Opinie o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biochem Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biochem Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

(usunięte przez administratora) cała ta Firma wystarczy Komentarze poczytać raczej nikt sobie nie zmyślił takich tematów cóż Polska Firma :-) Gratulacje Biochem

Grzechu PW.

No dokładnie widać było że cos jest między nim a tak ogólnie to kilka osób wie co i jak i zna prawdę czasem ktoś musi sie poświęcić jeśli chodzi o taki układ w pracy a na koniec tez dobrze go załatwiła Strasząc Policją i Jej Mąż go straszył z boku tak ładnie to wyglądało jak sie na nich patrzyło a prawda okazała sie inna . Biochem Polska Pracuj z Nami .

Pedro

A co mu szkodzi? Przecież żony nie ma. Co nie zakazane to dozwolone.

Lubaszewski
@Grzechu PW.

Ale co był romans? Serio? Kiedy? Moza tą ciąża to jego jest?

No dokładnie każdy widział że na kawkę wpadał do Biura bo był zapraszany cały czas przez Koleżankę z biura nawet jak były 2 Panie a jak była ta jedna to długo był u niej do magazynu też przychodziła do niego od początku widać było że sie polubili jak tylko zaczął pracować każdy ich obserwował i zastanawiał sie jak to sie zakończy no tak sie kończą Bliskie Relacje w pracy ktoś odchodzi a ktoś zostaje No taka Firma Szukają osób do pracy osoby sie zwalniają inne zachodzą w ciążę i sie Kręci to Najważniejsze Biochem Polska cieszymy sie że jesteście

Adamus

On odszedł bo znalazł inną pracę ale do odejścia skłoniło go kilka tematów między innymi Pani J. magazyn w którym jak zawsze miejsca nie było śmiechem było jak magazynowali towar na korytarzu biurowca kasa którą miał to śmiech normalnie że pracodawca może spać spokojnie płacąc takie pieniądze pracownikom . Jedna z dziewczyn poszła na zwolnienie bo zaciążyła to oni mieli już biuro tylko dla siebie i widać było ze z tego korzystają codziennie każdy to widział . Co tu dużo mówić nie ma co wiązać spraw zawodowych z prywatnymi .Może obydwoje wyciągnął wnioski z tej lekcji on wyciągnie skoro straszyła go policją podobno i jej mąż dzwonił do niego szkoda ze nie był zorientowany jak zachowuje sie jego żona a może wiedział ? Takie cuda tylko w tej Firmie kto chętny do pracy ?

Kamillo
@Pedro

Dobre Tematy tutaj są a nie poszukują do Biura ? Ok może być Magazyn Jak są takie Kocice to warto sie Poświęcić czasem :-) za te 4 netto mogę być i przedstawicielem handlowym aby poznać tą Niewiastę :-) Wiadomo Premia będzie

@Kamillo

Nie warto. Szkoda czasu . Nie ta liga. No jak mam Ci jeszcze bardziej dobitnie napisać żebyś zrozumiał :) Firma jest ok. Polecam. Prezes na poziomie. nic więcej ciekawego

@Pedro

Namówiłeś mnie a kociołek zawsze można Panie zrobić nawet jak udaje Niedostępną da sie to ogarnąć skoro nie obce jej takie tematy :-) Aby Prezes był Poza Zasięgiem i damy radę zapomni panna że męża ma Biuro i podłoga w biurze jest nasza :-) czego sie nie robi żeby Firma dobrze Prosperowała :-) Pojedziemy z tym

CHĘTNY
@Pedro

Jak jest Praca i chętna Foka to ogarniamy temat nawet za 4 netto Prezes Będzie Zadowolony opędzimy każdy temat Jak by nie miała na Imię ale damy radę Firma Rozkwitnie zaraz nowe zlecenia będą !!!! Dobre Bo Polskie

@CHĘTNY

Chyba już wolę pasztet podlaski niż te laski :) komin tam kolego szeroki jak w Puławach. Tam wiesz gdzie? Nawozy robią xd

ADAŚKO
@Pedro

Kobiety w biurze powinny być Wizytówką Firmy Wizytówką Prezesa to aż takie kiepskie te Kobitki że wolisz Pasztet Podlaski ? Może przesadzasz ?Napewno zadbane fajne Panie pewnie umalowane na szpileczkach pomykają jak to w biurze :-)

Wojtas
@Pedro

Po prostu chłopaku jesteś wybredny i tyle albo kiepski gust masz wolisz pasztet jak panny to coś z tobą nie tak co ty jakiś lewy jesteś ? Pamiętaj jest zasada z dziada pra dziada nie ma brzydkich kobiet czasami alko brak ucz sie a nie o pasztetach bajki tutaj snujesz :-)

@Adamus

On odszedł...bo dostał kosza. Laska unikała go ja mogła a on się nieszczęśliwie zakochał. Ona ładna, fajna a on kurdupel mały, szkaradny, śmierdział perfumami z targu, 0 wykształcenia i rozumu. Mieszka sam z matką i nigdy nie miał dziewczyny. I gdzie on chciał startować do takiej laski. Oczy by chyba musiałą w (usunięte przez administratora) mieć. Dostał kosza, to się później mścił na niej pisząc głupoty. I to jest prawda.

@Marcin

Bierz re dziewczęta dwie na raz. Od razu. Jak lubisz Panie po 60yce to co ja Ci będę bronił. Niektórzy rąk już mają. Ja tam wolę młode mięsko. Cielęcinka. A nie warchlaka. Jedź. Zobacz . Wsadz nogę i wrotki żebyś był szybszy w uciekaniu xd

Wojtas
@Wojtas

Kotu bym nie dał takiej słoniny a gdzie Tobie bracie . No chyba że lubisz takie kształty i włosy opryskane olejem słonecznikowym. Nie mylić Kujawskim z Polpharmy bo tam j zarobki lepsze i dziewczyny jak trzeba. Ale co nie zabronione to dozwolone . Pozdro byku

@Marcin

Taki kosz to spełnienie marzeń. To że kobiety nie są zadbane to nie ich wina. Boss powinien zadbać o wizerunek firmy . Wchodzisz i widzisz dwie fiony. A ja bym wolał widzieć słodka blondyneczkę .Problem w tym że te Panie mają pojęcia w przetargach i utrzymują tą firmę. Jak dla mnie powinny dostać podwyżkę bo bez nich firma pada w jeden dzień. Pozdrawiam dziewczyny. Nie bać się tyrana. Pisać wnioski o podwyżkę przecież wiecie że go stać. Przecież znacie stan konta firmy

Mareczek
@Marcin

A ty co w jednej ławce z nim siedziałeś w szkole że wiesz tyle o nim ? Wąchałeś go że takie głupoty piszesz ? a ja wiem że sam mieszka a nie z matką a ty jak napalony jesteś na te Kobitki to ganiaj do nich a nie piszesz jakieś głupoty bo ktoś ci nagadał bo chciał sie odegrać na nim . I nikt sie tu na nikim nie mści nie siej afery .Ona ładna fajna tak ja ty pewnie to jak ci tak pasuje to zarywaj do niej .Tylko pilnuj sie bo męża ma podobno.

Mareczek
@Marcin

Unikała go jak mogła ? Koleś to chyba piszesz tak bo ona ci tak powiedziała żeby sie zemścić koleżanka z pracy straszy Policją mężem kolegę z którym pracowała siedziała w biurze na kawie gadała godzinami i każdy kogo spytasz na terenie gdzie Firma sie znajduje ci to powie więc nie pisz głupot jak nie masz pojęcia on zmienił pracę na Lepszą a nie na zlecenie za kiepski hajs będzie pracował .Zobacz na komentarze ludzi co piszą o tej firmie o wszystkim i sie zastanów .Pozdro

Adamus
@Marcin

Za ten Komentarz Kolego to Nagrodę dostaniesz za pisanie nieprawdy Nie oceniaj pod kontem jednej osoby bo ktoś ci nagadał głupot a ty powielasz to Jak byś faktycznie znał tą osobę o której piszesz takie farmazony

Życzliwy Pracownik
@Marcin

Facet A co ona taka niewinna teraz ona mści sie na nim bo napisał smsy do jej męża jak sie zachowywała co robiła co mówiła itd nie myślała pewnie że sie dowie kiedykolwiek Policją go straszyła za co za życzenia na Urodziny o których Pamiętał za życzenia na dzień Kobiet mąż go wyzywał przez tel bo nie znał prawdy jaką małżonkę ma to sie od niego dowiedział w pózniejszym czasie . Perfumy z Targu kolego a co wąchałeś go ? Po za tym parę razy jezdził z nią z pracy i do pracy jej samochodem i jakoś nie narzekała chyba na kiepskie perfumy ani ogólnie na niego razem szklanki kubki po kawie szli myć i co dobrze było ? nagadała ci głupot jaka to ona nieszczęśliwa szkoda ze nie pamięta swojego zachowania bo krótką pamięć widać ma ale mąż przynajmniej wie jak sobie umilała czas w pracy po za tym kto tam pracuje to widział że często w biurze był u niej każdy mu uwagę zwracał żeby nie chodził tak często ale sama go zapraszała smsami albo tel czasem rolety były zasłonięte smsy mu pisała żeby przychodził na kawę i w tedy nic jej nie przeszkadzało jakoś ciekawe . Sama tutaj gada na swoją koleżankę nawet w którymś komentarzu to jest .Nie wina kobiet ze nie dbają o siebie kolego co ty gadasz a kogo wina ? Prezesa ochroniarza z bramy ? Każda kobieta powinna dbać o siebie a te 2 panie tym bardziej sam piszesz o nich Fiony ale widać tobie te Fiony pasują bo jednej z nich tak bronisz. Jak sie zobaczysz tą Nieszczęśliwą ponownie to zapytaj o jej zachowanie względem kolegi o wiadomości na Facebooku które podobno mąż tez zobaczył o smsy zapytaj jak tak jej bronisz .Szkoda mi pisać tutaj co robiła co mówiła Jest nauczka i dla niego i dla niej ale kobieta zawsze będzie niewinną zgrywać nawet jak to jej wina będzie. A chłopak ma pracę i żyje sobie normalnie a do twojej wiadomości to ma dziewczynę od jakiegoś czasu a ty nie oceniaj kogoś jak nie widziałeś i nie poznałeś trzeba wysłuchać 2 stron a nie tylko jednej co nieszczęśliwa jest i ma problemy z pamięcią w dodatku . Nara Poczytaj sobie Komentarze to Idealnej Firmie i nie czepiaj sie Ludzi jak ich nie znasz .

@Mareczek

To zła kobieta była. A ciekawe kogo to dziecko jest xd

Pracuś
@Monika

A co to następna sie okociła ? jedna podobno w tamtym roku zaszła ?Teraz druga ? Niedługo Porodówka sie przepełni i Prezes będzie musiał sie szarpnąć Finansowo na nowy Lokal :-) Mężatka zaszła ? Nie możliwe ?

Moniś
@Marcin

Biedactwa zaniedbane bo albo tyle pracy albo Romansować sie zachciało rodzinę ma ale szuka szczęścia i takie one zaniedbane oj boże to jak ci tak ich szkoda to im kosmetyczkę zamów na swój koszt albo Prezes niech w koszty wrzuci najprościej będzie za to 2 Fionki staną sie laleczkami. Nie polecam tej Firmy najgorszemu wrogowi .

Aga 39
@Monika

Jak bym ja tak zrobiła jak ta Panna to mój mąż karę by dał ale tutaj mąż chyba bezstresowo to potraktował taki Wybryk to myśli że jej wolno Wszystko a może Faktycznie jakaś chora jest może na leczenie oddać trzeba jejku że takie Kobiety które mają rodzinę że im do głowy coś takie przychodzi jak Romans w Pracy z Kolegą a póznej za kij od szczotki sie chowadz i go Policją i mężem straszyć i upokarzać jaki by ten Romans nie był ale Panna jest dziwna zresztą jak ta Firma . Byłam na rozmowie u nich ale nie domyślałam sie że tak ciekawie jest za drzwiami tego Biura .Dobrze ze tam nie pracuje . Odradzam

Robol
@Pracuś

To który tak zapyla w tej firmie? Magazynier? Bo prezes to juz chyba nie może xd albo ten kabel przedstawiciel

BEJCA E36
@Marcin

Chłopiec a ty co skąd takie rzeczy wiesz bo prawda jest inna kto ci kazała kłamać ? Co ? Panna ma zaniki pamięci i sama nie wie co robiła i mówiła a ty jej nie broń bo wiesz tyle ile z biochemoskiej miski zjesz jak ci nasypią oszuście matrymonialny!!!!!!!!!

REPREZENTANT

Nie polecam na Reprezentanta medycznego. Nie bo nie. A magazyn> ? No wiekszego wodorostu to nie widziałem. Omijać na 3 (usunięte przez administratora) serio

Krzychu
@REPREZENTANT

Magazyn paranoja w Grudniu byłem u nich na rozmowie szkoda słów bajzel i tyle Hajs maja Renomę mają zarządzać wszystkim nie ma komu tylko pewnie kasę liczą razem bałagan na kółkach i tyle zamknąć to i Biedre zbudować . Wszystko w tym temacie

Magazynier
@REPREZENTANT

Rozumiem cie pracowałem tam wiem znam temat pracy u nich nie dziw sie 2 kobity w biurze skakaniec przedstawiciel Prezes to już dawno powinien być czasem przeszłym ale jakoś sie u nich kręci zdrowiem i życiem tych co tam pracują dostają w (usunięte przez administratora) psychicznie Biochem już taki jest .

Rep

Bosze co za ludzie tam pracują. (usunięte przez administratora) jakaś

Czy po rozmowie w Biochem Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Radek

Ciekawe ile szef płaci za kasowanie komentarzy administratorowi. Chyba to na skamex trzeba pisać bo tu jest cenzura

Nick 40

Nie polecam za często poszukują Osób na Stanowisko Magazyniera

@Nick 40

A co jeśli nie trafili jeszcze w tego jednego jedynego? I czemu jako klient tak interesujesz się ich ofertami pracy?

Nick 40
@Ewa

Trafić to można 6 w totolotka mój znajomy pracuje na tym terenie gdzie oni sie znajdują więc wiem co pisze informacje z pierwszej ręki a teraz podobno znów szukają Magazyniera także tylko pogratulować to już kolejny do kolekcji . Cóż może ten jeden jedyny wybraniec .

Doswiadczony
@Nick 40

Jeden magazynier wyrabia się z pracą. Po co drugi. Zatrudniają tylko wtedy kiedy jeden zachoruje albo jedzie na urlop. Brak obrotów na pracę dla dwóch magazynierów. Pozdrawiam serdecznie Pana Prezesa

Ewunia
@Ewa

Polecam skupić się na pracy a nie siać ferment. Pracujesz i tak jak ślimak z tego co widziałam. Szefa nie ma to na papierosa. Jest szef to udaje że pracuje. No trzeba umieć przyznać się do błędu

Mag .pl
@Doswiadczony

Jeden Magazynier wystarczy na taki Magazyn owszem ale widać nie koniecznie bo wstawili ogłoszenie ostatnio na praca.pl więc magazynier do wymiany pewnie będzie mamy tylu gości z Ukrainy wymienić cały personel biurowy skoro tak ładnie o sobie piszą magazyniera Prezesa tylko zostawić na stanowisku bo widać punktuje tutaj w komentarzach i z firmy Krzak jak ktoś tutaj ładnie napisał zrobi sie Firma Marzeń z dużym obrotem finansowym dużą ilością zleceń itd

@Ewunia

A czemu zamiast patrzeć na siebie tak w ogóle rozglądasz się na innych? Tak nudno Ci na Twoim stanowisku? ;) Pewnie pracy da radę jeszcze więcej dorzucić dla chętnych w razie czego. ;p

Magazynier
@Doswiadczony

Kolego Popracuj u nich dłużej to zmienisz zdanie każdy na tym terenie sie z nich śmieje Prezes Skąpi Kasy Biuro to kawa ciastka papieros a Magazyn to brak słów wiem bo pracuje na tym terenie już parę lat i szczerze szkoda mi tych ludzi co u nich pracowali za kiepski papier co miesiąc .Ale widać ty dobry Klakier jesteś skoro tak Serdecznie Prezesa Pozdrawiasz może Obiad mu robisz albo coś więcej Klakier już tak ma Pozdro Doświadczony ale nie Ogarnięty !!!!

Norbert
@Nick 40

Nie polecam. Ganiam po całym kraju i nic z tego nie mam. Place śmieszne. No ale czego wymagać od takiej małej firmki

Sergio
@Norbert

Potwierdzam

Robson
@Norbert

Sie Chłopak zwolnij jak ci PLN nie Pasuje od Jaśnie Panującego Prezesa co ty ułomny jesteś ? Ogarnij sie a nie przynudzasz tutaj Dajesz Chłopaku Dajesz Wyrabiaj sie to i Hajsiwo będzie

Sanczo panda
@Nick 40

Popieram Cie kolego. (usunięte przez administratora) ludzi jak tylko się da

Marcin???

A może to Ty tam ferment siejesz tak jak ten przedstawiciel co kabluje. Trzeba by do skamex napisać żeby na niego uważali bo szkoda firmy. A ludzie pewnie nie wiedzą co za szuja z niego jest . Ludzi w szpitalach też trzeba powiadomić co z niego za dwulicowy typ

Marcin 2

Widzę że jaka firma takie komentarze. Dobre xd. Rekrutują? To bym złożył aplikacje. Takie akcje warto na żywo oglądać

K.....

Nie polecam pracy na magazynie, co 2-3 miesiace zmieniają magazyniera. Kasa kiepska. Szef wcale nie jest taki ok, to cham i buc, trzeba go poznać. Pracowałem tam kilka dni i już nigdy więcej Biochemu. Laski w biurze ok, nic do nich nie mam, trochę zastraszone przez szefa. Co do opinii nt obecnego przedstawiciela to sama prawda. Nie polecam.

Mario italiano

Jeszcze do was nie dotarło że w sieciach handlowych typu zwierzęcego czy innych klonach zarabia się więcej? To jest firma dla małolatów. Zresztą tam pracuje tylko jeden rep. To chyba mówi wszystko za siebie. Bizness 3m Boss i dwie dziewczyny od przetargów. A no i mgazynier. Jeden. Drugi potrzebny tylko jak pierwszy ma urlop xD

Paula 32
@Mario italiano

To po co Ludziom zawracają głowę tymi Rozmowami Rekrutacyjnymi tymi Ogłoszeniami na Przedstawiciela Pic na Wodę Fotomontaż !!! Nie szkoda im czasu ? Dobry Patent jeden Magazynier na etacie a drugi jak ten idzie na Urlop Kto tak Robi co to za Głupota ? Że oni jeszcze są na Rynku to sie dziwię . Miałam składać do nich Cv ale ten Komentarz rozwiał moje wątpliwości .Szkoda Czasu .

Kasia 34
@Mario italiano

Aplikowałam tam ale nie zadzwonili To po co ta Rekrutacja na Przedstawiciela Medycznego która jest odgrzewana jak wczorajszy kotlet z obiadu ? Ciekawa Firma jedna osoba zaciążyła druga romansowała w pracy z byłym magazynierem magazynier jeden drugi z doskoku co to sie dzieje tam ? Tylko Prezes chwalony w co drugim komentarzu nic tylko tam aplikować nie ma co faktycznie szkoda czasu na tą Firmę może inni też to zrozumieją i nie będą zadawać pytań typu jak sie tam pracuje bo widać to w komentarzach i opiniach .

Edek z krainy kredek
@Kasia 34

Ja tam pracowałem tydzień czasu. Jako Rep. W sumie to tylko szkolenie miałem. Ale pochlalismy ze znajomymi i Boss dal wypowiedzenie. Cóż tu dużo pisać? Wszystko się zgadza co tu ludzie Piszą. Podstawa mała. To bolało. Dlatego nie żałuję. Budżet kiepski jak na szpitalke i konkurencję. To jest młodsza siostra skamex z Łodzi. Tam podstawa jest wyższa. Magazynier spoko gość. Jeden Rep jest co kabluje do bossa. Mnie zresztą też podkablował. Tyle że ja to biorę na klatę i idę do przodu. Laski od przetargów robią całą robotę w tej firmie a kto z kim sypia to nie moja sprawa. Boss ok. Facet na poziomie. Bez kija od szczotki ale trzeba umieć z nim gadać. Rekrutuje się albo żeby w koszta coś wsadzić albo może szukają faktycznie osoby takiej jak ja. Tzn nie takiej jak ja xd takiej co nie pije a wiadomo kto nie pije ten kabluje. Dlatego nie pozdrawiam jedynego Repa tej firmy. A szefa i laski pozdro..I magazyn też. Ps. Daje negatywn opinie. Za kablowanie

Mariano
@Paula 32

Chciała byś pracować dla kogoś kto pilnuje Cie na każdym kroku? Osiwiesz raz dwa. Terror panujący i wszechobecny. Wchodzisz do biura i cisza. Każdy siedzi jak myszka. Głowy przy kompie skulone aż piczki spocone

Malwina
@Mariano

No to Pogratulować takiej Atmosfery w Biurze a Prezes podobno do Rany Przyłóż chwalony po wszystkich odpustach w komentarzach jak dobrze że tam nie pracuje uf to powodzenia w Rekrutacji która widać nadal trwa .

ja kobieta
@Edek z krainy kredek

Chyba pracowałeś za krótko kolego albo Prezesa nie widziałeś na oczy albo miał dobry humor albo ciebie więcej nie było jak byłeś bo nie wiesz jak tu sie pracuje stres prześladowanie a najgorsze jak ktoś robi z ciebie głupiego gnębi cie psychicznie odwaliłeś szkolenie i tyle cie było więc nie pozdrawiaj tutaj szefa bo mało co o nim wiesz robisz tylko przykrość osobą które w tym biurze pracowały lub nadal pracują i nie mówię tu akurat o Młodym Armando N. Przemyśl swoje Słowa .Pozdrawiam

Kinia

Nie po le cam. Specjalnie podzielone na sylaby jak by ktoś miał problem ze zrozumieniem

Kaśka 31
@Kinia

Ja również nie Polecam naczytałam sie komentarzy Kasa mała Romanse w pracy częste Rekrutacje na Przedstawiciela chyba faktycznie sami nie wiedzą czego chcą !!!

A może ktoś napisze jak się tam pracuje na stanowisku Handlowca? Ogłoszeń pełno i nic sie nie dzieje. Czyżby to firma krzak. Proszę o odpowiedz

@Tomek

Chłopaku znajdzie sie miejsce dla ciebie w tym Przybytku czytaj ze zrozumieniem Jest Foka w potrzebie w dodatku mężatka ogarnij temat i jedziemy jazda jazda :-)

Magda
@Tomek

Słabo. Szukaj dalej. I wez to do siebie żebyś nie płakał później

Kandydatka 30
@Magda

Masz rację Magda zgadzam sie z tobą w 100% zresztą po komentarzach widać co tam sie dzieje w tej Firmie miałam okazję być tam na rozmowie zero Konkretów atmosfera średnia znalazłam pracę w innej Firmie tez Medycznej i jestem zadowolona .Pozdrawiam

Anulla
@Magda

Dokładnie oni od tamtego roku szukają Przedstawiciela albo kasa słaba albo atmosfera kiepska albo poszukują nie wiadomo kogo też tam była na Rozmowie odczucia takie Średnie ale widziałam że poszukiwali w Kwietniu teraz na Pracuj.pl Może w końcu kogoś znajdą ale po komentarzach które tutaj czytam to tam sie dzieje Pogratulować .W każdym razie mnie nie zatrudnili może za dużo kasy chciałam ale w dzisiejszych czasach trzeba sie cenić .

Kandydatka

Witam Wszystkich widzę że nie tylko ja zle odbieram tą firmę byłam u nich na rozmowie na Przedstawiciela Medycznego ale oni to chyba za darmo by chcieli żeby ktoś pracował i dlatego do chwili obecnej szukają Przedstawiciela pewnie nie znajdą bo nikt za darmo w dzisiejszych czasach robić nie będzie !!!

@Kandydatka

To jakie widełki płacowe rzucili ze aż tak zle?

Krzysztof
@Marta

4 netto, parsknął śmiechem i wyszedl z sali przesłuchań

Kobieta
@Kandydatka

Byłam na Rozmowie o pracę u nich w Grudniu 2 Panie w biurze widać że dyscyplina tam panuje da sie to odczuć co do prezesa zero konkretów finansowych odezwiemy sie .Nie polecam nadal szukają Przedstawiciela na Pracuj.pl kto chce zarabiać resztki z pańskiego stołu to zapraszam do nich .

B.
@Kobieta

Potwierdzam. Zarobki jak w Biedronce ale co się dziwić. To Polska firma. Kto Ci da zarobić w Polskiej firmie?

Kandydatka 35
@Krzysztof

Sala Przesłuchań to w Więzieniu a ja byłam w małej salce u państwa na Rozmowie nie na Przesłuchaniu ktoś na tej stronie kłamie tylko po co ? Pozdrawiam i życzę znalezienia tego Super Przedstawiciela którego tak długo państwo poszukują bez skutku :-)

Adwokat

No cóż. Chyba zarząd jest zadowolony z prezesa skoro Kasa się zgadza. Generalnie to komu się nie podoba to niech nie aplikuje do firmy. I bzdur nie pisać, Proszę mi tu bzdur nie pisać bo maila mi zapychacie. Firmę polecam

Krzyś

Krótko. Nie polecam pracy jako PM. I wszystko jasne.

A.
@Krzyś

Prezes Sępi kasy dla Ludzi Biuro to brak słów laleczki malowane które nie lubią sie narobić a przedstawiciel który z nimi sie buja to kawał (usunięte przez administratora) i tyle Biochem w całej swej odsłonie Nie polecam kiedyś tam pracowałam nie wspominam tego dobrze i odradzam pracę w tej firmie (usunięte przez administratora) i tyle szkoda czasu.

Radosław

Jako były pracownik to mogę polecić tą firmę. Prezes jest ok i magazyn. No i koniec. Reszta to chodzi na paluszkach i boi się szefa. Dramat. Jedyny Przedstawiciel który tam pracuje od dwóch kabluje na maxa. Proszę uważać na niego. A że karma wraca a góra z górą się nie zejdzie...i tak dalej to młot go kiedyś spotka. Pozdro Radosław

Doswiadczony
@Radosław

Zgadza sie

ytr

no to troche rozne te oferty jednak sa :D mysle ze przedstawieciel to calkiem sporo mzoe zarobic oczywsicie to tez zalezne jest od premii jaka uda sie wyciagnac

Maria
@ytr

Chyba sobie żarty robisz. Od pół roku szukają przedstawiciela. I co znaleźć nie mogą? A wiesz dlaczego? Bo to firma krzak. Dlatego magazynier też im jest zbedny. Jeden wystarczy. Przedstawiciela mają też jednego bo obroty za małe. A ten jeden tak kabluje do prezesa że nigdy nie zatrudnia drugiego PM. Byłam na prezentacji z nim. Odradzam. Zero merytoryki. Prezes ok. Słowny. Ogólnie nie polecam.

admin

Masz doświadczenie w pracy z firmą Biochem Polska Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Biochem Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biochem Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biochem Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Nowa 23
    05-500 Stara Iwiczna
  • NIP: 9511590183 REGON: 011833020 KRS: 0001020359

Biochem Polska Sp. z o.o.