STAL-PRODUKT Megger Joanna

Nakło nad notecia

Opinie o STAL-PRODUKT Megger Joanna

Zeus 51

Dominika jak masz wykształcenie po niżej podstawowe to możesz tam startować,jak masz przynajmniej średnie to poszukaj czegoś innego!! Oni tam w tym swoim zakładzie poszukują tylko głupszych od siebie, chociaż ciężko takich znalezc.

Dominika

@Niemiec sporo czasu pracowałeś w firmie STAL-PRODUKT Megger Joanna. Czy praca w soboty była obowiązkowa?

Niemiec

Pracowalem tam 10 lat i niestety to wszystko to prawda,alkochol,donoszenie,cpanie,musialem korzystac z pomocy psychologa pracodawcy to nie interesowalo,za soboty placa mniej niz za zwykly dzien,pozdrawiam bache i rudego rubcie dalej za te grosze ja to co wy w miesiac zarabiam w tydzien

Niemiec

Dominika

Powiecie jak wyglądają pierwsze dni w pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna? Czy jest coś takiego jak szkolenie wstępne? Za pewne będą to dość istotne informacje dla osób aplikujących, którzy jeszcze zastanawiają się nad złożeniem cv do firmy.

mk

mlk, ale co tu i jak tu próbować skoro oni w tym momencie nie potrzebują pracowników. Ktoś wie czy trafi się do nich jakieś nowe zlecenie, które sytuację kadrową może trochę powiększyć i zaczną rekrutować?

janusz

polega to na wypalaniu elementów ze stali złej gatunkowo,rozwarstwanej ,z ogniskami rdzy, blachy skupowane jako odpady poprodukcyjne sa sprzedawane jako pełnowartosciowy materiał, podobnie z blachami w II gat bez certyfikatów

robi

panie i panowie swego czasu pan grzegorz megger pracował ze mną przy produkjci kołnierzy, tj wiercił je. Swoim donoszeniem zdobyl zaufanie ówczesnego szefa i przesuneli go na stanowisko brygadzisty,miał kontakt z odbiorcami naszych produktów, i naszymi dostawcami balchy,szybko sie zwąchali za plecami szefostwa i zaczał robic boczki,potem boki,wkrecił w to swego szwagra pana lidmanna kóry tez był tam pracownikiem, wiec wracjac do tematu zaczeli krecic lody,nim sie wszyscy zorientowali a były to lata 90 te zaczeli obracac niezła kasa,niestety wypieli sie na ludzi którzy wprowadzili ich w biznes i tak kreca i kreca kto wie co było w stoczni szczecińska nova to wie,a jak nie wie to wiedzcie ze sa tam dosc dobrze znani niestety z tej złej strony,bracia stoczniowcy to miedzy innymi ci panowie uwłaszczali sie na waszym majatku a w jaki sposób to łątwo zgadnac. Pozdrawiam rzutkich biznesmenów z firmy l&m panowie nie noscie tak wysoko tych swych głów bo to co robiliscie to raczej wsyd przynosi a nie powód do dumy,wezcie o sobie do serca

jaki

witam,chciałbym przestrzec przed działaniami tej firmy,maja bardzo dziwny sposób zawierania transakcji,przy wycenie jest w miare ok a potem przychodzi zaskoczenie i jakosć pozostawia wiele do życzenia

jaro

odradzam zlecenia w tej firmie jest dno ceny z kosmosu nieterminowe usługi byle jak

kluen

Odebralem towar szok jak zle wypalone wypalone z blachy bez certyfikatu nieogradowane Tragedia dno

kierowca

co sie z ta firma porobiło jak jeszcze była mała to szanowali ludzi a teraz? wyzysk,wyzwiska, pretensje panowie z daleka od młyńskiej i lisiego ogonu z daleka

operatorcnc

szkoda ze tak sie staczaja widocznie juz sie dorobili ale czego mozna sie spodziewac po takich prostych ludziach merc i słoma w butach bez skapretek złota kieta ,wiecie czego to symbol? tak czasem bywa niestety rozmawialem z chłopakami jest zle za wszystko tna kase wymyslone powody brak szacunku kasa na czarno gdzie jest PIP?

operator

niestety to wszystko prawda wyzysk, zarobki marne wiecej wydaja na paliwo do s klasse niż na pracowników żałosni ludzie bardzo

klient

zle to wygląda bardzo żle brak szacunku dla klienta, dla ludzi, sciemianie, niedotrzymywane terminy ceny wysokie, blachy II gat a ceny jak za I zle to wyglada

hahha

to juz pewnie wszyscy wiedza o tym ale to jest tolerowane z drugiej strony czego wymagac od tych ludzi proste ludziska przyszła kasa i prostota została

trawa

Nikt się nie weźmie za palaczy trawy? Wystarczy wejść do kontenera-biura nikt tego nieczuje ? ??? Może mnie j trawy a więcej dla ludzi?

trawa

szczecinianie

Mieliśmy z nimi kontakt w nowej wstyd wstyd do dzisiaj jest tu głośno o tym ci tu robili jeździli toyotami land cruiser wiemy za co je kupili wstyd i hańba

żarcik

To chyba żart ta firma kasa najniższa a tony do przezucenia pani więcej na plastyke wydaje nie ma jak to na haju

wozkowy

Bagno za grosze na czarno to niec sami rrobią

przepalacz

pracowałem z panem meg. jeszcze w lisim ogonie wiercił kołnierze na wiertarce złapał kontakty pare wałów i ma co ma wszystko co piszą wyżej to prawda nie polecam tej firmy

gustaw

firma jak firma w każdej znajdziemy coś co nas nie zadowala choć mój przedmówca słusznie zauważył że szefostwo zapomina o podstawowych prawach pracowniczych i nie są to błahe sprawy, można odnieść wrażenie że tylko i wyłącznie stawia to coraz wyższe wymagania i oczekiwania i nic od siebie nie dając, płace na poziomie najniższej krajowej na papierze reszta do ręki ale ile do reki... nigdy do końca nie jesteś pewien nadgodziny traktowane jako premia do wypłaty od czego zależy premia nikt nie wie, picie i branie dragów na porządku dziennym dawane przykładem przez ekipę biurową. (usunięte przez administratora) i bałagan nad którym nikt już nie jest wstanie zapanować!!!!

mariooo

ta firma może i ok ale szefostwo(usunięte przez administratora) po prostu z takimi osobami nie powinno się pracować jak to mówią nie pamięta wół jak cielęciem był odradzam tą firme

Zostaw opinię o STAL-PRODUKT Megger Joanna - Nakło nad notecia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAL-PRODUKT Megger Joanna