Opinie o Rail Bohamet Sp. z o.o. w Ciele

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rail Bohamet Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rail Bohamet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rail Bohamet Sp. z o.o. w Ciele

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma w Inowrocławiu zatrudnia jeszcze pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska? Będę wdzięczny za pomoc...

@Zainteresowany

Cześć, ja do Inowrocławia widziałem właśnie ofertę dla technologa. Parę dni po zapytaniu pojawiła się na takiej stronie. tylko za dużo w opisie i tak się nie znalazło. Nie wiecie jakie kwoty mogą proponować teraz od nowego roku?

Andrew Nowy wpis

I tak pewnie nie spełniasz wymagań z opisu to po co Ci więcej informacji. Technolog 8500 brutto

Zauważyłem, że już w czerwcu pojawiła się tu wzmianka o poszukiwaniu ludzi na produkcję do nowego zakładu. Ciekawią mnie warunki, po takim czasie jesteście w stanie je jakoś ocenić szerzej? A najlepiej porównać? Po prostu o paru dni wystawiona jest oferta na CNC, mam doświadczenie jako ślusarz, wiec chyba spróbuje. Co myślcie? O Paterek mi chodzi, jak się tam zarabia?

QWERTY

Bohamet będzie teraz produkcję prowadził w Inowrocławiu. Nie wiem czy to prawda, ale być może przeniesie tu całą produkcję. To możemy szukać już pracy. Słyszałem, że zarobki głodowe będą w Inowrocławiu.

@QWERTY

Rail-Bohamet już od długiego czasu prowadzi produkcję w Inowrocławiu lecz w innym segmencie - laminaty. Należy się cieszyć, że f-ma się rozwija, kupuje nowe budynki do poszerzenia produkcji, a właściciel w celu dywersyfikacji rynków zbytu podejmuje inicjatywę, by zadbać o bezpieczeństwo zamówień i pracę dla wszystkich pracowników. Polecam tego pracodawcę, bo nie często spotyka się zarząd, który tak dba i utożsamia się również z własną załogą.

Co z poniższymi słowami o narzędziach i kwalifikacjach? Pozmieniało się coś w tych kwestiach, czy traktować te poniższe opinie jako aktualne?

@Marek

Nic sie nie zmieniło w dalszym ciągu trzeba narzędzii po halach szukać, może gdyby nie koledzy szefa bez kompetencji i pojęcia o pracy decydowali o tym kiedy i co zostanie kupione aby pracownicy mogli wykonywać powierzone im prace byłoby lepiej, a tak cóż podwyżek brak, narzędzi brak, premii brak, nie polecam

Maja
@Marek

sugerujesz niedobory w narzędziach? to w zasadzie nie wystarczy tego wyżej zgłosić? co do szukania czegoś po hali to chodzi także o jakiś nieporządek? Dbanie o niego pozostaje już w gestii samych pracowników? Ilu ich teraz w sumie jest?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Rail Bohamet Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Maja

Widziałam opinie na temat tego, że kiedyś podobno ciężko było tu z podwyżkami. Dziś jak perspektywa odnośnie tego wygląda? Widzieliśmy z chłopakiem, że kiedyś szukali montera do produkcji okien i ciekawi jesteśmy czy obecnie też można się tu zatrudnić. Jak oceniacie aktualne warunki i czy monter zarobi teraz z 5 tys?

Aleksander

Pani Ewo, to proste - krótko mówiąc - nowa szefowa miała uporządkować produkcyjny bałagan, sprawić, że każdego dnia pracownik będzie wiedział co ma robić i będzie miał z czego robić, a co za tym idzie na firmowym koncie saldo będzie plusowe (za poprzednika słyszeliśmy o stratach), to spowoduje że wypłacane będą premie a zadowolenie prezesa przełoży się na zarządzajacych, oraz w konsekwencji na komfort psychiczny pracowników (kiedy sprzedaż jest dobra, niewyobrażalne jest upominanie pracowników, że stoją, a zatem albo nie stoją, albo pomimo tego, iż stoją, praca jest wykonana).

Mariola

Pani Ewo, przede wszystkim nie tak dawno temu obiecane zostały premie covidowe dla osób zaszczepionych o których słuch zaginął tak szybko jak się pojawił, o normalnych premiach nawet nie wspomnę. Z nadejściem nowej kierowniczki obiecywano całej firmie gruszki na wierzbie a przez półtora roku nie zmieniło się nic. Chociaż przepraszam odeszło kilku wartościowych pracowników ale na szczęście zatrudniono nowego dyrektora, żeby teraz 4 ludzi z góry i dwudziestu majstrów na dole zarządzało garstką pracowników na dwóch malutkich halach produkcyjnych. Pracownik przez 8 godzin od 6 rano do 14 jest obserwowany przez kamery, tam gdzie nie sięga kamera tam co dziesięć minut pojawia się mistrz. Chcesz odpocząć dwie minuty? Telefon z góry, że pracownicy nic nie robią. Jeszcze miesiąc albo dwa i będą rozliczać ludzi z tego ile czasu siedzą na kiblu. Z kwartalnych zebrań które są przeprowadzane z pracownikami wynika, że pracownicy nie robią nic bo firma od lat generuje straty, na nic jej nie stać, może poza pensjami dla nowych niezwykle ważnych pracowników biurowych, którzy fotografują jedzące ptaszki na parapecie. żaden z pracowników się nie odezwie bo wie, że prezes pojedzie do Ciela, nie wyciągnie z tych słów żadnych wniosków a później będzie gnębiony przez górę. O podwyżkach nie ma mowy, usłyszysz jedynie, że nie dostaniesz bo się rozniesie po firmie i inni też będą chcieli. Chyba, że trzymasz palec w **** odpowiednim osobom, wtedy możesz wywalczyć i pieniądze i posadę. Prezesowi radzę jedynie wsłuchać się bardziej w głos pracowników którzy mają pojęcie o tej robocie i najlepiej wiedzą co można usprawnić i zmienić.

Sławomir

Wiele nam obiecywano wraz z przyjściem nowego kierownika niestety jest tak samo a w pewnych kwestiach (np. komunikacji z zespołem) gorzej. Produkcją rządzi przypadek, nie plan. Pracownicy muszą odnajdywać się w chaosie a i tak robi się z nich winnych niepowodzeń.

@Sławomir

a o tych obiecanych rzeczach coś napiszesz ? co niby miało być zmienione ?

Zgadzam się z poprzednią opinią to co nazywane jest w tej ,,firmie" narzędziami normalny człowiek postanowił by to zutylizować. Kierownik z przypadku, mistrz bez jakichkolwiek kompetencji w tym fachu ślizgający się z dnia nią dzień tylko chodzi patrząc się na ręce bo na wykonywaną pracę niekoniecznie bo trzeba by było mieć o niej jakiekolwiek pojęcie ale cóż Nikodem Dyzma to idealne określenie na osoby decydujące w tym bałaganie.

Maciej

Nie polecam. Brak podstawowych narzędzi. Kierownik przypisujący sobie zasługi innych. Stała kontrola na kamerach. Ciągle spacery kierownika mające na celu przyspieszenie postępów pracy

Małgorzata

Hej, napiszecie jak wygląda typowy dzień pracy w Rail Bohamecie? Czy obowiązków jest dużo? Praca jest stresująca czy raczej spokojna? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rail Bohamet Sp. z o.o. - Ciele

• Jak się pracuje w Rail Bohamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rail Bohamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rail Bohamet Sp. z o.o.?

Rail Bohamet Sp. z o.o.
  • Toruńska 2