Ewa Kubit Kosplast

2 7 7 5 1

Opinie o Ewa Kubit Kosplast

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Kosplast Ewa Kubit? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

jurny
 Opinia

a moim zdaniem stabilna praca, ponieważ gwarantują to m.in. umowy o pracę, które się tam podpisuje przecież

Tak2Nie

Opinia

praca w kosplascie to nie stabilna praca w kazdej chwili mozesz byc za bramą więcej tam kierowników jak pracowników Smieszne normy brane nie wiadomo skąd Niepolecam

Tak3Nie

xxxx
 Opinia

zgadzam się z tymi wypowiedziami tylko nie z tym że stabilne zatrudnienie i zarobki...ciekawe kto je ma .Nie polecam

Opinia

ten ostatni wpis to chyba zart /dwa poprzednie to prawda dodalo by sie wiecej ale po co .Przyjmni sie a sie szybko przekonasz.Nie polecam/

Tak2Nie

Opinia

bardzo duze wymagania, poniżanie pracownikow, zero szacunku dla pracownikow szczerze nie polecam

Opinia

bardzo niskie zarobki duze wymagania poprostu korzysta pani z porad prawnikow i wykorzystuje pani dziure w prawie oczywiscie prawnie jak dlugo te kursy egzaminy smieszne po godzinach pracy oczywiscie ma pani w tym interes jaki pozdrawiam

Tak4Nie

Zostaw opinię o Ewa Kubit Kosplast - Kosowo