Opinie o Mariusz Obara Kard M.K. Obara w Trzeciewnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mariusz Obara Kard M.K. Obara. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Obara Kard M.K. Obara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Obara Kard M.K. Obara w Trzeciewnica

Czy pracownicy Mariusz Obara Kard M.K. Obara mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

@Krzysiu

To na jakie zarobki można liczyć na sam początek? Najniższą krajową, czy może chociaż trochę więcej oferują? Ciekawi mnie to, bo będę składać CV.

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji? Na lento znalazłem ogłoszenie, tradycyjnie mowa o "atrakcyjnym wynagrodzeniu", ale bez szczegółów. Piszą tam też o możliwości rozwoju - czy są tu może organizowane albo finansowane jakieś szkolenia dla pracowników? Na przykład na wózki widłowe?

. Nowy wpis

Była o tym mowa dostajesz najniższą krajową, bez awansu, dodatków i innych. Bez szkoleń

Barbara Nowy wpis
@.

Może ktoś zapytał ponownie w nadziei, że sytuacja się zmieniła? Jak jest ktoś potrzebny na wyższe stanowisko to wtedy biorą kogoś z zewnątrz niż spośród swoich ludzi? Czyli tu nikt się nie czepia jak wykonujesz swoje minimum obowiązków i wtedy masz zapewnioną stałą robotę?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mariusz Obara Kard M.K. Obara?

x

Uwłaczające wynagrodzenia do przeżycia , bez żadnych premii, czy zwykłego dodatku świątecznego i życzeń chociażby dla zwykłego pracownika.

@x

Wyżej pisano o minimalnej krajowej jako aktualnej stawce. Jakie są możliwości jeśli chodzi o podwyżkę? Bo założyłam, że to wynagrodzenie początkowe tylko tak wygląda. Po jakim czasie pierwszy wzrost stawki?

p

nie ma podwyżek, ogólnie czy byś się starał czy nie, nie ma :) myślę że ta minimalna to i tak dawana z wielkim smutkiem, więc nie licz na nic

Na jednej ze stron internetowych znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika biurowego. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Czy jesteście w stanie podać widełki? Chciałabym chociaż tak mniej więcej wiedzieć, na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć... Poza tym, w czym przejawia się wspomniana możliwość rozwoju? Organizowane są jakieś szkolenia, kursy? Jak to wygląda?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mariusz Obara Kard M.K. Obara spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
SP

Na jaką stawke godzinową może liczyć spawacz?

Krzysiu

O integracji to można pomarzyć. W tej firmie to nawet rozmowy między sobą są niemiłe widziane. Zdarza się być wzywanym do biura i karconym za rozmowy...

Renata
@Krzysiu

Serio? A jakie są obowiązki i o jakim stanowisku mówisz? Rozmowy jakoś rozpraszają przy tym, czy nie? Czy mimo tego atmosfera między ludźmi jest ok?

Krzysiu
@Renata

Atmosfera między ludźmi jest straszna. Każdy, każdego tam obgaduje. Stanowisk w pracy tam za dużo nie ma do wyboru. Jesteś tam od wszystkiego i nie tylko w zakresie swojej pracy... a jeśli tak bardzo interesuje Cię tam praca to polecam się zatrudnić. Na pewno dostaniesz umowę zlecenie i taką stawkę, że po pierwszej wypłacie odejdziesz. Powowodziq życzę...

AAA
@Krzysiu

A chociaż przeszkolą z tych obowiązków, które wykraczają poza stanowisko? W innej opinii też jest napisane, że umowe zlecenie dają. To umowy o pracę nikt nie dostaje? Ciężko mi sobie wyobrazić, że wszyscy pracują na umowie zlecenie

Edyta

Czy praca jako PRACOWNIK BIUROWY jest zmianowa? Nie widziałam info o tym w ofercie, a szukają kogoś teraz. Napisali, że praca jest stacjonarna i w pełnym wymiarze godzin, ale godziny sa jedne stałe czy jest kilka zmian? A jak są zmiany to też dajcie znać, jak wyglądają ramy godzinowe, ok?

Zamierzam wybrać się osobiście do siedziby firmy żeby zostawić swoje CV odnośnie stanowiska pracownika produkcji. Z tego co czytałam firma oferuje UoP, po jakim czasie można przejść na czas nieokreślony, podpowie ktoś? Co do możliwości rozwoju, w jaki sposób się to odbywa, jakieś szkolenia są organizowane dla pracowników?

@pracodawca

Witam 1.5 roku byłam na u mowie zlecenie nie polecam

Mira
@@pracodawca

O, serio? A na jakiej posadzie? I czy firma nie chciała dać UoP czy był jakieś inne powody czemu była tak długo umowa zlecenie? Czy UZ wiązała sie z lepsza kasą dla pracownika?

...

Wydaje mi się z że powinno być Panu wstyd, że połowa pracowników pije od. 6 rano do 10 są tak (usunięte przez administratora), że później się dziwić,, iż pracownicy mają ręce po miażdżone.. A później wsiadania do samochodu i jeżdżą po Nakle (usunięte przez administratora)....

stary

szok,normalnie szok, maszyny stare wypadki przy pracy w ostatnim czasie,wyplata ponizej (usunięte przez administratora) ,a obiecuje (usunięte przez administratora),placi (usunięte przez administratora)szok moze dla swoich donosicieli ma szefunio,tak jak piszecie......(usunięte przez administratora)halinka gora no i Pawelek donosiciel majsterek

Honorata
@stary

A z czego się te wypadki biorą? Pracownicy nieostrożnie pracują czy według ciebie coś nie tak z bhp ze strony firmy jest?

@stary

14,50 hahahahahahahha minimum 25 co to jest 14zl za śmieszna stawka sprzed 10 lat chyba zastanawiałem się czy iść rozmawiać ale widzę żeby dać sobie spokój (usunięte przez administratora) niech szuka gdzie indziej

@Kandydat

25? A skąd taką propozycję stawki wziąłeś? Zresztą może indywidualnie dopasowują ze względu na umiejętności czy coś. Serio odpuszczasz?

Damian
@Wanda

jak skąd normalna stawka 25 nie wiem skąd oni biorą 14 na godzinne chyba ze studentów zatrudniają pracownik który pracuje x lat ma doświadczenie za tyle nie przyjdzie.

@Damian

Czyli 25 tu płacą w końcu? Pewnie jako kandydat to nie wiesz? A jest tu ktoś kto pracuje i by ewentualnie potwierdził?

Ostatni

co tu dużo mówić bród smród i ubóstwo jeden wielki (usunięte przez administratora) szopa w której pracujemy wygląda jak melina rozklekotane maszyny pamiętające Stalina i cieka kasa wyzysk jeszcze chwila i znikam stad .

@Ostatni

To po co zwlekasz jeszcze z tą chwilą jeśli aż tak Ci się nie podoba? I ile osób tam mniej więcej ostatnio było zatrudnionych w tym wszystkim?

Ostatni
@Wanda

Juz tam nie pracuje taka bida w tym zakladzie ze nawet szkoda gadac niech szukaja sobie głupka innego

ssprawiedliwy

Zanim dostaniesz umowę poprzez urząd pracy to robisz cały czas na czarno. Szef cały czas obserwuje poczynania pracowników na kamerach i zaprasza ich na nie miła rozmowę do biura. Zarobki słabe. Jeżeli pracuje się w sezonie po 250 h to wszędzie można zarobić taką kwotę. Zakład jest podzielony cześć w Trzeciewnicy a druga część tzw.skansen z maszynami bez zabezpieczeń, gdzie tylko się dźwiga samemu gabaryty takie, na które nie pozwalają przepisy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Obara Kard M.K. Obara - Trzeciewnica

• Jak się pracuje w Mariusz Obara Kard M.K. Obara?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Obara Kard M.K. Obara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Obara Kard M.K. Obara?

Mariusz Obara Kard M.K. Obara
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 17
    89-100 Trzeciewnica