Ewa Kubit Kosplast
2 7 7 5 1
jurny Nowy wpis

a moim zdaniem stabilna praca, ponieważ gwarantują to m.in. umowy o pracę, które się tam podpisuje przecież

Tak2Nie

Tomasz Nowy wpis
@jurny

Pracujesz w dalszym ciągu w tej firmie? Od ostatniego wpisu w tym wątku minęło trochę czasu, dlatego też jestem ciekaw, czy w dalszym ciągu to miejsce pracy można określić jako stabilne.

pracownik Nowy wpis

praca w kosplascie to nie stabilna praca w kazdej chwili mozesz byc za bramą więcej tam kierowników jak pracowników Smieszne normy brane nie wiadomo skąd Niepolecam

Tak5Nie

xxxx Nowy wpis

zgadzam się z tymi wypowiedziami tylko nie z tym że stabilne zatrudnienie i zarobki...ciekawe kto je ma .Nie polecam

TakNie

ten ostatni wpis to chyba zart /dwa poprzednie to prawda dodalo by sie wiecej ale po co .Przyjmni sie a sie szybko przekonasz.Nie polecam/

Tak2Nie

Ranking

bardzo duze wymagania, poniżanie pracownikow, zero szacunku dla pracownikow szczerze nie polecam

TakNie

bardzo niskie zarobki duze wymagania poprostu korzysta pani z porad prawnikow i wykorzystuje pani dziure w prawie oczywiscie prawnie jak dlugo te kursy egzaminy smieszne po godzinach pracy oczywiscie ma pani w tym interes jaki pozdrawiam

Tak4Nie

Zostaw opinię o Ewa Kubit Kosplast - Kosowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie