Opinie o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oerlemans-Foods Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie. Ciężkie warunki szkodliwe, brak podwyżek, nieudolne kierownictwo, (usunięte przez administratora)oraz ciągły nacisk od góry na wydajności(I tak robisz już za kilka osób). Coraz więcej obowiązków, praca w majówke co już jest chore- szczególnie, że biuro i kierownictwo będzie się z nas śmiać na swoich grillach, że my chołota w pracy. Skracanie przerw- kto to widział. Zapraszamy warszawkę, żeby postała 4 godziny w zimnie na nocy, albo czy zdąży zajść z bosza na stołówkę w 20 min,zjeść i biegiem na halę, tylko żeby w majtki po drodze nie zrobić. Ciekawe skąd oni niedługo ludzi wezmą do takiej niewolniczej pracy poniżej krajówki tylko nadrabianej szkodliwymi i nockami. Tu już nawet ukraincy nie chcą pracować.

Poszukiwacz wrażeń

Witam,za nic w świecie nie zaczynajcie tam pracy,poniewierają pracownikami bo myślą że mogą,brygadziści i mistrzowie jeszcze rok temu zanim się pojawił w tej firmie szanowny Morfeusz ducki mega ludzie sprzedali charaktery za kilka dolarsów więcej,zabierają premie za to że nie jesteś taki jak by chcieli,plują i udupiają jak im się nie spodobasz,zwłaszcza kobiety szefowe opętane manią sukcesu,trzymajcie się od tego tworu jak najdalej.

Miesiwo
@Zeno

Tez tak myśle. Kotlet już zaczyna ruszać się chociaż myśle ze to tylko w formie pokazania się . Biedny zapomniał co to praca i jak musiał popracować to się zwalił . Narazie (usunięte przez administratora) jak był tak i jest. Jedyny moment kiedy tam było ok to jak (usunięte przez administratora) te były. Cicho nie było bo (usunięte przez administratora) umiały ale robota zrobiona była. Nigdy nie myślałem ze to powiem. Widać było prace zrobiona. W ogóle ten dział upadł jak (usunięte przez administratora) został kierownikiem . W swoim kierownikowaniu kierował się upodobaniami personalnymi a nie wartością i pracowitością ludzi. Ilu świetnych ludzi odeszło za jego rządów. Dział dużo stracił a co z tym się wiąże firma.

Bartosz

Same negatywne opinie. W internecie jest ogłoszenie 24zl brutto na godzinę. To ile w końcu można zarobić w tej firmie?

@Bartosz

zależy na której stronie pracujesz, ale i tak zabierają pieniądze, a jak zwracasz uwagę, że jedt błąd to udają, że nie wiedzą o co chodzi ????

Ciekawski

Witam. Czy to prawda że mimo iż najniższa krajowa wynosi teraz 27.70zl brutto. To umowę dostaje się na 25zł. Bo premia jest wliczona w pensję z góry. I tu pytanie. W takim razie i tak premia należy się każdemu nawet jak nic nie robi? I trzeba dopłacać do najniższej krajowej? Gdzie tu sens

Grażi Nowy wpis
@Ciekawski

Zapraszamy pracować. Tak, ma pan/pani przyjemność płacenia samym sobie wszystkich dodatków szkodliwych. Premia zabierana wam co miesiąc bo tak, niestety trzeba wam dopłacać.

Kaso Nowy wpis
@Ciekawski

O czym ty mówisz Jakie 25 za godzinę a 23 to nie łaska w tym szkodliwe mrozowe i nocne nie wspomnę o premii wyłapiesz 100 zł więcej od najniższej Krajowej i wszystko (usunięte przez administratora)jak berety

Grzesio Nowy wpis

Czemu najgorsza? Co robią źle widzę oferty pracy, mam się bać?

Bartosz

Pablo

21zl dostajesz brutto i robisz jak wytrzymasz to spoko

Edward
@Pablo

Aż tak ciężko w tej pracy? Batory zrobił wpis 2 dni wcześniej że na magazynie można i pospać i pojeść, prawda to?

Kaśka
@Edward

Mistrzowie i brydzisci to maja na domiar lekko, fakt w tej firmie nietrzeba mieć wielce umiejętności i szkoły, brygadzisci po szkołach zawodowych mistrzowie po średnim więc po studiach kierownik dyrektor jak nic prosze zrozumieć ze firma jest omijnana szerokim ehem A zostali nie liczni, i ludzie którzy mają problemy rodzine I finansów. To każdy w mieście wie prosze o zrozumienie , a co będzie z jakiś czaa to pożyjemy i również zobaczymy.

Hokus pokus
@Pablo

Chyba ze umiesz dobrze kręcić . Nauki do drewnianego pinokia i schabowego to się nauczysz dorobić

Hokus pokus
@Kaśka

Kierownik magazynów to raczej nie z wyższym wykształceniem

bugss
@Hokus pokus

Podstawówkę zrobił zaocznie .

Bec
@Hokus pokus

Szczególnie w soboty na nadgodzinach nie dziwi że wagi się nie zgadzają na wyjeździe

p5
@Kaśka

do tej pracy nadają się tylko emeryci i ukraińce ;D brak słów ;D

Fik

Przynajmniej tym razem się przyznaje ze jego. A rozwodu jak nie bylo tak niea

Lala
@Edward

Oczywiście. Tam grunt żebyś umiał kręcić . Przykład z nadzoru trzeba brać. Idz popatrz przez okienko . Popatrz na porządek na magazynach , przy rampach … piękna wizytówka firmy. Jak ktoś rozumie i wie co tam robić … to wyspać się można . No teraz drewniany latać zacza do biura znaczy , ze coś się dzieje. Ostatnio jak tak biegał to dziewuchy poleciały . Pinokio wolniej bo o nosa się potkniesz . Oj urósł on urósł . Dziwie się ze ludzie z takim wykształceniem są w nadzorze

@Bartosz

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
Służba Cywilna
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku rolnego R7
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
SOMKAK

Ile zarabia brygadzista w firmie? Czy możliwy jest awans? Czy widełki płacowe dla każdego pracownika są takie same?

Kowboj
@SOMKAK

Brygadzista zarabia 5 300 stała miesięczna plus nadgodziny

Pawel
@Kowboj

Zdecydowanie mało, bo nikt niepracuje uciwie i sumienie jak właśnie nadzoru ludzie, pilnuje żeby praca była ciagla, zawiaduje, przekazuje, upomina, dba o dobro firmy, jest dostępny calo dobowo.

...
@Pawel

Zdecydowanie mało to zarabia zwykły pracownik poniżej 3 000 za grudzień to w tych czasach Era kamienia łupanego

Ernesto
@...

Czy ty czy drugi, Czy Wacek Czy Paweł to bez znaczenia licza się tony, wydajność,czasy, to jest od lat i tak będzie, brak normalnej pracy brak epati do drugiego człowieka, co wyprawia pani niby ex kierownik to przechodzisz wszelakie granice, pisma na inne dzialy kierownikiem dziś sie jest jutro nie proszę pomyśleć.

Koko

Zmiany harmonogramów wrzutki z kapelusza, tutaj nigdy nic nie możesz zaplanować. No bo jakie może mieć plany biały (usunięte przez administratora) firmy. Jedni w swoje święto i dodatkowo ustawowo wolny dzień od pracy muszą przyjść bo inni będą świętować po 4 dni. I każdy zaskoczony że ludzie nie chcą tu pracować. Jeszcze trochę to i ci co pracują podziękują.

Antonio

Kto wam każe przyjść w święta? Jak płacą za to?

dziunio

niebieskie to standart zawsze robiły i będą robić po to dostały te fartuszki no chyba nie za wiedze szkolnąi kompetencje i dodam inteligencje przykład kto został starszym pracownikiem produkcji nie osoby ktore na to zasługują tylko młode (usunięte przez administratora)

Poszukiwacz wrażeń

Tont
@Poszukiwacz wrażeń

Prawda, prawda dostali niby jakiś stołek, szkoly zero, trzeba mieć maturę minum ile jest co mają,?(nadzorców mówiąc to jest od lat, bazują na ludziach i tam garstka na zmianie, robią za dwóch, ba czesami za trzech, ciągłe malo, zaraz i firmę kryzys dopadnie, jak inne firmy w polsce.

Olek
@Tont

Dostałem ofertę pracy moglili byście mi rozjaśnić pracę na wózku widłowe.

A
@Olek

Zależy od działu w sumie, tak czy siak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora)

Były

Tu nie nadzur tu jest taki Pan co siedzi na górze który w krutkich słowach jest........... I każdy wie kim powinni go wywalić i to jak najszybciej on nie ma pojęcia o niczym wie tylko jak ludziom życie utrudnić

@Były

Kolego on ma doradzce którą myśli że może wszystko i wie wszystko, jedno z wysokiego stanowiska szybko się leci będziemy czuwać bo karma wraca. Trzeba być Cierpliwym.

AbraKadabraHokusPokus
@Olek

Oby nie ba magazynie. Plus jest taki ze pinokia już nie ma ale dwa pomagiery są a najgorszy ten schabowy ( ta nazwa to stan umysłu a nie waga bo czy się stoi czy się leży kasa się należy a ile schabowych które tylko udają tak cudowny posiłek ) . W skrócie na tych magazynach jest taki bałagan ze nigdy jeszcze czegoś takiego przez 25 lat nie widziałem. Przy rampach (usunięte przez administratora) na komorach (usunięte przez administratora) w biurze (usunięte przez administratora) , własnego czasu nie ogarnia nadzór , pracujesz za 3 a ten kotlet tylko w kiblu pali albo siedzi ba krześle. Panie kotlecie pan se przypomni jak dziewczyny pracowały tamte to wszędzie byly a porządek wszędzie byl. Gadać każdy umie ale wy do pracy się weźcie a nie tylko robicie rak żeby na nadgodziny chodzić. A do pracy za takie pieniądze jak wszyscy i na wózek i do dokumentów . Nadzór powinien pokazywać ze można pracować. A nie siedzieć przy biurku i czarować bo oliwa prawdziwa ba wierzch zawsze wypływa.

Zeno
@AbraKadabraHokusPokus

Spoknie i schabowy i reszta się ruszy, kierownik nowy powoli się wdrazy, i cala ekipka Starego piniokia będzie biegać, brudno na komorach na rapach, ogólnie tragedia.

Miesiwo
@Zeno

A jak ma być normalnie jak na pewnej zmianie NIK nie chce na produkcji robić bo tam cała jedna ekipa jest pozdrowienia zbosch

Jeśli chcesz pracować w (usunięte przez administratora) w hałasie, (usunięte przez administratora), zimnie i być traktowany jak (usunięte przez administratora) naginać za trzech to zapraszamy. Nie jesteś rodziną lub dobrym znajomkiem brygadzisty / lidera to dostaniesz najgorszą robotę . Ludzie na produkcji i na "Boszach" mają ostro przewalone, Stawka 23 zł brutto za godzinę pracy a powinno być przynajmniej z 30/godz za pracę w takich warunkach. Mam nadzieję że przyjdzie taki czas że w tej firmie zostanie tylko nadzór i sam w końcu weźmie się ostro do roboty, będzie przetwarzał te swoje tony,

Dr Quinn

Masz rację 23 zł to jakiś żart a orać trzeba za trzech ludzie już nie patrzą na pranie tylko chodzę na zwolnienia bo mają już dość tej niewolniczej pracy

Czy w Oerlemans-Foods Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Poszukiwacz przygód

Testowanie nowych rozwiązań,na razie układają klocki lego nazywając to szkoleniem,pinokio cały przeszczęśliwy siedział na filmiku.

Z

Była podwyżka ale nie dla zwykłego pracownika 23 zł to śmiech na sali najniższa krajowa 23,50 Do tego praca za dwóch

Klara
@Z

Już jest po amice ,a wy jeszcze chcecie kasy .Najniższa krajowa była zawsze dla tych co nie mają układów .Resztę da się wcisnąć na stanowisko wyżej i już mają stawkę wyższą.Sielanka dla nich już się też kończy .

prawie były pracownik

Na FB pojawił się filmik ze szkolenia na temat :dlaczego jest taka rotacja pracowników? Czy warto tracić czas ?Wystarczy p.G postawić przy taśmie ,p. M posadzić na wózek zmienić grafik nie zgodnie z kp parę razy w miesiącu i takie szkolenia nie będą potrzebne może wyciągnięte będą wnioski nie wspominając o podwyżkach ale to oczywiste.I na koniec czy autor tego filmiku wie dlaczego tak jest?Pozadrawiam

Doroti
@prawie były pracownik

Firma rośnie w siłę podwyżki przybywa pracowników, załoga szczęśliwa przyjazną atmosferę pracować się chcę bardzo.

Jakie są mocne strony pracodawcy Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Piwko

@Pytanie Mocne strony: -brak podwyżek -zmiana grafiku kilka razy, aby nic nie można było zaplanować -pracująca majówka -ucinanie premii co miesiąc

Miro
@Piwko

Kiedy będą podwyżki?chcemy zarabiać więcej

Bjuro
@Miro

Nie będzie, bo biuro, kierownictwo oraz brygadziści dostali. Dla hołoty nie zostało nic :( . W przyszłym roku najniższe idzie do góry wtedy dadzą wam podwyżkę. Ciekawe kto tu zostanie pracować jeszcze. Póki takich mamy kierowników nic nie będzie, oni tylko swoich stołków pilnują i przyjdź w sobotę żeby premie odzyskać za majówkę. Serdecznie pozdrawiam szeregowy pachołek.

@Bjuro

Zasługujemy również jak inni pracownicy na podwyżki, jeden robi za trzech i brak dobrych piniedzy, jak pracuje nadzór to niechcem nic mówić, od lat jest tak samo, emeryci trzymaja tą firmę

KKK

A kierownik z Panią geazynka to pierwszego i trzeciego maja przychodzi bo jak nie to i ludziom wolne się należy no chyba że mądre z mądrzejszy też tylki rusza i coś będą robić bo tylko chyba (usunięte przez administratora) Ci będą coś robić bo może trzeba przyjść posiedzieć i olać to

Kier ow nikt
@KKK

@Robol Proszę przyjść i utrzymać wydajności. Może w czerwcu będą podwyżki. Niedługo koniec 4 brygadówki i sobie odpoczniecie. Zachęcamy wykorzystać urlop w czasie inwentaryzacji :)

dziunio
@Kier ow nikt

Jest Pan śmieszny jakie podwyżki w czerwcu może ???koniec 4 brygadówki kiedy jak majówkę nam (usunięte przez administratora)urlopy wstrzymane w maju bo inwentaryzacja ręce w kieszeni nosisz i wydajności szukasz człowieku grafik pracy zmieniasz po 5 razy w tygodniu a ludzi za baranów masz .(usunięte przez administratora)

ETA
@dziunio

Pytam się kiedy będzie normalnie? Czy znów będą odejścia bo nieda się pracować, produkcją i pakowanie poprostu leży mądre glowy odpowiadają za to, my cierpimy i Ukraińcy wola ci innego robić, będzie bieda dla tej firmy jak to się tak skaczy tylko tony i tony i dawaj stan prosze pani ..a..n. i obluguj maszyny!!!!!!!!! Przez tyle lat to doświadczenia nabrane hehehe ????????????

He he
@dziunio

On nie jest śmieszny podwyżki będą ale na kierownika biura i wszystkim co mają stołki majówkę dali po robocie oby tak dalej a grafik to chyba pani g mniejsza chyba na niej to trzeba do taśmy wrócić na pewno na zdrowie wyjdzie jak po obiedzie przerwy przez 4 godziny nie będzie miała

Zdrajca

Super firma. Napoją, nakarmią i wyspać się można, aby tylko iść na magazyn. Tyle co w tej firmie wypiłem wódki to już nigdzie nie wypiję. Wypłata też dobra: 4500 netto średnio co miesiąc. Nic tylko pracować.

X

Zarobki naprawdę super za styczeń co niektórzy zarobili poniżej 3000 zł wszystkie dni pracujące bez zwolnienia to jakaś (usunięte przez administratora) a zbliża się wiosna i sezon nieźle ludzi motywują do pracy że wszystko znowu zaświeci pustkami

Mirek
@X

Firmie niema przyszłości dla młodych osób, tu zostały osoby zmuszone sytulacja finansowa i pracują, Ukraińców ja nie poniemaju to jest i emerytów, stawki najgorsze w okolicy brak słów!! Porobilem troche i zrozumiałem odchodze współczuję osobom pracującym latami w mrozie w halasie i ciężko jest na pakowaniu, jaki na produkcji. Atmosfera porażka co wyprawia osobą ktora dostał pozwolnenie na prowadzenie zmiany to jest komedia, ( szkola zawodowa) .

Czarek
@Mirek

Na magazynach nadzór siedzi bo kasę robi. Oni zarabiają reszcie odbierając a za co? Ten gruby je i nic nie robi, młody lata za łaskami a kichający to (usunięte przez administratora) a dookoła brud i jeszcze raz brud . Szkoda tej firmy . Tacy właśnie ludzie doprowadzają do jej upadku

Kaso
@Mirek

Dobrze zrobiłeś Ja myślę również o odejściu łudziłem się lepszymi zarobkami ale tutaj Nie dość że nie ma podwyżek to co miesiąc mniej się zarabia

Redox
@Kaso

Niema przyszłości w firmie, niezrobisz a tylko stracisz zdrowie, zimno, hałas, atmosferę psują kierownicy, mistrzwowie,( brygadzista po staremu) wizytówka firmy pracowników jak Z lat 90! Młodych ludzi brak i to bardzo , firma spada na (usunięte przez administratora),.

Radek piwo?
@Kaso

Na co czekasz? Papiery na stół i idź sobie, nie rozumiem was tak narzekacie na każdej przerwie jak jest źle ale i tak będziecie pracować w tym zakładzie, pogódźcie się ze nic więcej nie osiągnięcie niż ten zakład..

Maciek
@Radek piwo?

Robic za krajówkę, i biedolic po kontach malo. Tak maja ludzie w firmie zostalo garsta tych którzy robią ponad siłę od lat kilku i będą bo wierzą ze będzie dobrze,

Jesteśmy nikim i niczym

Panie M czego pan nie rozumiesz W słowie nie przyjdę w sobotę To jest nasz czas wolny po to żeby odpocząć Szukacie chętnych do pracy ? Nie każdy musi akurat chcieć pracować Nie każdy żyje tylko tymi Tonami A ile by nie zamrozić czy nie zapakowac to ciągle mało A urlop to żaden luksus to jest nasz urlop jako Pracowników

Ooo
@Jesteśmy nikim i niczym

Co niektórzy już olali premię wolą iść na zwolnienie niż prosić na kolanach o własny urlop

@Ooo

Z tego co wiem to w (usunięte przez administratora) ludu (usunięte przez administratora) na l4. To dobrze. W ogóle to tam nikt z młodych nie powinien pracować. To firma dla emerytów. Ludzie jak narzekacie to zmieńcie pracę. Rynek otwarty.

Szary

Dyrekcja niech przejdzie się po tych komorach i zobaczy jaki tam brud . Ale czego tu oczekiwać jaki nadzór taki porządek wszędzie na tym p3.

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. - Siemiatycze

• Jak się pracuje w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oerlemans-Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oerlemans-Foods Sp. z o.o.