Pomorski Ośrodek Maszynowy sp. z o.o. Lubaszcz

Lubaszcz

Opinie o Pomorski Ośrodek Maszynowy sp. z o.o. Lubaszcz

adek

Ulepszyli swoją stronę internetową widziałem. Ja słyszałem o nich niejangorsze opinie KLIENT' mówisz o sobie, że zostałeś zle potraktowany? Może trafiles na jakiegos pracownika co miał zły humor...

KLIENT

SZKODA ZE TAK TRAKTUJECIE KLIENTÓW,PAMIETAJCIE ZE NAWET RONLIK ZASŁUGUJE NA SZACUNEK I NIE JEST GŁUPKIEM,DAM WAM DO MYSLENIA JEZELI CHODZI O ZACHOWANIE WASZE

xxxl

cały czas to samo cały czas wałki wałeczki wałeczki i cwaniactwo,prezesik jest niezły kombinator oj niezły,gdzie udziałowcy maja oczy?

spawacz

szkoda prezesa nie widział wałków pana inż tajk..... to i lepiej a ten teraz zacznie kombinowac bez przeszkód

Zostaw opinię o Pomorski Ośrodek Maszynowy sp. z o.o. Lubaszcz - Lubaszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pomorski Ośrodek Maszynowy sp. z o.o. Lubaszcz