counter
3 10 22 5 1
Gość Nowy wpis
 Problem

Nie polecam pracy ponieważ tam nie szanuje się ludzi zwłaszcza jak jest nowy traktują ciebie jak szkodnika gorzej , cóż a pracodawca nie dba o dobro i bezpieczeństwo pracownika pracują tam też Ukrainki .Pracowałam wiem jak to jest tam właśnie jedna z Ukrainek pobiła mnie policja została wezwana przeze mnie na zakład mistrz pełni funkcję majstra na zmianie kłamała wyśmiewała nawet przy policji wręcz że nic nie stało się sprawą do sądu trafiła kłamała że zadba o to aby ze mną styczności po zajściu nie miała jeszcze 3 krotnie przyszła tam gdzie ja byłam grożąc dopiero jak poszłam do majster że 3raz była u mnie to zareagowała i odelegowała ją do innej części wkońcu.Ale później dano mi wypowiedzenie a Ukrainkę pozostawiono można się domyślić jaka byłam w szoku że taką decyzję podjęto. Sprawa toczy się w sądzie .

dejfi Nowy wpis
@Gość

Dramat z czytaniem tych wypocin, interpunkcja w szkole chyba została...

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

@Gość czyli nowi pracownicy mają ciężko?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janosik

Nie zawsze jest z górki, czasami przychodzi gorszy moment!

ducksaysquak

Dyrektor cwaniak warszawiak nie zna sie na niczym , naklada makaron na uszy prezesom a oni to lykaja jak glodne mewy . Marketing (nie wiem czy ten dzial tak mozna nazwac) promuje produkty , ktorych wiecej sie rozdaje niz sprzedaje ...Firma zero profesjonalizmu , zarobki najnizsza rynkowa , zdeycdowanie nie polecam

Słodki ;)
@ducksaysquak

Bałtyk ma bardzo dobre produkty, ale brakuje działań na mocniejsze zaistnienie w "rynku"... a czas ucieka.... za chwilę nic nie zostanie z tortu... tylko Trójmiasto ( jak lokalna manufaktura) no i może eksporcik w silne skupiska "polonusów"... A detal leży, sieci leżą... dystrybucja leży, półki - brak, działań brak... Takie dreptanie w miejscu bez strategii i wizji, bo kategoria przecież rośnie... Czas na zmiany... Nie śpimy... sprzedajemy... ;)

Pola

Firma płaci i wymaga ale niestety nie wszystkim się to podoba. dobry pracownik nie narzeka na firmę.

Giena

Nie polecam pracy tam. Czas zatrzymał się w tej firmie, może nie na 1923 r. ale tak 20 lat temu. O pracowniku nie myśla w ogóle, typowy prywaciarz, wycisnąć jak najwiecej jak najmniejszym kosztem. Spychologia i balagan.

Olga

Dobra firma , wypracowała sobie wyróżnienie jako dobry pracodawca!! Niestety maruderzy są wszędzie.

Sami
@Olga

Z pewnoscia za porazajace wynagrodzenia prestiz i organizacje . Ta firma to (usunięte przez administratora) na kolkach

Jak wygląda praca w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

lola

jak wyglądają miesięczne praktyki lub staż dla technologów żywności w tej firmie? polecacie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Realista

szczerze odradzam pracę w ZPC Bałtyk! Bardzo niska kultura firmy, zarządzający mało profesjonalni, dorwali się do władzy i pomiatają ludźmi, nie mają pojęcia o zarządzaniu pracownikami, nie mają do nich szacunku, szukają tylko wyrobników, wszystko ma być na ich warunkach, nie liczą się z opinią pracownika, spychologia. Zatrudniają "swoich". Pensja słaba, nieadekwatna do wykonywanej pracy. Strata czasu i zdrowia.

kałpan

Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

zic
@kałpan

niestety pracują jak jest dużo pracy

Fif

no czyli to w sumie normalka, ważne,że jest praca wg mnie

xxx

no nic ciekawego w tym Bałtyku :(prace rozdzielają na bieżąco czyli tam gdzie potrzebują tam rzucają a jak nie ma na produkcji to na myjke i jedziesz z tym koksem do bólu.Płaca przez agencje słaba i kompletnie się nie opłaca a już tym bardziej nadgodziny i nocki,porażka.Jedyny plus to można poznać ciekawych fajnych ludzi i to tyle w tym temacie.

xxx

nie ma jeszcze opini na temat tego zakładu?bardzo by mi pomogła w podjęciu decyzji....szkoda...

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Leona Droszyńskiego 8 lok. 11