Opinie o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oerlemans-Foods Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Ziupa

Daaaali iiii, jesce dadzooo, zobacyciee. Tseba doonosic

Adrej
@Ziupa

I ka kasza bedzie, automaty tee te wcisnal no no normę, hehehe

Stenka

A ten Pinokio tak sobie do serca wzia te nawiązywanie przyjaźni z ludźmi ze już koleżankę prowadzą pod rączkę. Dyrekcji oczy namydlił i teraz miłość kwitnie . To dozwolone w pracy ? Teraz na ten zakład nie dość ze (usunięte przez administratora) mówią to i …. Kota nie ma myszy szaleją i Alinka działa .

Zgodnie z zapowiedziami dyrekcji otrzymaliśmy znaczące podwyżki w wysokości 0,50 PLN na godzinę. Za to nawet pudełeczka zapałek nie można kupić bo kosztuje 1,00 PLN.

A BC

Nogi za pas i uciekać stamtąd jak najszybciej. Wygląda na to,że dyrekcja znowu zakpiła z pracowników. Ludzie,po co tak kurczowo trzymacie się tej pracy? Bezrobotni żyją lepiej!

Ziutek

8x0.50=4zł dziennie. Jak powiem znajomym ile dostałem podwyszki to bendom w glembokim szoku.

Porucznik Kazubek

Wielka tajemnica na temat znacznych podwyżek stała się faktem. 50 groszy to podstawa wyjściowa do dalszego upokarzania przez "PRETORJAN" tych co jeszcze charuja. Ale to chyba już nie długo, bo sami już przygotowują się do kolektywu tzw czynów żeby przyzwyczaić swoją twarz i pokazać jak ciężko pracują.Tylko ta praca nie powinna trwać 2 godziny po kawie porannej ,a 8 godzin i to w okresie od 22 do 6 7 dni.Moze by zrozumieli co to jest praca w tym burdelu.Mysle ,że nastąpi już niedługo ten moment, że będą zamiatać rampę bo nikt kto normalny będzie omijać ten zakład z daleka

@Porucznik Kazubek

Trzeba było dać po 0,50 żeby innym moc dać więcej .

Cisza
@P5

Największym nierobom przy komputerze. No sory jeden z P3 robi coś ale związku z praca to nie ma napewno. Chyba ze za granie i gadanie kasę dostaje i taki to zatabia

A jak przechowywane na komorach . Jak pochowane i pozastawiane

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
jeszcze pracownik

Pinokio na soboty za 100 ma wybranych swoich tzw czopkow ohyda i tyle w temacie

@jeszcze pracownik

To dalej kładzie uszy po sobie. A Pinokio niech robi co chce. Robi zaklad na kase...nadal jego ulubione powiedzenie.

Boszowie
@jeszcze pracownik

Niech zobacza osoby z biura jak leasingowe po nocach w szatniach śpią, czy kierownik( pinokio) pozwala jeszcze mają pretensje do pracowników na h.. budzisz szok pani dyrektor bedzie wiedzieć kolejną sprawa pijaństwo na dziale P3 nocami jest i to nieraz. Kto pije w pracy? Niedopuszczalne zeczy.

bugss
@Boszowie

To jasno pokazuje że Pinokio kompletnie nie panuje nad P3 . Takich rzeczy nigdy tam nie było .

Bosh
@bugss

Bo ich się boi. Wie ze bez nich nic nie zrobi. Robią co chcą. A on udaje ze wszystko jest ok.

Wiadomo kto na to mu pozwala. Komu to na rękę. Napewno czopkom. Alinka pierwsza na liście. Robi co chce, a właściwie nic nie robi. (usunięte przez administratora). No ale Pinokio mu pozwala na to. Ciekawe dlaczego.

Boczek
@.

Alina i Pinokio buuuuacha . Jeszcze niedawno najwięksi wrogowie XD a teraz śmiech na sali. Jak razem są to wazeliniarze a jak nie ma drugiego obok to uszy usychają co na siebie gadają. A to co robią na tym wydziale to słów brakuje. Legary i kombinatorzy ...xdxd . Takich rzeczy to jeszcze nie było jak zakład ten stoi.

Wózki
@Boczek

Oj Alina rośnie w siłę. Ciekawe jak długo ta miłość będzie trwać. Ten człowiek ma duże ambicje. Choć nic sobą nie reprezentuje. Przerost formy nad treścią.. o co chodzi w ich układzie. Teraz czują się bezkarnie. Ale Alinka szybko wysiuda pinokja. Ma dużo na niego. A stołek kierownika kusssi. Alina jest przecież najlepszym pracownikiem, w każdym razie ona sama tak uważa. Ego tak samo duże jak siedzisko.

rurkazkremem
@Wózki

No faktycznie niezły King Kong się z niej zrobił .Musi na Hortexowych mieszankach jechać .

@
@Wózki

Ta firma to porażka. Mistrzyni wraca ze zwolnienia i dostaje polecenie sprzątania komór. Nie ma prawa siadać do komputera i korzystać z systemu. I jak to nie jest (usunięte przez administratora) Co ten czlowiek z ludźmi robi.

Hortexowy King Kong
@@

Bo jest nowy brygadzista i nie ma miejsca przy biurku dla tylu osób. Heh

Ktos
@@

A mistrzyni co z ludźmi robiła, cały czas poniżała, miała tylko swojego przydupasa tylko on miał nadgodziny a reszta załogi tylko ryć i nic się nie odzywać.

Don Vasyl- król cyganów
@Ktos

Potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.

Bachleda farel
@@

Teraz mistrzami są dwa asy, a jest jeszcze w ukryciu jeden Jopek.

@Bachleda farel

Nie mistrzami tylko brygadzistami. :)

Marco
@.

Brygadzista w innych firmach posiada kompetencje i wiedzę i zarabia odpowiednią kasę, ale nie tu. Tu są najgorsze zarobki w całym mieście i tu niema co się oszukiwać. Firmą traci co chwilę odpowiednią i potrzebną osobę która dostaję lepsza ofertę. 3-4lata I emeryci odchodzą i zostają nieliczni i na nich rozloza obowiazki za grosze! I będę mówić jest dobrze. Koniec dobrej ery.

Trala la
@Don Vasyl- król cyganów

Nawet drzew nie łamie . Układy - układziki . A niektórzy wszystkim w twarz się śmieją . Drewniany i schabowy xdxdxd

Pinokio i wieloryb
@Bachleda farel

Bałagan wszędzie . Papierosy w kiblu pala a „kierownik” w tym Czadzie stoi i polecenia im wydaje . ????????

kirofca
@bugss

Ty chyba krótko pracujesz.Nie raz nie dwa regały się łamały od nadmiaru %.Kiero też nie jest święty.

kirofca
@@

Czy drewno może być człowiekiem ?

KLAUDIA

Siemiatycze to stan umysłu. Ale ja jak zostanę brygadzistko to was nauczę roboty.

Operatorzy
@KLAUDIA

Dawaj na bosze bo takich brygadzistow potrzebujemy dla firmy dla dyrektorka. Kompetentnych i myślących umysłowo, a niedługo bez załogi.

KLAUDIA
@Operatorzy

Ja tu pszyszłam robić karjerę. A widzę że muszę robić za wszystkich na zmianie. Ale ja z tym porządek zrobię. Skończy się lelum polelum i obijanie sie.

Okoń
@KLAUDIA

Lelum polelum dopiero się zacznie, i jak robisz tak będziesz robić za kogoś. A o karierze zapomnij.

Ojejku
@KLAUDIA

Droga, przyszła brygadzistko! Widzę bijacy od Ciebie intelekt! Taki potencjał w takiej firmie to jest to!

Ha ha

Chyba pracownicy cię docenia

Rurkazdzemem
@KLAUDIA

Proponuje na magazyn iść może w końcu ktoś ruszy te towarzystwo do pracy . Tylko uważaj na Alinie i tego hehehe kierowniczka bo to układ dobry jest. Ale nadajesz się tam . Tylko żebyś nie skończyła jak dwie miszczynie.

Cinek
@Rurkazdzemem

Tam pracuja lesery, i goście bez wiedzy i szkoly, jakie wykształcenie ma osobą która dostala funkcje brygadzisty? A co robią nocami p3? Gdzie jest kotrola na pracownikami tymi, poczekajmy trochę jeszcze wiele się zmieni trzeba czasu.

Wtorek
@Cinek

Masz racje. Największym obciachem jest Pinokio . A reszta robi to na co im pozwala. Najpierw darł się a teraz romansami i przekrętami zajęty wiec robią co chcą. No tylko kasę największa w zakładzie tłuką

Jbć pis

Czemu pracujące tam "kobiety" mają takie czerwone twarze i nosy?

Nosotros
@Jbć pis

W takich warunkach nie da rady pracować na trzeźwo, stąd takie nosy, bez pół litra nie podchodź.

Malowanka
@Nosotros

No chyba ze wózkiem jeździsz . Ja to nawet tego grubego brygadzistę z gankiem w wózku na komorze widziałem xdxd

.........................

Praca jak każda inna. Ale pracujące tam (usunięte przez administratora)potrafią obrzydzić każdą pracę.

@.........................

Czemu ludzie w tej firmie są najwni i wieza wobiecanki??? Firma żeby dac zarobić pracownikowi nie kierownikowi ma być rentowna i to dobrze, gdzie unas jest nigdy niebedzie tak więc sam szukam innej pracy po kilku latach zmarnowanych, straconych , bez jakiegoś stanowiska, porażka ludzie są przestraszeni zero odzewu i robią znich bałwanów.

Zenek

Brak ludzi brak ludzi temat kierowników i dyrektora, a dlaczego??????

@Zenek

Bo ta praca jest dla ludzi upośledzonych życiowo.

Odradzam jakąkolwiek pracę w tym zakładzie. Chora atmosfera aż w oczy szczypie

Zdzisio

Praca na P3 to śmiech na sali . Roba z dyrekcji … oni wiedza jak zrobić i sue nie narobić. A zarząd im dziękuje. Za co? My pracujemy na ta firmę a na P3 siedzi teraz brygadzista w telefonie i gra . Aż krew w żyłach się gotuje . Pinokio lata po obiadki dla siebie i pani z biura . A dyrektor kalafior przebiera

Pe
@Zdzisio

P3 to nieroby. Im ciężko wózka zejść. Pół zmiany w kanciapie siedzą xd i za co im płacą...

Chętna ponętną po 60.
@Pe

zlikwidujcie ten dział po co nam oni. 30 osób x 4 000 zł miesięczni to patrzcie ile zaoszczędzimy pieniozkuw,bendzie na podwyszki po 80gr Otwórzcie oczy tam na gurze.

@Chętna ponętną po 60.

80 groszy.? Niech dają po 4zl minimum a jak nie to papa. 80 gr to se wsadz wiesz gdzie

Kamil
@Chętna ponętną po 60.

Czy p3 czy wydział pakowaowania, maszynownia niemaja przyszłości brak mlodych osób do pracy całkowicie firma w mieście stała się porażka, pracują bo musza bo się boją odejść i stosy kredytow maja to jest ich wyzwanie, osoby ktore myślą racjonalnie odeszły i sie śmieją z tego.

Każdy myślał że z kierownikiem jest źle wystarczy że baba wzięła stery... Ta firma padnie nie ma nic na jej podtrzymanie, każdy tylko się nachapie jak bielmlek w bielsku. Nie życzę nikomu pracy w tym zakładzie jedyne co to straciłam dwa lata życia i dwa lata zdrowia, tak jak każdy mówi, że pracuje tu bo musi bo jest już stary i ma ok 40 lat pracy w tym zakładzie ogólnie... Jedna wielka masakra, niech wezmą się w końcu za operatorow na bosach płaczą oni że nie mają kasy a tak naprawdę nie wiedzą nic ukradkiem chwała się że zarabiają po 3 tysiące za nic robienie. Nie potrafią nic zrobić i nic naprawić a zarabiają 18.5 a kobiety i mężczyźni muszą zapieprzać by mieć 14. Śmiech na sali siedzą i piszą w telefonach lub stoją podpierają rurę ściekowa bo ciężko pomoc innemu pracownikowi. Była jedna dobra osoba na tym stanowisku ale niestety przez cały nadzór i ten (usunięte przez administratora) pozegnala się z tą robotą i bardzo dobrze...

P5

We wrześniu podwyżki ???????? jeśli będą śmieszne to zapraszam na zwolnienia lekarskie. Wszyscy pracownicy funkcyjni. Wypowiedzenia mile widziane ???? może wtedy dyrekcja ruszy głową

Jadwiga
@P5

Z pewnego źródła dowiedziałam się ze w granicach 50 gr podwyżka będą, mogliby sobie darować takie podwyżki, mydlą tylko nam oczy proponuję za wczasu rozglądać się za lekarzem :)

@P5

Pracownicy którzy mieli troche wieksze ambicję to odeszli do innych firmy lub zakładów, jest tragedia z pozyskaniem pracowników już nikt nie myśli i niemowi ze pracownik robi za 2 sami sobie winni, w ciężkich i w trudnych warunkach wyczeceni z wysiłku, zaciskaja żeby żeby zarobić 2220zl szok to jest dyskryminacja, niema przyszłości dla młodych osób w tej firmie wprost trzeba o tym mówić.

@Jadwiga

To niech mnie pocałują w (usunięte przez administratora) L4 na początek a później wypowiedzenie :)

He he
@Jadwiga

Za 50 groszy podwyżki to ludzie powinni 50% mniej robić

Cichociemny

Powiem jedno na P3 do pracy trzeba. Tam legat i płaczka rządzą a kierownik na wszystko pozwala bo zajęty czym a raczej kimś innym jest i to wszystko u pana dyrektora pod nosem XDXD

Psz

Wielki panie brygadzisto z p3 zajmij się praca bo za siedzenie w telefonie chyba ci nie płaca????

@Psz

Są prawilni i maja plusy u kierowników, za strzelanie z ucha, mydelnie ze coś robią to jest na każdym dziale i to jest od lat, ta firma umiera brak osób myślących i mających wiedzę na palcach policzyć, pracują bo muszą bo są utopieni e bankach itp, na każdym kroku jest (usunięte przez administratora) w firmie na setki tysiency, nikt glosno Nie powie bo poco dadzą podwyżki 50 groszy maks 1zl i są ludzie szczęśliwi komedia, firmy inne prężnie się rozwija, pracownikowi płacą dobre pieniążki.

Ciul
@Psz

Jak mu kierownik pozwala to i siedzi

Karol
@Psz

Firma o której jest zła opinia w powiecie, braki pracowników i kierownictwo myśli że ktoś będzie pracować za 2 ba 3. Brygadzisci o braku szacunku dziś słyszę o d brygadzistki z wydzialu pakowania że słabo radzisz i wogole, gdy ona zaledwie po szkole zawodowej szok szok z resxta l to każdy nadzoru jest taki, co wy święte ....? Na biurku w nocy leżeć każdy może , my pracujemy 35lat i.nie jeste.m ty prosze pani.... zobaczycie że sami będzie robić .

@Karol

Niekompetencja niektórych osób z nadzoru to normalna rzecz tu. Proszę popatrzeć na magazyny zarząda nimi człowiek … popatrzmy na jego życie prywatne czy możliwe ze w pracy jest całkowicie inny . Nie sadze . Wydaje mi się ze osoba na takim stanowisku powinien reprezentować coś sobą. Otacza się takimi samymi ludźmi jak on . Cyrk tam na wydziale jest. Jeden brygadzista robi co chce drugi płacze kierownik drze się ,ludzie robią co chcą. A pan dyrektor wiśnie sam sypie w niedziele .

Mielony

A ja myśle ze ta Alina ma jakiegoś haka na tego kierownika i temu tak się dzieje. Nie wierze ze nagle się pozmieniało. Jeden na drugiego gadał ile mógł . A teraz miłość kwitnie. Razem w biurze się zamykają i knują .

Seta

W końcu w piątek schabowy ruszył się zza biurka. Chyba za karę w telefoniku nie mógł pograć.Miło popatrzeć jak człowiek kasę za prace bierze a nie za siedzenie w telefonie. Ale jak przysłowie mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni i to prawda. W sobotę na seteczkach telefonik sie zagrzał. Panie Karolu czegoś takiego to jeszcze w tej firmie nie było , ze na nadgodziny chodzi sie sprzątać . Marnotrastwo pieniędzy. Na takich pracowników xdxd

Bambolejlo

Na takie setki to ja tez mogę chodzić jak dzisiaj na P3. Ten schabowy to legat i pozer nie z tej ziemi. Panie dyrektorze proszę przenieść mnie na P3 do tego kotleta na zmianę . Podliże mu się trochę i będę siedział z nim w biurze , programy w gierki … a pan mi setki zapłaci. Dziwna polityka jest w tym zakładzie tu szukają oszczędności wszędzie a w niedziele niby na sprzątanie przychodzą wszyscy coś tam niby robią a jeden siedzi w biurze w telefonie, obłuda . XDXD

Spoko
@Bambolejlo

U nas w międzyczasie trzeba sprzątać a tam na nadgodziny przychodzą?! To ja tez chce z nimi na nadgodziny. I tak jak dzisiaj do pracy przyszedł tez chce. My to 40 min wcześniej musimy być a on nawet po 6 a kiedy on jest na stanowisku pracy? A rozumiem telefonik cały czas działa brawo brawisimo

Wojciech S bo rodo
@Spoko

Trza było się uczyć, ugułem całe te.

Lauretka wróć
@Bambolejlo

Żałuj Karolu ze lauretty nie ma już w firmie, to była dopiero mistrzyni, robotę robiła, samochody wyjeżdżały, pamiętam nawet papierosy zbierała na stolarni bo poprzedni kierownik lubil tam zapalić "po robocie" :) ogólnie to lubila zrobić dobrze swoim przełożonym. Może jest szansa żeby wróciła? Niektórzy tęsknią za nią

igor
@Lauretka wróć

Prawda ona chociaż nadrabiała w inny sposób, nie to co ten Wiśniewski on może tylko (usunięte przez administratora) lizać kierownikowi bo żadnego poważania wśród pracowników z p3 nie ma i nie będzie miał

niki
@Wojciech S bo rodo

Jak ktos jest TOKSYCZNY to i nauka nie pomoze

niki
@igor

Pani LAURETTA juz nic nie uratuje szanowalem pania trzeba bylo pomyslec otym troche wczesniej ze strony dyrekcji bo pan PINOKIO tyjko potrafi pluc JADEM miec TOKSYKOW za plecami

Asterix
@niki

Bardziej obłudnego i leniwego i fałszywego człowieka niż Alinka nie ma.

Wojciech S bo rodo
@niki

Na szacunek to trzeba zasluzyc, byc czlowiekiem okuratnym,sprawiedliwym,uczciwym i tak dalej. A jak było? Był (usunięte przez administratora) podnoszenie glosu i poniewieranie podwładnymi. Komuś tego brakuje???

Kik
@Wojciech S bo rodo

Nie zdecydowanie nie. Ale nie tego co jest teraz tez ludzie maja dosyć. Fałsz, zakłamanie i wykorzystywanie. Pasuje tylko , ze nikt nie gania do pracy . Czy się stoi czy się leży to kasa się należy. Krzyki tez są teraz od drewnianego.

Pinokjo
@Kik

O czym ty piszesz, takiego czegoś nie ma na tym wydziale każdy pracuje z uśmiechem na twarzy, na każdego można liczyć zespół jest zgrany, żadnych krzyków nie to co za kadencji mistrzyni lbm gdzie panował haos, odgrazanie się, rękoczyny i jeszcze wiele innych, kto pracuje na p3 ten wie że jest o wiele lepiej odkąd nie ma tej chorej blond włosy istoty, zapraszamy na wydział

Linoleum
@Pinokjo

No oczywiście ze lepiej ale bez przesady . Schabowy wyżej sra niż d ma. Drewno drzewo udaje. Pozerstwo , obiecanki cacanki, plotki… noi drewniany krzyczy. (usunięte przez administratora) i brud wszędzie. Kotlet w telefonie a ludzie odpoczywają bo życie ciężkie jest

Kamil

Prawdopodobnie zmniejszenie liczby mistrzowi jaki również brygadzistow ma nastąpić, kolejnym krokiem powino być wymieszanie z pracownikami zamiana osób z nadzoru zmianami. Istotną i mądra decyzją jest właśnie to. Wiele argumentów za tym przemawia.pozdrawiamy

ROBOL
@Kamil

Po co nam nadzór, wymieszajmy sie sami bedziemy robić co bedziemy chcieli, ha jaki nadzór ostatni normalny nadzór odszedł ponad rok temu- nie mówie o "czerwonym" bo to burak

Operat
@Kamil

Zrobić z operatorów brygadzisto-operator ogarnie dopilnuje, mistrz jest osobą neutralna oddzielna mówimy o wydziale pakowania gdzie brygadzista niema pojęcia o automatach lub caspekerach i paletyzatorach ( wiedzę zaczerpna) z Resztą ręce w kieszeni i mówić głupoty, stereotyp trzeba tepic. Szaczunek wiedzą i odpowiedzialnosc

Marcina
@Operat

Racja zrobić brygadzistow mają potencjał no i zmysł techniczny jak powiada człowiek nasz, stawkę odpowiednią i wydajność będzie ponad 100% wartości w nas potrzeb. Brygadzista lub brygadzista nie lazi i niegada głupot i zero tolku. My wiemy lepiej i papiery i maszyny to nam codzienność.

Hejuś
@Marcina

Jak widać zmysł do pisania nie wszyscy też posiadają ????. I wyobraźnię też. "Stawka odpowiednia" ma dotyczyć tylko operatorów??? Czy to nie jest przypadkiem praca zespołowa? Praca kobiet czy wózkarzy nie liczy się.... Premia jest ucinana całemu zespołowi, a podwyżki są tylko wybranym stanowiskom. Jest super, no nie?

TheBill z Ciebie
@Operat

Piszesz brygadzisto-operatorow? Tzn. że pojęcia nie masz o pracy. I życzę Ci, żeby z Ciebie zrobili bryg-oper. Chciałbym zobaczyć jak giniesz w obowiązkach i natłoku pracy.

Mim
@TheBill z Ciebie

Ale tak to wyglada. Na p3 jest taki co powiedział ze da się wózkiem jeździć i przy komputerze siedzieć . Tylko szkoda , ze nie pokazał jak to się robi ?!

OJOJ
@Operat

O ale jak operator pisać nie umie- Panie Karolu żeby zrobić z opetatora nadzór trzeba sprawdzić jak piszą i dopuścić tych co potrafią . Oerlemans zakład pracy chronionej nie mylić z "Inwalidami"

Tur
@OJOJ

O a na p3 drewniany nie umie się wysłowić. Ubierać się chociaż zacza jeszcze tylko kucać trzeba zaprzestać i rękoma machać mniej ,

Kris

Witam praca jest ciężka na trzy zmiany wynagrodzenie od 2000-2200 zł To jakieś nieporozumienie młodzi uciekają średnia pracownika 50 lat połowa ludzi to emeryci na wylocie A co dalej to kwestia czasu

Obserwator
@Kris

Jak mozna tyle płacić ludziom ?tez pracuje ale za niecałe 500€na pewno bym nie pracował na żadnym stanowisku w tej firmie .Zróbcie coś z tym ,gdzie są związki ?i rząd który obiecał pilnować tego ?

Liku
@Kris

Bo trzeba na P3 się starać . Tam jest nieciezko. W wózkach śpią na komorach sam widziałem

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. - Siemiatycze

• Jak się pracuje w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oerlemans-Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oerlemans-Foods Sp. z o.o.