A-Grotex Sp. z o.o.

Opinie o A-Grotex Sp. z o.o.

Opinie przedstawione przez osoby anonimowe są nieprawdziwe i tendencyjne. Pracuję w tej firmie od wielu lat i jestem zadowolony.

Edward
@Pracownik 14.09.2018 11:20

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. To ważne przychodzić do pracy z przyjemnością. Napisz bliżej, czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje dodatki takie, jak: premie, szkolenia zawodowe lub pakiet socjalny? Czy uważasz firmę za godną polecenia?

anonymous

Firma kogucik szefowa roluje ludzi i myśli że daje im zarabiać sobie nowe auta a ludziom premie zabiera odradzam aplikowania do tej firmy szczególnie rozmowy z panią Ewą B

Odradzam aplikowanie do tej firmy, zarobki tragiczne, szefowa myśli ze daje ludziom masę kasy, firma dalej tkwi w PRL'u, wózki widłowe nie mają żądnych papierów(jeżdżące złomy), park maszyn wciśnięty w małe pomieszczenie jak sardynki...

Zostaw opinię o A-Grotex Sp. z o.o. - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Grotex Sp. z o.o.