MEDICOFARMA S.A.

Opinie o MEDICOFARMA S.A.

No cześć, do teraz ludzie na produkcji tutaj są normalni i można przy tym jeszcze dostać na święta parę stówek? Czy te z okazji Wielkiejnocy też się w to wliczają? Jest teraz dostępna oferta i myślę czy by się nie zgłosić. Jeśli jeszcze uda mi się dołączyć do końca lutego to wszystkie benefity normlanie będą mi przysługiwać?

Mariusz Nowy wpis

Ja wpominam dobrze prace. Moglem ekstra dorobic na nadgodzinach a sama robota byla ok. Szefostwo i ludzie git.

Tomek Nowy wpis
@Mariusz

Mariusz ja też robiłem na produkcji i coby nie mówić to na produkcji nigdzie cudów nie ma ale fakt tu ludzi to akurat byli normalni. A i nawet na święta dostałem extra parę stów.

Aro Nowy wpis

Medico zaczęła już produkcję testów na koronawirusa? Czy jeszcze szuka ludzi na ten dział?

A ja się zastanawiam czy od czasu pandemii firma poradzi sobie i czy będą jakieś zwolnienia. Socjal będzie jak minie kryzys bo potrafią docenić dobrych.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MEDICOFARMA S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk laboratorium kontroli jakości.

Co wchodzi w socjal MEDICOFARMA S.A.?

Social nic nie wchodzi jedzenie na święta Bożego Narodzenia 250 lub 500 zł, (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w MEDICOFARMA S.A. podczas okresu próbnego?

od początku umowa o pracę

Dawid

Trudno znaleźć opinie o pracy w internecie. Jest jakiś powód tego?

Gigant94

Witam. Widziałem odertey pracy w Medicofarma jako mikrobiolog. Jestem dopiero po studiach, z praktyczniejsze zerowym doświadczeniem. Nie odbywałem tak praktyk dlatego nie mam pojęcia jak wygląda praca w firmie, czy w ogóle dałbym radę i czy jest szansa na dłuższą współpracę czy może jest duża rotacja. Może ktoś powiedzieć coś więcej? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Iza
@Gigant94

Fajnie, że zdecydowałeś się na przedstawienie Nam swojego problemu. Obecnie naprawdę wiele firm daje szansę młodym ludziom, tuż po studiach. Dlatego powinieneś jak najszybciej zwrócić się bezpośrednio do firmy MEDICOFARMA w celu uzyskania tej informacji: http://medicofarma.pl/kontakt/ Może na rozmowie kwalifikacyjnej przekonasz ich do siebie. Powodzenia!

Iza

@Darek Widziałam na ich stronie, że aktualnie poszukują mikrobiologa http://medicofarma.pl/praca/ Byłbyś zainteresowany takim stanowiskiem, czy szukasz czegoś innego? @Agnieszka Zapewne jesteś pracownikiem w MEDICOFARMA. Proponuję, żebyś, pomijając już kwestie wynagrodzenia, napisała nam coś o tym pracodawcy.

Agnieszka

Samochody to Golfy, podstawy od 3 000 do 4500 netto, premie góra 2 x w roku

Grześ
@Agnieszka

upał?

Darek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką macie w firmie atmosferę, warto?

Maro

To prawda same matołki bez wlasnego zdania a potem rozczarowanie i narzekanie ze mialo być tak pieknie a nie jest . Na ostatniej rozmowie na pytanie jakie są pana oczekiwania finansowe odpowiedziałem że takie jak pana . Dostałem wiecej niz chciałem . Inni widzą Cie tak jak ty sam siebie widzisz Do refleksji... .

julek
@Maro

jakie stanowisko? i jaki przedział finansowy?

Van Gogh
@Maro

Maro, czyli jednak dostałeś te 2650 brutto??? no i paleciaka służbowego??? Wow, ty to jesteś gość...

Jarek

Chcą super ludzi ale nie mają im nic ciekawego do zaproponoiwania poza podstawą bliską tej z hipermarketu . Szkoda czasu Panie i Panowie

@Jarek

Ile CI podstawy zaproponowali?

julek
@Jarek

na jakim stanowisku i ile podstawy?

Mike

Powiedzcie jakie warunki na PF ? Podstawa premie auto gps ? Plany Kierownicy atmosfera i jak sprzedają sie te produkty ? Bo klienci odradzają firme Co uważacie ?

@Mike

Az tak źle, że odradzają? Oni tworzą nowy dział,że kierownic i pf na całą Polskę ogłoszenia?

zainteresowany
@Mike

Znajomy był na rozmowie i powiedział że kasa naprawdę spoko więcej niż dają średnio firmy. Auta nowe golfy. Firma nastawiona na leki wiec dobrze że nie sprzedaje się tylko suplementów. Podobno mają narzędzia do pracy w aptekach a to jest bardzo ważne. Powiedział że firma bardzo nastawiona na rozwój i z szerokimi planami a w dzisiejszych czasach to ważne.

Edziu
@zainteresowany

A podstawa jaka? 3500 netto dają na początek?

@zainteresowany

Wiesz coś więcej? W poniedziałek mam rozmowę, daj info.

xyz
@Dominika

Podbijam. W aptekach pytałem, opinii brak, nikt nie jeździł. Rozmowa w poniedziałek także. Jakie opinie i informacje ? Jaka kasa na początek?

erriiiio
@Dominika

Ludzie odradzam. Mnie po dwóch etapach zaproponowali prace. Ale nie przysłali listu intencyjnego. Dwa tygodnie czekałam i zadzwonili ze wstrzymują rekrutacje na Łódź. Jednak mnie nie zatrudnią. A pewnie za dużo chciałam. Mogli od razu powiedzieć a nie tracili mój czas. tak się nie robi ... Trochę szacunku do ludzi....

Aurola

Jaką kasę zaproponowałaś? U mnie także jest ogłoszenie zastanawiam się czy aplikować? Drugi etap jak wygląda?

Aurola

Jacob / Erioo jaką kase proponują? Mam 2 etap i nie wiem ile powiedzieć?

Rudy
@Aurola

No tyle za ile bedzie ci sie chciało pracowac w tej firmie hehe nie wiesz ile powiedziec ? hehe to jak wy ludzie sprzedajecie w tych aptekach jesli dla siebie nie potraficie wynegocjowac dobrej kasy .handlowcy od siedmiu boleści

zygzak
@Rudy

Negocjacja nie ma nic do rzeczy. Widełki każda firma ma. Pytam o górną granicę jaką można dostać.

Oleg
@zygzak

Widełki srełki . Są tacy ktorym się płaci i tacy na których się oszczędza

Robi

A po co laptop ? Chyba zeby po 10 h za kołkiem siedziec po nocach w tabelkach . Sorry ale nie ma opcji

Tomo

Ogłoszenia na całą polske na rks i pf, a tu wypłata się spóźnia?

Miki

3 koła ? hahah jakiś zart . Zaden szanujacy sie handlowiec nie pojdzie za mniej niż 4 / 5 na łape

Obs

Podobno to ufoludki żyją wśród nas hehe

Edziu
@Obs

Jaka podstawa na pf?

Dominika

Witam, Jaka podstawa na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego? Jakieś premie, jakie narzędzia ?

Tak

@anonymous

Jaka kasa na Pf, Jaka Premia, Jakie auta/gps ?

TIO

Szukają PH w całej Polsce. Napisze ktos czy warto? Jakies szczegoly?

@TIO

O się dowiedziałeś ?

@TIO

Co się dowiedziałeś ?

Alfa's

Co nowego?

asa
@Alfa's

ostatnio dużo się dzieje, firma się rozbudowuje i znacznie zwiększa zatrudnienie na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o MEDICOFARMA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w MEDICOFARMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDICOFARMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MEDICOFARMA S.A.