A-Grotex Sp. z o.o.

Gliwice

A-Grotex Sp. z o.o.

Opinie o A-Grotex Sp. z o.o.

Opinie przedstawione przez osoby anonimowe są nieprawdziwe i tendencyjne. Pracuję w tej firmie od wielu lat i jestem zadowolony.

anonymous

Firma kogucik szefowa roluje ludzi i myśli że daje im zarabiać sobie nowe auta a ludziom premie zabiera odradzam aplikowania do tej firmy szczególnie rozmowy z panią Ewą B

Odradzam aplikowanie do tej firmy, zarobki tragiczne, szefowa myśli ze daje ludziom masę kasy, firma dalej tkwi w PRL'u, wózki widłowe nie mają żądnych papierów(jeżdżące złomy), park maszyn wciśnięty w małe pomieszczenie jak sardynki...

Zostaw opinię o A-Grotex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Grotex Sp. z o.o.