ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.

kałpan

Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

zic
@kałpan 25.11.2016, 17:56
Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

niestety pracują jak jest dużo pracy

Fif
użytkownik zarejestrowany

no czyli to w sumie normalka, ważne,że jest praca wg mnie

xxx

no nic ciekawego w tym Bałtyku :(prace rozdzielają na bieżąco czyli tam gdzie potrzebują tam rzucają a jak nie ma na produkcji to na myjke i jedziesz z tym koksem do bólu.Płaca przez agencje słaba i kompletnie się nie opłaca a już tym bardziej nadgodziny i nocki,porażka.Jedyny plus to można poznać ciekawych fajnych ludzi i to tyle w tym temacie.

xxx

nie ma jeszcze opini na temat tego zakładu?bardzo by mi pomogła w podjęciu decyzji....szkoda...

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.