A-Grotex Sp. z o.o.

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 6 ocen.

A-Grotex Sp. z o.o.
2 6 6 1

Opinie o A-Grotex Sp. z o.o.

Pracownik

Opinie przedstawione przez osoby anonimowe są nieprawdziwe i tendencyjne. Pracuję w tej firmie od wielu lat i jestem zadowolony.

anonymous

Firma kogucik szefowa roluje ludzi i myśli że daje im zarabiać sobie nowe auta a ludziom premie zabiera odradzam aplikowania do tej firmy szczególnie rozmowy z panią Ewą B

anonim

Odradzam aplikowanie do tej firmy, zarobki tragiczne, szefowa myśli ze daje ludziom masę kasy, firma dalej tkwi w PRL'u, wózki widłowe nie mają żądnych papierów(jeżdżące złomy), park maszyn wciśnięty w małe pomieszczenie jak sardynki...

Zostaw opinię o A-Grotex Sp. z o.o. - Gliwice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Grotex Sp. z o.o.