy z nas. Jak najbardziej życzę wam tego wspólnego sukcesu. Ja osobiście zrezygnowałem z tego wyzwania i już mnie nie ma w zespole VP. Wszystkiego dobrego ????

@Osiołek

Mam nadzieję że Pana nowi współpracownicy są równie wyrozumiali co osoby z którymi miał Pan styczność w Van Pur, bo tolerowanie pewnych zachowań w innych firmach byłoby nie do zaakceptowania. Oczywiście wszystkiego dobrego tam gdzie teraz jesteś, ale niejeden już wracał do firmy. Drzwi zawsze są otwarte dla każdego... Robienie zamieszania na tej stronie nie pomaga w budowaniu solidnego i zgranego zespołu który będzie odnosił wiele sukcesów dlatego zawsze zachęcam do dyskusji i współpracy aby usprawnić i posunąć cały projekt do przodu

@Osiołek

Zresztą takie też mam wrażenie że wpisy dodają głównie byli pracownicy żałujący swojej decyzji o rezygnacji z dalszego rozwoju zawodowego w Van Pur. Na pewno nie tylko Pan jedyny były już pracownik, tutaj codziennie zagląda. Jeśli nie chcecie pomóc to chociaż nie przeszkadzajcie. Szczerze życzę Wam powodzenia! wszędzie tam gdzie poniesie was zawodowy nos ale trzeba podjąć w końcu męską decyzję życie z Van Pur lub bez Van Pur

@Pikula

@Pikula Dobrze zapłacisz i będzie można przedyskutować pewne kwestie (za wiedzę się płaci) ????

4X4TNkJ7qg8vj
@BUBUS

moge ci przelac rownowartosc 100zl w bitcoinach lub innej popularnej kryptowalucie skontaktuj sie ze mna przez 4X4TNkJ7qg8vj@protonmail.com i obgadamy szczegoly jesli kwota nie pasuje cos sie wymysli nie udzielam rad i nie pomagam jak obslugiwac platnosci w bitcoinach nie bede odpowiadal na zadne wpisy na tej stronie sorry za wymagania ale jesli chcesz sprzedawac kolegow musisz nauczyc sie twardych regul transakcja musi byc w pelni anonimowa tak samo dla ciebie jak i dla mnie nie interesuje mnie kim ty jestes i ciebie nie interesuje kim ja jestem zrozumiano? czekam do 22.05.2022 do godziny 23:59 jesli do tego czasu nie przyjdzie ani jedna wiadomosc oferta staje sie nieaktualna i drugiej nie bedzie zrozumiano ???

xp-jw-25

Żuczek, to Ty?

@xp-jw-25

Nie będę się wdawał w dyskusje kim jestem a kim nie jestem. Zaspokojenie ciekawości Pana i pewnie wielu innych nie rozwiąże problemów o których tutaj piszecie. Zamiast plotkowania skupmy się na tym co najważniejsze! czyli na rozwoju firmy! Państwa komentarze delikatnie pisząc mijają się z prawdą. Czasami mam wrażenie że pracujemy w innych firmach. Czy Panowie i Panie naprawdę nie widzicie jak dużo zmieniło się w firmie i to na lepsze? niestety musicie Panowie dać też coś od siebie, bardziej zaangażować się w pracę, w końcu opanować obsługę maszyn na poziomie który wyeliminuje ich nieumyślne uszkadzanie, może przedstawić jakieś własne przemyślenia na temat funkcjonowania hali i wspólnie ustalić priorytety na najbliższy czas...? jestem otwarty na merytoryczną rozmowę. No sam Pan widzi, tylko narzekacie a sami nie robicie nic

@xp-jw-25

Rott to kierowniczek X)

@4X4TNkJ7qg8vj

Podsumuje. Sprzedać Ci może kobieta na straganie pyry czy inne warzywa.. Oferta jaka zaproponowałeś haha dobre uśmiałem się. Widzę jak boli (usunięte przez administratora) tych co próbują wyciągnąć informacje lecz nic z tego. Wolę zostawić to co mam czy też nie, poniewaz czas odgrywa tu rolę a nie typek jak Ty . Tak więc rada dla Ciebie, nie interesuj się. Pieniążek który zaoferowałeś, polecał bym kupić kobiecie kwiatek, ucieszy się. Zrozumiał?? Mam taką nadzieję, bez odbioru.

dobra firma

Polecam każdemu komu zależy na solidnym pracodawcy firma idealna dla młodszych starszych kobiet i mężczyzn.

Pracowałem w kilku firmach ta jest najlepsza w każdym detalu rewelacja

Stop

Stop mówię nienawiści , szanujmy się i kochajmy .W tych ciężkich czasach musimy trzymać się razem i wspierać . Pozdrawiam Was Kochani

Emilia

A jak ta opinia przekłada się na pracę w tym miejscu? Macie jakieś zgrzyty?

Pracujący
@Stop

Popieram. Niestety dzisiejsza sytuacja na rynku nie jest sprzyjająca dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Nie tylko w branży piwowarskiej. Niestety, ale sami ostatnimi czasy odczuliśmy efekty tych zmian. A nawiązując konkretnie do tematu, to popieram opinię. Kłótnie nie wpływają pozytywnie na funkcjonowanie zakładu. Uważam, ze pewne problemy powinny być rozwiązywane poprzez rozmowę w cztery oczy. Na obecnym forum, każdy ma dostęp do odczytania opinii, a te ostatnie na pewno nie wpłyną pozytywnie na funkcjonowanie oddziału. Jednocześnie nie uważam, że te tematy powinny być zamiecione pod dywan, wręcz przeciwnie. Ale śmiem twierdzić, że wiele osób na forum jest bardzo otwartych, ale nie koniecznie przy rozmowie w cztery oczy. Jest problem, to wyjaśnij go z osobą, która jest temu winna. Jeżeli to nie pomoże, to idź do przełożonego, jak to nie pomoże, to idź do kierownika, a jak i to nie pomoże , napisz śmiało pismo do zarządu lub idź do inspekcji pracy (zobacz , ile masz możliwości prawnych), Co dzień wszyscy się ze sobą spotykamy, podajemy sobie ręce. Podejdź, powiedz, że masz problem i jak dorosły wyjaśnij go w cztery oczy. Nikt Ciebie nie ugryzie. Mi obecnie nie podoba się fakt, że z zarządu nikt nie wyjaśni, co się dzieje w spółce i dlaczego ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez wcześniejszej informacji o tym fakcie. Uważam, że nie jest to dojrzałe podejście do tematu. mowa oczywiście o podejściu zarządu do pracowników, którzy do końca lojalnie podchodzili do tematu pracy.

Normalny
@Stop

Panie i Panowie , Cieszmy się życiem , stop mowie nienawiści , zacznijcie się szanować , życie ma się jedno , korzystajcie , spędzacie fajnie czas z rodziną , to tylko praca i aż , ale jak tak wam źle poszukajcie innej , uśmiechnijcie się , głowa do góry wszystko w waszym rękach , nie znizajcie się do poziomu pisania anonimowo głupot,życzę Wam wszystkim szczęścia prywatnie i nie musicie tyle o pracy po pracy . No to nie jest normalne

m
@Normalny

Nie wiem kim jesteś ale się z tobą zgadzam!!! w końcu pojawiło się coś miłego na tym forum. Przestańcie myśleć tyle o negatywnych rzeczach. Odetnijcie się od wszystkich myśli związanych z robotą po godzinach pracy. Ja już tak zrobiłem i jest super. Najlepsza decyzja. Uśmiechnijcie się :) wypijcie piwko albo co innego i wyczilujcie. Robi się ciepło, zamiast się obrażać można fajnie spędzać wolny czas po pracy. Życie jest piękne. Częściej się do siebie uśmiechajcie i mówcie sobie miłe rzeczy a od razu czas spędzony w pracy będzie przyjemniejszy.

Stary pracownik

Firma pięknie rozwijała się w czasie pandemii - wspierała mniejsze lokalne firmy przekazując spore pieniądze. Firma myśli nie tylko o sobie ale również o innych dlatego myślę że warto zaufać takiemu pracodawcy

@Stary pracownik

szczegolnie mysleli o innych kiedy pozbyli sie kilku osob

@x

Pozwolono odejść lub pozbyto się jedynie balastu

bbbb

sprawę tych wpisów zgłoszę do dyrektora i kierownika i lepiej żebyście mi nawet ręki w pracy nie podawali bo wam na nią napluję

Ups

Byłem prywatnie u informatyka , znajdą was po IP , do zobaczenia

Ups
@Ups

Informatyk u którego byłem prywatnie (usunięte przez administratora) mnie na pięć stów chciałem żeby podał mi adresy IP i tak podał tylko że moje z mojego telefonu na którym mu pokazywałem komentarze

@Ups

Smuteczek. Normalnie trudne sprawy, to teraz szukaj po numerze buta. Po wszystkich chamskich rzeczach jakie powiedzieliście o innych, to teraz nie potraficie nawet wziąć na klatę opinii, na którą sami zapracowaliście? :) wiesz, że gdyby zebrać wszelkie możliwe dowody na szkalowanie innych osób , oraz zeznania innych, przy których to robiłeś to czekałaby Cie co najmniej ciekawa rozmowa z kierownictwem, więc ja nie wiem czy masz tu o co wojowac.

ꬷL Ꞁꬷ

Koszalin to jednak wyjątkowy jest w żadnym innym browarze Van Pura nie ma czegoś takiego jak na naszym forum L Ꞁ

Zadowolony

Polecam VanPur jako pracodawcę! Wspaniała atmosfera, ekstra płatne weekendy.

Arbuz
@Zadowolony

Brzydal ze Szczecinka, pisane małą literą bo to wiocha. Został ogłoszony formalnie za konfidenta i (usunięte przez administratora)w zakładzie van pur Koszalin. Każdy wie o kogo chodzi. Wysyła fotki i dzwoni do kierownika i mistrza rozlewu i donosi na kolegów. Solidarność zakładowa górą.

Wieloletni pracownik
@Arbuz

Obiecuję już nie będę zmieniam się.

patrzacy
@Arbuz

Pamietaj ze podajesz mu reke (usunięte przez administratora) ;))

hhhh
@Arbuz

Dobrze robi przynajmniej szefostwo wie co sie dzieje podwyzka sama sie nie wypracuje

WO
@Arbuz

On oraz ten drugi co zwą go (usunięte przez administratora) mają niezłe plecy że ich jeszcze trzymają w tej firmie

WO
@WO

Powtórzę imiona bo cenzura i wykasowali (usunięte przez administratora) .

@WO

powtorz to im w oczy

nowy

fantastyczne podejście do pracowników przez brygadzistów, poszanowanie dla drugiego człowieka. Rewelacja!

stary mateusz
@nowy

Potwierdzam, codziennie zaluje ze zdecydowalem sie odejsc.

Zapraszamy
@stary mateusz

To zapraszamy z powrotem damy znać jak będzie rekrutacja

@Zapraszamy

To ze zaluje, nie oznacza ze byla to zla decyzja. Gdyby nie browar, nie dostalbym aktualnej pracy. Pozdrawiam i rowniez zapraszamy jak bedzie szukal Pan zmian w zyciu.

Tyr
@mat

A co to za pracą i jakie warunki ?

pytanie
@mat

jaka umowa? jaka stawka na start?

oko
@pytanie

na 3 miesiace, stawka 21.50 brutto po negocjacjach, bez negocjacji 19.70, po podpisaniu nowej umowy od 50gr do 1zl podwyzki. Praca nie jest specjalistyczna, takze kazdy moze sprobowac swoich sil.

koza
@nowy

Polecam. Firma godna zaufania. Uczciwa.

@nowy

Tak, zwłaszcza tego pryszczatego z brodą co ciągle siedzi i gra na telefonie. Chyba Patryk ma na imię...

@były pracownik

Przestańcie udawać byłych pracowników pod milionem różnych nikow. I tak już każdy wie czyj to jest portal jedynej rozrywki życiowej, zaraz obok plotkowania. Za mało już nas jest, by nie wydedukować czyje to wypociny.

ten
@nowy

Pracuję od niedawna, dobre warunki i stabilność zatrudnienia. To na czym mi szczególnie zależało

@były pracownik

Z całym szacunkiem do Pana ale nie uważam aby było to odpowiednie miejsce na wyrażanie tego typu opinii! Brygadzista o którym Pan wspomniał pracuje z zaangażowaniem i w mojej opinii wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, a jeśli ma Pan jakieś uwagi proszę o przedstawienie ich oficjalną drogą służbową

@Bidet

No obawiam się że mógłby się Pan zdziwić. Jestem w stanie uwierzyć że aktywnie udzielają się tutaj byli pracownicy Van Pur. Nie jest to nic co odbiegałoby od normy. W innych firmach również można zaobserwować aktywne uczestnictwo w dyskusji na temat ex firm

@mat

Jeśli jest Pan tak bardzo zadowolony z nowego miejsca pracy to czemu bierze Pan aktywny udział w komentowaniu sytuacji w Van Pur? może czas najwyższy poświecić więcej uwagi nowemu pracodawcy? a problemy Van Pur zostawić pracownikom "Broka"?. Drzwi nadal pozostają otwarte dla wszystkich również Pana, jeśli tylko będzie Pan chciał do nas wrócić to zapraszamy

@Rott

Wasi pracownicy wola rozpowiadac o problemach firmy, a ja forum traktuje czysto rozrywkowo. Pozdrawiam Panie Pawle.

@mat

Dziękujemy że ciągle Pan o nas pamięta i zapewnia nam rozrywkę na tym forum. Szkoda że nowy pracodawca nie zapewnia Panu wystarczająco dużo rozrywki aby nie musiał Pan jej szukać u swojego poprzedniego pracodawcy. Myślę że Pana rozrywka to śmiech przez łzy! Pisanie dla rozrywki pod wieloma różnymi pseudonimami na forum poświęconym firmie która kiedyś dawała Panu zatrudnienie jest mało śmieszne. Wolałbym skupić się na zakończeniu tej bezcelowej dyskusji i porozmawiać z aktualnie zatrudnionymi o ważniejszych rzeczach ale to już w świecie realnym za murami zakładu pracy. A Pana i innych byłych pracowników bo wiem że nie tylko Pan tu się udziela, zapraszam ponownie do Van Pur lub jeśli nie chcecie tutaj wracać, po prostu pozwolić nam we własnym gronie sprostać wszystkim tym trudnym wyzwaniom które napotykamy na swojej zawodowej drodze. Również pozdrawiam kimkolwiek Pan jest i życzę wielu sukcesów!

jojo
@mat

wydało się kto pisze te wszysdkie głupie komentarze to ten sam co dzwonił i pisał do mistrza i korownika rozlewu i donosił na kolegów

mateusz
@Rott

Nie musze podpisywac sie pod roznymi nickami, nie wstydze sie swojej opinii. Panu juz powiedzialem co o Panu sadze na paletyzatorze, gwarantuje ze gdybysmy sie spotkali bym to powtorzyl. Zero charakteru, pozdrawiam.

@mateusz

Jakoś donosiłeś na kolegów i koleżanki do mistrza też się nie wstydziłeś opinii

Rott

Mogę Was zapewnić że nic takiego nie będzie miało miejsca. Likwidacja oddziałów przez Van Pur to poważna sprawa i nikt na chwilę obecną nie bierze pod uwagę takiego planu. Oczywiście mamy pewne trudności ale są to takie same problemy jakie ma cała branża piwowarska

bot

halo Rakszawa! wyłączcie wreszczcie te boty co piszą pozytywne opinie bo wam procesory się spalą w tych 20letnich komputerach!!! a pienieądzy na nowe nie ma!

red-eye

Te wszystkie pochlebne komentarze, śmiem twierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa to pisze Katarzyna z Dyrektorem. Tylko oni są tak zdesperowani aby pisać pozytywnie o firmie. No w końcu kwiaty zobowiązują.

Smutna
@red-eye

Też tak uważam.

ryba

Pracowałem w kilku firmach. Ta jest najlepsza. W każdym detalu rewelacja!

t

Małe kameralne brygady liczące po kilka osób miła atmosfera na zmianach a jednocześnie brygadziści potrafią w sposób kulturalny i z uśmiechem zdyscyplinować pracowników do pracy ogólnie to jestem zadowolony z pracy

W porządku, to co obiecali są w stanie zapewnić. Do pracownika podchodzą z odpowiednim szacunkiem.

gruba afera!

Lepiej śpieszcie się z czytaniem tych wspaniałych komentarzy bo w poniedziałek cenzorzy zaczynają ostro działać i pewnie połowa komentarzy spadnie z rowerka

ja i moje wrotki
@gruba afera!

już pokasowali admini usuwają po jakimś czasie jak ktoś zgłosi normalnie mają bota co weryfikuje i usuwa automatycznie po kilku minutach jak temu cwaniakowi wczoraj co obsmarował kogoś z nazwiska

@ja i moje wrotki

Jeśli ktoś pomawia bez przedstawiania dowodów a było tak w przypadku wpisu o którym wspominasz to myślę że taki komentarz jest słusznie usuwany.

Zostaw merytoryczną opinię o Van Pur S.A. Oddział - Koszalin

• Jak się pracuje w Van Pur S.A. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Van Pur S.A. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Pur S.A. Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 35 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Pur S.A. Oddział?

Kandydaci do pracy w Van Pur S.A. Oddział napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Pur S.A. Oddział