Kosplast Ewa Kubit

Kosowo

Opinie o Kosplast Ewa Kubit

jurny

a moim zdaniem stabilna praca, ponieważ gwarantują to m.in. umowy o pracę, które się tam podpisuje przecież

praca w kosplascie to nie stabilna praca w kazdej chwili mozesz byc za bramą więcej tam kierowników jak pracowników Smieszne normy brane nie wiadomo skąd Niepolecam

xxxx

zgadzam się z tymi wypowiedziami tylko nie z tym że stabilne zatrudnienie i zarobki...ciekawe kto je ma .Nie polecam

ten ostatni wpis to chyba zart /dwa poprzednie to prawda dodalo by sie wiecej ale po co .Przyjmni sie a sie szybko przekonasz.Nie polecam/

bardzo duze wymagania, poniżanie pracownikow, zero szacunku dla pracownikow szczerze nie polecam

bardzo niskie zarobki duze wymagania poprostu korzysta pani z porad prawnikow i wykorzystuje pani dziure w prawie oczywiscie prawnie jak dlugo te kursy egzaminy smieszne po godzinach pracy oczywiscie ma pani w tym interes jaki pozdrawiam

Zostaw opinię o Kosplast Ewa Kubit - Kosowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosplast Ewa Kubit