Saferoad CEE Sp. z o.o.

Włocławek

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 32 ocen.

Saferoad CEE Sp. z o.o.
2 32 6 1

Opinie o Saferoad CEE Sp. z o.o.

Administrator

Czy mógłby ktoś polecić firmę Saferoad CEE Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

kamil

Może będa teraz poszukiwać robotników drogowych, prac pewnie mają wiele.

zaciekawiona

Pytania do Pani o nicku "stuknięta" (to bardzo ciekawe, że wybrała sobie Pani taki nick) 1. czy Pani tam pracowała? 2. jeśli tak, na jakim stanowisku, ile lat ma Pani doświadczenia na podobnym stanowisku i jakie było wynagrodzenie? Proszę dać ocenić innym, czy zarobki są faktycznie niskie. 3. Dlaczego wyzysk? pozdrawiam

stuknięta

Ludzie darujcie sobie. Totalny wyzysk. Niskie zarobki. Nie ma się co dziwić że taka rotacja pracowników.

me

Fantastyczna

ja

Bardzo dobra.

nowa

Witam. Staram się o pracę w tej firmie (księgowa), ale zauważyłam że rekrutacja na to stanowisko jest co kilka miesięcy. Proszę o opinie czy to dobra firma, czy jest z nią coś nie tak, że ludzie odchodzą.

Zostaw opinię o Saferoad CEE Sp. z o.o. - Włocławek

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saferoad CEE Sp. z o.o.