Opinie o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. w Nowy Targ

?

No to masakra jak za gabaryty zwalniaja ,tam gdzie ja pracowalam tez za lada zbyt duzo miejsca nie bylo ale z tego co pamietam to taka jeans [usunięte przez moderatora] to ma ma czym siedziec ,to pewnie po tych slodkosciach ?????!!!!

Jola

Panie [usunięte przez moderatora] proponuję przy następnej wizycie w Krakowie wejście do sklepu i rozmowę ze swoimi pracownicami na temat tego jak się im pracuje czego by oczekiwały itp. a nie jeżdżenie i sprawdzanie czy mają daszki bo jest to dziecinada ,a do tego przecież ma pan świadomość tego że zostają one ostrzegane o tym że jest pan w Krakowie i mają nosić ubrania firmowe.Proszę pamiętać że zwykły pracownik krzywdy firmie nie zrobi to Ci na wyższych krzesełkach mogą więcej ,ale to tez pan zapewne wie:)a na koniec chciałam dodać że zwolnienie ze względu na otyłość to jest dyskryminacja,pozdrawiam

Bożenka

Tak pracuje taki gość cwaniaczek ciągle chodzi przy naszym kierowniczku i doradza mu w marketingu.

Czy w waszej firmie pracuje taki gość z blizną?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. na stanowisko Kasjer-sprzedawca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
ewa

Droga Koleżanko ,ja nie miałam żadnych układów z Panią [usunięte przez moderatora] ale mi osobiście bardzo spasowała a co do brania kasy do domu to paranoja ale trzeba kasę oddać czyli ją upilnować ,żeby nie zginęła a to czy ty ją bierzesz czy nie to twój problem .Mi wydaje się ,że są w tej pracy poważniejsze problemy ,ja już nie pracuję w tej pseudo porządnej firmie ale jak znajdę czas to wybiorę się do Pana Steskala na rozmowę tajne przez poufne i mu wychaczę kilka ciekawych , o których nie wie bo w tej firmie Panowie Księgowi szczelnie razem z Szaro-Burym chronią dostępu do Pana Szefa .Ja jak żyję trochę na świecie to nikt nigdy mnie tak nie potraktował jak zrobił to Szaro -Bury i na pewno zrobię wszystko ,co się , żeby poznał co znaczy ludzka krzywda .Ja napisałam list do Pana Szefa ,który jak wiem gdzieś utknął w księgowości firmy ,dzwoniłam do firmy też nic z tego bo Pan Prezes jest osaczony ,ale tak czy innaczej dopnę swego i tyle ja tam się nie boję bo nie ma czego ,ale dziwię się ,że ludzie tkwią w czymś takim i jest im dobrze .Może ,któraś z poszkodowanych lub byłych pracownic ma ochotę na wycieczkę do Nowego Targu .Jest bezrobocie ale roboty za 7-8 zł jest dużo ja w tydzień znalazłam pracę i pracuję po 8 h dziennie i jest fajnie i w życiu bym nie chciała pisać tych kilku raportów dziennie ,robić remanentu każdego dnia ,bo to jest chory system i tyle a rządzą nim takie chore bolki jak niektóre osobniki w Steskalu .Czasem kupuję u nich torcik malinowy pychotka jest polecam !!!Na Kalwaryjskiej jest najmilsza ekspedientka w całym Steskalu a w tym nowym przy Matecznym to takie babsko wstrętne niemiłe aż się nie dobrze robi !!!

byla

błagam nie opowiadaj że pani [usunięte przez moderatora] jest taka ok bo z tego co wiem to tylko dla wybranych ,ma swoje ulubienice i tyle ,a mnie bardziej ciekawi to kiedy zaprzestaną pracownica zabierać utargi do domów bo to jest śmieszne że kierownictwo ich nie zbiera tylko narażają dziewczyny na niebezpieczeństwo ale jak znam firmę steskal to dopiero jak coś się stanie to zmienia zasady

ewa

cd.dalszy :a pracowników jak szmaty do podłogi traktują ,ja też po słuchaniu jaką to cyt.jedną z lepszych pracownic jestem zostałam ,wysłana na urlop i zwolniona bo Szaro-Buremu coś nie na rękę było .Panie [usunięte przez moderatora] dobra passa też się kiedyś skończy a ja wierzę w rozsądek Pana Steskala .Pozdrawiam wszystkie fajne koleżanki i życzę wytrwałości .A jakby nie te pewne rzeczy to praca sama w sobie była przyjemna .Mój były Klient z tego sklepu powiedział mi ,no Panie sprzedawczynie już się tak nie uśmiechają ,no ale z czego tu się śmiać PORAŻKA i tyle .

ewa

Jestem byłą pracownicą tej firmy ,bo niestety jest w tej firmie taki Szaro -Bury co wydaje mu się ,że wszystkie rozumy pozjadał ,kierowniczej od siódmych boleści a w gruncie rzeczy to taki prostak jakich mało ani wyglądu ,ani prezencji a inteligencji to zero ma a Kierownik jak się patrzy .[usunięte przez moderatora] w tej firmie jest i wygląda to tak,że straszą ,że Szef jest w Krakowie i jeździ po sklepach robią to menadżerowie i Kierowniczek Sz dalej: na szybach w sklepie są dwa numery tel do menager i do Kierowniczka [usunięte przez moderatora].i strachy na lachy ,że jak klient nie dostanie paragonu to ma dzwonić na skargę a taka pracownica ma dostawać dyscyplinarkę ,no żal nad żale to jest ,najmniej to jest 10 godzin pracy plus 11 gratisowa tak zwane przygotowanie sklepu,wyłożenie towaru a nawet po13 godzin robią niektóre dziewczyny ,co nie jest złe jak ktoś chce zarobić ,czasy dziś ciężkie i czasem tak trzeba pracować ,o to nie można mieć pretensji bo jak ktoś chce 8 pracować to są inne prace w Krakowie ,że po 8 się robi .Wypłaty z kieszeni wypłacają ,ubezpieczenie od najniższej 7-8 zeta na rękę PIP mają w kieszeni bo Kraków do Rzeszowa odsyła i odwrotnie ,skarbówkę też mają zaprzyjaźnioną ,sanepid też .Widzę,że w Krakowie bunt nastąpił ,ale tak wynika ,że Steskal nie do ruszenia pod względem organizacyjnym jest tam wszystko dobrze dograne ręka rękę myje.Jedyna szansa to pozew zbiorowy ,musiało by być kilka osób i wtedy coś prędzej by się udało z tym zrobić .Ja na 100 proc.wiem ,że Pan [usunięte przez moderatora] nie wie co u niego w firmie wyrabiają Ci tak zwani wyżej postawieni np.Szaro -Bury kierownik ,ma w Krakowie jedną fajną i ok menager Panią [usunięte przez moderatora] i szacunek dla Pani jak Pani to czyta!Kiedyś w sklepie gdzie ja pracowałam po świętach Bożego Narodzenia klient zrobił sobie głupi żart i napisał maila do Pana Steskala ,że w makowcu za mało maku było i dostał tak obszerną odpowiedź i przeprosiny i chęć zadośćuczynienia ,że do dzisiejszego

była

w tej firmie nie ma praw ale obowiązki i wiem o tym ponieważ miałam okazję się o tym przekonać właśnie w Krakowie a menagerowie są godni politowania:)jak by właściciel wiedział jak pracują to by się załamał:)ale jakoś mi go nie żal :)

robaczek

Podzielam zdanie poprzedników na temat godzin przepracowanych przez dziewczyny w Krakowie. To jest czysty [usunięte przez moderatora]!!!!! Jako stały klient zaobserwowałem iż dziewczyny robią po 12h CODZIENNIE!! czasami wogóle wolnego nie mają!! tak nie powinno być gdzie jest prawo pracownika? czy kogoś to przynajmniej interesuje??? rozumiem że ciężko teraz o prace ale to są kpiny i absurd co się dzieje w tej firmie!!!!

cyborg:)

Miałam tą znikomą przyjemność przez jakiś czas pracować w tej firmie i nikomu nie polecam a jak by szefostwo wiedziało co się dziej w Krakowie to by zaczęło bardziej zwracać uwagę na to co robią menagerowie ,a nie czepiali się sprzedawców:)

?

to jest prawda tylko tvn:)

troskliwy

Zakładam że szefostwo czasami tutaj zagląda tak więc proszę o to aby zwrócili uwagę po ile godzin pracują dziewczyny w Krakowie bo chyba coś tutaj jest nie tak z tymi godzinami pracy ,może warto sobie uzmysłowić że to nie są cyborgi tylko ludzie.

lodzia

dlaczego nikt z urzędników nie jest zainteresowany tym co się tam dziej?może trzeba zaangażować w sprawę tv?

Maalaa
@lodzia

To nie jest forum o rankingu najlepszych cukierni tylko na temat pracodawców danej firmy. Co do pytania Nowy Targ jest taka dziurą że nic dziwnego że tam Steskal jest najlepszy bo to jedyna sieciowka na całe miasto. Zapytaj czy w Krakowie jest najlepsza na taką konkurencję jaka jest w Krk.

fakty

witajcie steskal to smiechu warte pomylenie z popapraniem oszukuja kłamia [usunięte przez moderatora] ludziom to co zarabiaja a najzabawniejsze jest to ze zastraszaja i szantazuja ludzi swinie a nie ludzie a najwieksza [usunięte przez moderatora] pewnie [usunięte przez moderatora] bo tak sie tam obsadziła ze niema nad nia hahaha to jest jedyna sweta prawda

nuśka

nic nie drgnęło,w Krakowie dziewczyny tyrają po całym dniu i to za śmieszne pieniądze ,łamane są wszelkie przepisy i zastanowić się warto nad tym kto na to pozwala bo to są po prostu kpiny

Józio

Coś podobno drgnęło.ale czy to prawda i czy pracownicze"święte krowy" faktycznie dyrekcja wzięła za buzie-to dopiero może się okaże.Sklep ładny i w miarę dobrze zaopatrzony.

krzysrabka Munchen

sanepid ustawony wszystko ustawione ..po ile godzin pracuja ..nik im to nie udowodni ,,dwie listy do podpisu ..co to [usunięte przez moderatora] za zaklad chyba zamkniety...gdzie siedza urzednicy ..chyba w kieszeni steskala

krzysrabka

a co ty kierownik ty pierdolisz bo cie maja w kieszeni hehe

poszkodowani

Dziwią mnie te komentarze jak chcecie się wyżalić to umówcie się na wódkę ,a nie piszecie bzdury!!! żal mi wszystkich tych ludzi co to wypisują. żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.