Opinie o Apik Group Vasylkiv sp.k. w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Apik Group Vasylkiv sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Apik Group Vasylkiv sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apik Group Vasylkiv sp.k. w Nakło nad Notecią

Jak wygląda sprawa grafiku w Apik Przemysław Chodziński. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jakub

Idzie idzie. Fajno. Mam komornika i dajee ładnie do łapki. Komorniki nie ściągają a ja mam pieniążku. Dobra agencja rozumie że nie daje się podatków po ci mi to. Jeszcze można zasiłek dostać i pracować z nimi

Wercia Nowy wpis

Witam. kiedyś widziałam ofertę od agencji dla rekrutera z językiem rosyjskim lub ukraińskim. Zarobki miały wtedy wynosić ok 5 500 zł. w tym roku jakie może być wynagrodzenie i czy będą prowadzone przyjęcia do biura?

Joseph Nowy wpis

Czy agencja zatrudnia legalnie obocokrajowców? Doszły mnie informację że wysyła do pracy bez poprawnych dokuemntów oraz bez legalizacji pracowników. Zatrudnia na czarno. Chiałbym zweryfikować przed podjęciem pracy. Ile kosztuje wydanie karty pobytu. Czy dostanę u was kartę pobytu

Niki Nikki

Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Ale jak najbardziej kierownictwo idzie na rękę oraz pomaga. każda sytuacja jest do obgadania. Powiem szczerze od siebie, nie raz miałam jakąś pilną sprawę do załatwienia (w czasie pracy) i wiedziałam że mogę liczyć na wsparcie jak od Kierownictwa agencje tak i od kierowniczki biura. Bardzo lojalne podejście!

@Niki Nikki

Jeśli chodzi o pracę w biurze to czy stanowiska są niezależne? Pytam w kontekście sytuacji jakby ktoś chciał przychodzić np., godzinę wcześniej, byłaby taka możliwość?

@Maja

To już kwestia do obgadania bezpośrednio z kierownictwem;)

Jakub Nowy wpis

Tetiana Nowy wpis

Szukam pracy dla synka koło Olsztyna. Słyszeliśmy że pomagacie i nie trzeba mieć umowy, i płaca dobra do ręki jest. Jak wygląda praca na obiektach waszych. Czy można pracuwac ponad 12h?

Apik Group Vasylkiv sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Rekruter z językiem rosyjskim/ukraińskim. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jakub

Bardzo polecam agencje. Nie trzeba mieć dokumentów żeby pracować, brygadzista zawsze daje pieniążku do ręki. Polecam komorniki nie znajdują.

Maja

witam, w Nakle w biurze jaka liczba osób obsługuje obecnie? wiadomo czy można dołączyć do zespołu? z tego co pamiętam kiedyś pisali o elastycznym podejściu do pracowników, co z praca zdalną lub hybrydową? czy jest ona na dany moment możliwa?

Spawacz

Lubię Apik za ich podejście do ludzi, zawsze pomagają. zawsze są w kontakcie. jestem zadowolony, wszystko super

Kwiatuszek

Dopiero zaczęłam swoją współpracę z agencją. (od czerwca) Byłam bardzo zaskoczona podejściem,!!!!!! Rekruteży starają się zrobić wszystko jak najlepiej, załatwili komfortowe mieszkanie, nie okłamują (tak jak niektórzy ). Jak potrzebowałam pościeli lub wymienić ubranie robocze - koordynatorzy zareagowały natychmiast. Kierowniczka biura rozmawia w języku ukraińskim bardzo ładnie, dlatego nie ma żadnego problemu się dogadać. Jestem przyjemnie zaskoczona. Już ściągnęłam do pracy przez agencję swoich koleżanek:)

Niki Nikki

Biuro jest przytulne a kolektyw zgrany i przyjemny, aż miło przychodzić do dziewczyn. Zawsze pomagają i wysłuchają, załatwią wszystko z dokumentami, zawsze mogę na nich liczyć. Praca nie jest ciężka, no i za 2 lata, otwarto powiem, przywykłam. Lubię tą agencje za ich podejście do ludzi! Mam z nimi kontakt nie tylko w poniedziałek-piątek (jak po grafiku) ale i w niedziele oraz d godzinach późnych. Dziękuje Apiku, oraz polecam każdemu!

Pracowałem 2 lata przez tą agencją. Wszystko super i nie było żadnych problemów a nie z kasa a nie z dokumentami ..niestety musiałem wracać na Ukraine. Ale jak wrócę do pracy - to tylko Apik))))))

bambi

Współpracuje z agencja ponad rok. Jestem zadowolona i nie żałuje swojego wyboru. Dziewczynę są w porządku, zawsze pomogą. Praca jest spoko. Wyplata, faktycznie jest na czas, Nigdy nie zdążyło się że wyplata się spóźniła. Jak na mnie, pracodawca jest odpowiedzialny i uczciwy. Jestem zadowolona z swojego wyboru oraz polecam każdemu

Julia S

Pracowałam w tej firmie i mam tylko pozytywnie wspomnienia. Kierowniczka jest poukładaną babeczką, umie motywować do pracy i dba o miłą atmosferę w biurze. Podobało mi się pracować w firmie Apik i nawet nie chciałam rezygnować z pracy. Jednak czekały na mnie horyzonty nowe i niezbadane oraz życie w innym mieście. Apik to porządna i zaufana firma. Polecam!

Lesia

Pracuje juz dlugo okolo 2 laat w firmir apik i jestem bardzo zadowolona, wyplata na czas ludzie w biurze bardzo pomocni . Polecam ta firme

@Lesia

No to chyba miło się zapowiada. A powiedz mi jak tu z systemem podwyżek? Po dwóch latach o ile Ci urosły stawki?

Sergii

Praca taka jak obiecywali wszystko jest dobrze wyplata zawsze na czas albo wczesniej

Mikołaj
@Sergii

A czy oprócz wypłaty można otrzymać jakąś premię?

@Sergii

A co jeszcze obiecywali? O wypłacie już wiem. Ile ona wynosi?

była

Nie za bardzo firma.Opiekunki odeszly do innych agencji..Nie polecam....no może tylko na plus,że wypłata na czas.

@była

Firma bardzo ok, pracujemy cala rodzina i wszystko jest dobrze.Polecam firme

Polecam bardzo firmę , wszystko jest ok.

Hania

Polecam pracę w firmie Apik! Wynagrodzenie jest dobre i zawsze na czas, atmosfera pracy w biurze bardzo przyjacielska, Szefowie dbają o dobro pracownika i zawsze mają czas, aby go wysłuchać. Polecam wszystkim zainteresowanym zarówno praca w biurze jak i przez agencje.

Alicja
@Hania

Nieczęsto zdarza się, że ktoś jest aż tak zadowolony ze swojego pracodawcy, dlatego też bardzo przyjemnie czyta się Twój wpis. Wspomniałaś, iż w firmie Apik panuje raczej przyjacielska atmosfera między Wami. A czy w związku z tym organizujecie sobie co jakiś czas spotkania integracyjne?

Winek

Tak mało informacji zostawiliście na wątku aż dziwne. Mam nadzieję, że można starać się w firmie o pracę, ale może jednak ktoś podzieli się swoją opinią?

Wzięli pieniądze, ale nie dali wakatu ... ani pieniędzy, ani wakatu

Валентина

pracuje już dlugo i wszystko jest ok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Apik Group Vasylkiv sp.k. - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Apik Group Vasylkiv sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Apik Group Vasylkiv sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apik Group Vasylkiv sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apik Group Vasylkiv sp.k.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kazimierza Wielkiego 10 lok. 7
    89-100 Nakło nad Notecią
  • NIP: 5581877226 REGON: 520393801 KRS: 0000931455

Apik Group Vasylkiv sp.k.