Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.

Opinie o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.

Olga

Dobra firma , wypracowała sobie wyróżnienie jako dobry pracodawca!! Niestety maruderzy są wszędzie.

Sami
@Olga 13.11.2018 21:11

Z pewnoscia za porazajace wynagrodzenia prestiz i organizacje . Ta firma to (usunięte przez administratora) na kolkach

ducksaysquak

Dyrektor cwaniak warszawiak nie zna sie na niczym , naklada makaron na uszy prezesom a oni to lykaja jak glodne mewy . Marketing (nie wiem czy ten dzial tak mozna nazwac) promuje produkty , ktorych wiecej sie rozdaje niz sprzedaje ...Firma zero profesjonalizmu , zarobki najnizsza rynkowa , zdeycdowanie nie polecam

Jak wygląda praca w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

lola

jak wyglądają miesięczne praktyki lub staż dla technologów żywności w tej firmie? polecacie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Realista

szczerze odradzam pracę w ZPC Bałtyk! Bardzo niska kultura firmy, zarządzający mało profesjonalni, dorwali się do władzy i pomiatają ludźmi, nie mają pojęcia o zarządzaniu pracownikami, nie mają do nich szacunku, szukają tylko wyrobników, wszystko ma być na ich warunkach, nie liczą się z opinią pracownika, spychologia. Zatrudniają "swoich". Pensja słaba, nieadekwatna do wykonywanej pracy. Strata czasu i zdrowia.

kałpan

Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

zic
@kałpan 25.11.2016 17:56

niestety pracują jak jest dużo pracy

Fif

no czyli to w sumie normalka, ważne,że jest praca wg mnie

xxx

no nic ciekawego w tym Bałtyku :(prace rozdzielają na bieżąco czyli tam gdzie potrzebują tam rzucają a jak nie ma na produkcji to na myjke i jedziesz z tym koksem do bólu.Płaca przez agencje słaba i kompletnie się nie opłaca a już tym bardziej nadgodziny i nocki,porażka.Jedyny plus to można poznać ciekawych fajnych ludzi i to tyle w tym temacie.

xxx

nie ma jeszcze opini na temat tego zakładu?bardzo by mi pomogła w podjęciu decyzji....szkoda...

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.