Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.

Adres: Leona Droszyńskiego 8 lok. 11, 80-381 Gdańsk

NIP: 5213733309 KRS: 0000615904

Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.
3 10 16 5 1

Opinie o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ducksaysquak
 Opinia

Dyrektor cwaniak warszawiak nie zna sie na niczym , naklada makaron na uszy prezesom a oni to lykaja jak glodne mewy . Marketing (nie wiem czy ten dzial tak mozna nazwac) promuje produkty , ktorych wiecej sie rozdaje niz sprzedaje ...Firma zero profesjonalizmu , zarobki najnizsza rynkowa , zdeycdowanie nie polecam

Tak4Nie

Słodki ;)
@ducksaysquak 11.11.2018 11:33

Bałtyk ma bardzo dobre produkty, ale brakuje działań na mocniejsze zaistnienie w "rynku"... a czas ucieka.... za chwilę nic nie zostanie z tortu... tylko Trójmiasto ( jak lokalna manufaktura) no i może eksporcik w silne skupiska "polonusów"... A detal leży, sieci leżą... dystrybucja leży, półki - brak, działań brak... Takie dreptanie w miejscu bez strategii i wizji, bo kategoria przecież rośnie... Czas na zmiany... Nie śpimy... sprzedajemy... ;)

Pola
 Opinia

Firma płaci i wymaga ale niestety nie wszystkim się to podoba. dobry pracownik nie narzeka na firmę.

TakNie1
Giena
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nie polecam pracy tam. Czas zatrzymał się w tej firmie, może nie na 1923 r. ale tak 20 lat temu. O pracowniku nie myśla w ogóle, typowy prywaciarz, wycisnąć jak najwiecej jak najmniejszym kosztem. Spychologia i balagan.

Tak2Nie

Olga
 Opinia

Dobra firma , wypracowała sobie wyróżnienie jako dobry pracodawca!! Niestety maruderzy są wszędzie.

TakNie1

Sami
@Olga 13.11.2018 21:11

Z pewnoscia za porazajace wynagrodzenia prestiz i organizacje . Ta firma to (usunięte przez administratora) na kolkach

Tak1Nie

Opinia

Jak wygląda praca w Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

lola
 Opinia

jak wyglądają miesięczne praktyki lub staż dla technologów żywności w tej firmie? polecacie?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w ZPC BAŁTYK Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Realista
 Opinia

szczerze odradzam pracę w ZPC Bałtyk! Bardzo niska kultura firmy, zarządzający mało profesjonalni, dorwali się do władzy i pomiatają ludźmi, nie mają pojęcia o zarządzaniu pracownikami, nie mają do nich szacunku, szukają tylko wyrobników, wszystko ma być na ich warunkach, nie liczą się z opinią pracownika, spychologia. Zatrudniają "swoich". Pensja słaba, nieadekwatna do wykonywanej pracy. Strata czasu i zdrowia.

Tak13Nie

kałpan
 Opinia

Czy pracują tutaj Ukraińcy ?? Jeśli tak to ilu ?

zic
@kałpan 25.11.2016 17:56

niestety pracują jak jest dużo pracy

Fif
 Opinia

no czyli to w sumie normalka, ważne,że jest praca wg mnie

xxx
 Opinia

no nic ciekawego w tym Bałtyku :(prace rozdzielają na bieżąco czyli tam gdzie potrzebują tam rzucają a jak nie ma na produkcji to na myjke i jedziesz z tym koksem do bólu.Płaca przez agencje słaba i kompletnie się nie opłaca a już tym bardziej nadgodziny i nocki,porażka.Jedyny plus to można poznać ciekawych fajnych ludzi i to tyle w tym temacie.

Tak1Nie

xxx
 Opinia

nie ma jeszcze opini na temat tego zakładu?bardzo by mi pomogła w podjęciu decyzji....szkoda...

Opinia

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy ZPC BAŁTYK Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Tak7Nie

Zostaw opinię o Zpc Bałtyk Holding Sp. z o.o. - Gdańsk