Proxima Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Proxima Pharma Sp. z o.o.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Proxima Pharma Sp. z o.o.. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Mikołaj

Szukam od kilku dni pracy i natrafiłem na firmę Proxima Pharma Sp. z o.o., nie ma co prawda konkretnych ofert pracy, ale na stronie internetowej widnieje informacja, że poszukują obecnie ludzi do współpracy z działem handlowym. Zapewniają, że najlepsi mogą liczyć na bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Tomasz

Ja zamówiłem lek, dotarł szybko i bez problemów, kontakt z przedstawicielem bardzo profesjonalny.

Szukasz pracy?

A ja kupiłam Arthrum i jestem bardzo zadowolona. Jedna iniekcja i po sprawie.

mirosława

a zagladał ktos do krs'u - tam są odpowiedzi

bbb

Dajcie spokój to chyba jakaś pralnia. Bardzo nierzetelni, zresztą chyba juz nie działają.

tomasz

To jakaś dziwna firma - obiecali dowieźć zamówiony kwas hialuronowy w iniekcjach i zapomnieli. sytuacja powtórzyła się dwukrotnie - później przestali się odzywać.

Zostaw opinię o Proxima Pharma Sp. z o.o. - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxima Pharma Sp. z o.o.