Opinie o PPH Zelan ZPChr w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PPH Zelan ZPChr. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PPH Zelan ZPChr o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Zelan ZPChr w Nakło nad Notecią

Maciek

ilu ukrow pracuje?

Paulina

@Takaprawda, to nie można liczyć na jakąś podwyżkę albo premie uznaniową? Praca na produkcji często przewiduje takie benefity. PPH Zelan ZPChr nic takiego swoim pracownikom nie oferuje? Nawet gdy długo już w firmie pracują?

Paulina

@zadowolony, a co będziesz najmilej wspominał?

Taka prawda
@Paulina

Tam nic się miło nie wspomina. Tym bardziej wypłaty... wykorzystywanie ludzi za grosze.

Maniek

Witam chcialbym sie dowiedziec czy nadal przyjmuja do pracy i trzeba pracowac na 3 zmiany . Z gory dzieki za odpiwiedzi ?

Pracownik zelanu
@Maniek

Na produkcji tak 3 zmiany system 4 brygadowy 2 dni rano 2 dni popołudni 2 dni nocka 2 dni wolne w magazynie tylko 2 zmiany od 6 do 14 i od 14 do 22

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PPH Zelan ZPChr spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
zadowolony

ja pracowalem pare lat i wbrew komentarzy powzyszych nie moge narzekac, stabilna firma, przyjemna atmosfera, gdyby nie wyprowadzka na drugi koniec Polski to z checia bym dalej popracowal

Arek

Mi się wydaje, że branża jest stabilna i warto próbować

Trudno z lektury tego forum wyciągnąć jakieś naprawdę przydatne i konkretne wnioski,poza stekiem pierdolamentu w czystej postaci. Pracuję w podobnej branży (przetwórstwo tworzyw sztucznych) i z tego co wiem Zelan należy do jednych z największych w kraju producentów. Na podstawie tych mało mówiących o warunkach pracy (konkretnych) opinii, wnioskuję że jest jak jest. Nic poza tym. Pozdrawiam załogę.

po wielu długich mc poczytałam sobie te wpisy ze wszystkich pare zdań prawdy można wyłowić ...nie będę rozpisywać się bo nie warto każdy swoje zdanie ma .Powiem tak nie jest lekko ,pracujemy za najniższą płacę i w niedzielę też taki system i prawda że nikt takich szeregowych pracowników nie doceni

Pracował

Hej .poruszam jedna sprawę na temat pracowników galwany.mianowicie ,czy szef i pani księgowa (pani Joanna) nie widzi co się dziej ??,bede sypał nazwiskami bo to jest śmieszne co ci ludzie robią ,,Pan d,ar,iu,sz ma,rko,wi,cz pracuje ze swoją rodziną na jednej zmianie co dochodzi do licznego okradania zakładu w wykonywanej pracy tz (FUCHY)Pracowałem tam pare lat i stwierdziłem ze nie raz by pan ant,oni by sie za głowę chwycił tak jak pani Cz.kierownik działu nic nie robi,(może nie wie),po ich zmianie nic nie idzie jak powinno,macie pretensje do ludzi ze robią braki na detalach jak te wanny są rozj...ne przez ich zmianę ,Za dużo pies szczeka ..Nie wiem może musze sgłosic to dalej .pozdrawiam

jupiter

Może mi ktos napisać co nalezało do waszych obowiązków i jakie działy tam są?

laki

jak tam wygladaja stosunki damsko - meskie

kuba1995r

siemanko wiecie moze jak tam się dostać ????????/

wspomnijcie cos na temat stosunkow mesko damskich w zelanie ps.jedna wielka rodzina zal!

?

Na ten rok już sezon się dla mnie skończył, tak jak zawsze. Małam 2lata przerwy ale choć nieco zmieniła się kadra kierownicza poza tym nic! dalej 5,20/h "na okresie próbnym", pensje z tego co wiem 1370 już z premią (czyli bez premii bo to najniższa krajowa :/), jak zwykle wszyscy czujemy się oszukiwani. Jedyne co to podwyższenie wymogów od pracownic. Nikt nas nie szanuje, ale to mniejsza z tym. Wracamy bo nie ma pracy taka prawda , jak są małe dzieci to nie chcemy jako kobiety dojeżdżać do pracy 80km dziennie dlatego znosimy to dalej. Pierdoły w zakładzie jak zawsze zajmują się nimi te same osoby, chociaż młode dziewczyny zaczynają też wtapiać się w to otoczenie. Wszystko byłoby dobrze gdyby za dobrą pracę były nagrody w postaci dodatkowych pieniążków. Motywujące słowo a nie obwinianie za nieudaną produkcję bo maszyna się rozdupcyła. I zlecenia które powinny być robione tak by praca była cały rok a nie tylko w sezon. Hha i te koszulki 2 na rok , które w sezonie wyglądają jak szmaty... Doceń nas Zelanie :) Pozdrowienia dla pracowników oby wam się wiodło

kwiatywat

Sprawiedliwa;) - 2012-11-24 23:22:56 Zgadzam się! Jak jest aż tak źle niektórym to pakujcie manatki i weźcie się za szukanie innej pracy:) takie gadanie co ślina na język przyniesie. Jestem pracownikiem sezonowym i jakoś nie narzekam a płaca jak wszędzie prawda?! A to, że Kierowniczka/ Kierownik Nam zwraca uwagę to na własne życzenie:) trzeba pracować- normalnie! Pracujecie w firmie więc dobrze wiecie, że Naszym obowiązkiem jest dobrze wykonywać pracę(oczy mieć jak 5zł:) tzn nie pakować "bubli"- potem przychodzą zwroty a itd. Jeżeli dla kogoś to jest zbyt duże wyzwanie, nie nadaje się do tej pracy. Owszem są ciężki dni- i Ja takie miewałam ale pracuję od 2008 roku i jak do tej pory Pani Kierownik zwróciła mi 3 razy uwagę ale nie stale:)Witam,też pracowałem ładnych pare lat w tej firmie i cieszę sie ze mogłem sie kształcić ,,lecz zarobki nie najlepsze ,teraz pracuje też w galwanizerni niedaleko bydzi i powiem wam że jest super,zarobki do 2000 zł miesięcznie no i nadgodziny 100%,lecz wszędzie trzeba pracować [usunięte przez moderatora]

Sprawiedliwa;)

Arsen Lupin

Witam. Dużo ostatnio mam czasu na czytanie i zajrzałem na tę stronę. Wiele ciężkich słów i wiele ostrej krytyki na tej stronie pada pod adresem kierownictwa. Przepracowałem w firmie ZELAN parę wspaniałych lat. Mimo, że płaca nie była na takim poziomie jaki bym sobie marzył to czułem się szczęśliwy, że mogę w tych ciężkich czasach dać coś z siebie. Te lata ciężkiej pracy, niejednokrotnie nie była doceniana przez kierownictwo to była dla mnie szczególna nauka, którą zapamiętam na wiele lat. Obecnie, kiedy zdarza się, że przechodzę koło Zelanu w pamięci, mimo, że nie brakowało tych złych - mam piękne chwile i wspomnienia są wspaniałe, mimo że bywały czasy ciężkie! W człowieku liczy się bowiem charakter a nie stanowisko i chęć do pracy. Ekipa Zelanu niegdyś była jedną wielką rodziną i mam niewątpliwie nadzieję, że w przyszłości też tak będzie. Pozdrawiam serdecznie pracowników Zelanu i w nowym roku życzę owocnej pracy i wszystkiego co w życiu najlepsze i najważniejsze - zdrowia.

Zdzichu
@Arsen Lupin

Jedząc karkówę z grila mym widelcem. Pomyślę o tobie mój ty dobroczyńco

smokus

Zelan to nie jest raj pracuje bo nie ma innej pracy gdybym mial okazje nie ogladal bym sie na nic. Zarobki? Jakie zarobki ja sie pytam? To jest jakas bzdura na kazdym kroku jakies uwagi, pretensje. Tak dla pewnosci czy ktos z was za dobrze wykonana prace uslyszal chodz jedno dziekuje? wiem ze to nie te czasy ale jest wielu mlodych ludzi na "stanowisku" ktorzy powinni wiedziec jak naprawde ciezko sie pracuje a nie brac kase za siedzenie. Przyklady? Po co? :) Ten kto pracuje ten wie. CZy warto polecic komus firme Zelan jako przyszlego pracodawce? Watpie szkoda czasu chyba ze naprawde chce wam sie palic to polecam toalete. Co do ludzi pracujacych w Zelanie. Nie mozna ich grupowo okreslic , podzialy sa jak wszedzie ale bez przesady.Nieraz poprostu rece opadaja bzdurne chlapanie jezorem byle pokazac swoja racje i wielkosc nie dziala na mnie ale nieraz mam dosyc. Ciezka praca to nic w porownaniu z warunkami [usunięte przez moderatora]

Wracając do wypowiedzi wyżej to są osoby którym nie chce się szukać innej pracy lub z wygody bo na pewno nie chodzi o warunki w pracy [ ty pewnie też do nich należysz ] .Znam większość ludzi , którzy poszukali sobie lepszej pracy bynajmniej mają dłużą umowę lub mogą wyrobić sobie zasiłek , bo w ZELANIE nie zawsze .Umowy są co miesiąc przedłużane i te osoby co pracują po kilka sezonów nie mają możliwości wyrobienia zasiłku [ mają pecha] modne słowo w Zelanie . A co do twojej wypowiedzi o fajkach , kawie itp to wez się ogarni i ty zacznij od siebie bo podejrzewam , że masz problem ze sobą

cos

Nie przesadzam,tak się składa że to wy przesadzacie {Ludzie bez zelanu też sobie poradzą} Interesujące skoro jest jak piszesz to dlaczego do niego wracacie skoro wam tam tak źle i niby sobie bez niego poradzicie :)- bez komentarza. Radziłabym wam zacząc od samych siebie,od palenia fajek w wc i nie tylko,picia kawy na halach itp nie wspomne o jedzeniu... Łatwo wam krytykowac inny lecz patrząc na to co wy robicie aż nie dobrze się robi...przykład dajecie młodym negatywny a potem rządacie od nich bóg wie czego.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Zelan ZPChr - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w PPH Zelan ZPChr?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Zelan ZPChr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Zelan ZPChr?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPH Zelan ZPChr
2.4/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Ks. Stanisława Staszica 21
    89-100 Nakło nad Notecią