Opinie o Bomilla Re Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bomilla Re Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bomilla Re Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bomilla Re Sp. z o.o. w Włocławek

praca za najniższą krajową, kiepskie warunki, na zakładzie brudno, zimą zimno, latem upał. Praca ciężka, a wymagania że hoho.. OMIJAĆ szerokim łukiem

Zosia.samosia

A co robi kadra zarządzająca na produkcji ? Dział rozwoju oraz kontroling.? Jako osoba na stanowisku produkcyjnym odczuwa się oddech walki o ilość ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy pracownicy Bomilla Re Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Interesuje mnie praca pakowacza. Jeśli chodzi o przygotowywanie towaru do wysyłki i pakowanie to odbywa się to ręcznie czy maszyny które ułatwiają parce? Czytałem ze jest minimalna. Po okresie próbnym można dostać podwyżkę?

Marika Nowy wpis

Straciłam prace z dnia na dzień i szukam czegoś ale bardziej stabilnego. Dają umowę o prace? Są może przyjęcia na produkcje? Przyjmowani są pracownicy na czas nieokreślony? Piszecie ze praca za najniższa krajowa a osoby które pracy dłużej pracują dostają może wyższą pensje za staż ?

Dorota

Naprawdę tylko najniższą krajowa można u nich dostać, nie ma żadnych nadgodzin lub premii, które trochę by tą stawkę podwyższyło? A latem zapewniają może wodę i klimatyzację pracownikom?

Zosia.samosia Nowy wpis

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bomilla Re Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Xxx

Ciężka praca, najniższa krajowa, brak szacunku do pracownika, brygadzistki wiecznie nie zadowolone, majster Daniel niczym się nie interesuje, jest przymulony. (usunięte przez administratora).. NIE POLECAM nikomu.

Olaf
@Xxx

A jakieś dodatki typu premie albo inne nagrody są tu oferowane, czy nic nie ma? Bo trochę mnie zaniepokoiło to, że jest pensja tylko najniższa krajowa. Generalnie w jaki sposób objawia się ten rzekomy brak szacunku do pracownika? Będę wdzięczny, jak jakieś konkrety podasz. Bo na ten moment to nie bardzo wiem, jak to rozumieć.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Bomilla Re Sp. z o.o.?

Oliwia

Jedna wielka kpina , co to ma być jakieś przedszkole czy (usunięte przez administratora) co , kierowniczka to powinna (usunięte przez administratora)a nie wiecznie drze się na wszystkich i o wszystko , zakład nie jest warty uwagi a ta atmosfera panująca tam szok , NIE POLECAM I NAPRAWDĘ OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE JEST TO WARTE NERWOW I TYCH PIENIĘDZY

Kornel
@Oliwia

I nikt nie zwrócił uwagi kierowniczce na niestosowne zachowanie? Ludzie boją się utraty pracy ze siedzą cicho? Czemu takie nerwy? Jest aż taki nacisk na wyniki? O to chodzi?

Lola

Szefostwo tragedia , wynagrodzenie tragedia , traktują ludzi jak tanią sile roboczą , ciągle pretensje , czepianie się .. Szkoda zdrowia na tą firmę . Praca rozdzielana niesprawiedliwie . Jesteś na l4 wrócisz to dopiero jest przesrane bo są tam tak zwane “kary ” . Ten cały majster niczym sie nie interesuje , kobiety traktowane z góry . Prace które powinien wykonywać mężczyzna musi wykonywać kobieta i nie jest lekko . NIE POLECAM

Jolanta
@Lola

Zobaczyłam ten fragment o karach za L4 i miałam lekkie zdziwienie. O co z tym chodzi, w jaki sposób karzą kogoś za wzięcie chorobowego? Podzielisz się przy okazji jakie stawki u was obecnie są?

Lola
@Jolanta

Najniższa krajowa więcej nie zarobisz tam . Ta dają ci wtedy najgorsza robotę za ”karę ” , również patrzą na ciebie jakbyś niewiadomo co zrobiła oraz kierowniczka ma pretensje i bierze cię na rozmowy za to ze było się na l4 . Jeszcze dodam Pani kierownik co tam pracuje również przypomina ile wykorzystało się dni urlopowych , ile na żądanie ….

Kara

Czy do bomiili do pracy potrzebują.

Mila

Czy firma przyjmuje do pracy i gdzie można aplikować

Ona

Czy są przyjęcia do pracy i jaki jest system zmianowy

Nowa

Czy w obecnej chwili jest rekrutacja do bomilii

nina

czy przyjmuja do pracy

ANNA

Czy obecnie są prowadzone rekrutacje? I jeżeli tak to gdzie wysyłać cv lub się z nim zgłaszać? Pozdrawiam.

Bezro

Ma ktoś e-mail na który można wysłać CV w sprawie pracy?

Konrad

A jaką macie atmosferę w pracy? Może firma potrzebuje pracowników? Warto próbować?

Gość 1

Zarobki nie za wysokie ale za tą prace:) może być jak zalapiesz sobota jest ok....

Filip

Dawno nikt nie pisał, a wiem, że firma bardzo dobrze prosperuje, dlatego jestem zainteresowanych współpracą z nimi, z tym, że nie widzą żadnych aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat rekrutacji?

anonimka

Do okej to daleko tej firmie.Przekrety z wyplatami i zaklamanie,zawisc,zazdrosc wsrod pracownikow,zatrudnianie po rodzinie,ble

-100%

Zostaw merytoryczną opinię o Bomilla Re Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Bomilla Re Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bomilla Re Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bomilla Re Sp. z o.o.?

Bomilla Re Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11/13
    87-800 Włocławek