Oerlemans Foods Polska

Strzelno

Opinie o Oerlemans Foods Polska

anonymous

Chory zakład. Czego się nie zrobi,ciągle mało i mało, a żeby pochwałę za dobrze zrobioną pracę dostać , to graniczy z cudem. Tak się opisują , że tu taka fajna atmosfera. A jak jest?...........Niech ktoś przyjdzie i popracuje, to się przekona i sam sobie odpowie.Na wszystko mają pieniądze, byle nie na podwyżkę dla pracowników. Człowiek człowiekowi wilkiem.......przykre to.

Król Lew Simba

Ta firma stoi na upadku ludzie którzy nią rządzą nie maj pojecia o prowadzeniu firmy ludzi traktują jak nic i tylko kierownictwo chodzi i szuka zaczepki aby kogos zje... o byle gówno kierownictwo z produkcji jak i ze skupu powinno poleciec tak jak i biuro i zatrudnić ludzi ktorzy maja chociaz troche pojecia , z góry nie polecam i odradzam szukania tam pracy

on

Psychoterror w pracy. Zgodnie z art. 94 paragraf 2 Kodeksu pracy mobbing oznacza wszelkie działania i zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na systematycznym nękaniu lub zastraszaniu, które wywołują zaniżona ocenę przydatności zawodowej, ponizaja lub ośmieszaja, izoluja lub wykluczają go z zespolu współpracowników. PIP niech jeszcze temu się przyjrzyjmy co dzieje się na produkcji i w biurach.

Pracowni...k (nica)

"Prawo nie ustanawia zakazu zawierania dodatkowej umowy zlecenia lub umowy o dzieło przez pracodawcę z własnym pracownikiem. Należy jednak pamiętać, że wykonywanie przez pracownika świadczenia z umowy o pracę, nie może mieć cech wykonywania pracy w ramach stosunku pracy. Oznacza to, że praca ta, nie może być pełniona zawsze w tym samym miejscu i czasie, a zleceniobiorca nie może podlegać podporządkowaniu pracowniczemu. Ważne jest aby czynności, które mają być wykonywane w ramach umowy cywilnoprawnej, były rodzajowo różne od obowiązków objętych umową o pracę." W zwiazku z zacytowanym powyżej fragmencie opinii jaką otrzymałem z Państwowej Inspekcji Pracy, a pytanie dotyczyło powszechnej praktyki stosowania przez Oerlemans umów zlecania informuje że złożona została skarga do w/w instytucji. Przepisy jasno precyzją kiedy pracownik może w tym samym zakładzie jednoczesnie korzystać z innego stosunku pracy niż umowa o pracę. Nie może mieć miejsca sytuacja że w ten rażący sposob omija się wypłaty wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych. Koniec kropka. Czekam na kontrolę.

bla bla
@Pracowni...k (nica) 27.10.2017 18:48

no nareszcie ktoś tą sprawe poruszył co tam się dzieje to głowa boli inspekcja pracy i to szybko

Farmer spod Kalisza

Jak będę stał w kolejce ciężarówką z brokułem i kalafiorem po 3-4 godziny i patrzył jak busa rozładowujecie aż godzinę to stracicie dostawcę różyczek. Admat w godzinie obsługuje 5-6 dużych aut. Wracam od was o 4 rano i o 7 muszę wstać w pole. A pracownicy na rampie to chyba są tam za karę. Totalny brak empatii.

gość

Zastanawiam się o co chodzi z tą firmą. Czy naprawdę nikt z Zarządu nie interesuje się sytuacją m.in.dlaczego ludzie odchodzą? ?? Proszę porozmawiać z tymi ludźmi i spytać się o atmosferę. Nie wspomnę o nowo zatrudnionych, którzy niektorzy tylko gnebia i dokuczają innym, czy tylko po to są zatrudniani? Nieraz widuje osoby tam pracujące czasami płaczące w kącie. Zacznijcie szanować ludzi i nauczcie innych tego !!!!!

robert

Szukałem jakichś informacji o tej firmie, ponieważ kupuje Wasze warzywa w Biedronce. Ale po przeczytaniu komentarzy o patologii w tej firmie (wspomniane wyżej afery pestycydowe i zatrudniany element) to rezygnuje z Waszych produktów. Dam też znać znajomym.

edek

a comi powiecie o Siemiatyczach jak tam praca ,da sie wytrzymac?

ja
@edek 30.09.2017 16:33
a comi powiecie o Siemiatyczach jak tam praca ,da sie wytrzymac?

Dno i wodorosty, odradzam.

nicknick

podobno w listopadzie rusza skup bananów

Agata

@Długoletni pracownik. @pracownik - a czy możecie opisać, jak oceniacie warunki zatrudnienia na Waszych stanowiskach? Czy Oerlemans Foods Polska zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Wspominacie o niekorzystnych zmianach w zarządzaniu firmą - możecie wyjaśnić, co konkretnie macie na myśli? Jakie zmiany oceniacie negatywnie? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zmiany były dobre, ale teraz to jest rzeczywiście paranoja. Czy to wina dyrektora nie wiem, bo on ma zarząd i robi co mu każą. W księgowości też nie lepiej.

Zdegustowana
@pracownik 16.09.2017 22:59

Zmiany nie byly dobre. Doprowadzily firme do upadku na rynku i upadku moralnego. Wszystkich ludzi, ktorzy budowali firme i znali swoj fach zwolnili. Bali sie zarzadzac lepszymi od siebie. Pojecia nie maja o produkcji. Szkoda wysilku poprzednikow. Najlepiej zostawic marionetki i ludzi bez moralnosci. Wstyd tam pracowac.

Długoletni pracownik.

To co w tej chwili tam się dzieje to jakaś paranoja. Mam wrażenie, że wszystkie działania mają na celu doprowadzić zakład do upadku. Obecny dyrektor kompletnie nie interesuje się produkcją, jakby jego etat nie miał nic wspólnego z tym co się tam robi. Do pięt nie dorasta poprzedniemu który miał wszystko w jednym palcu. Dostawcy coraz szerszym łukiem omijają ten zakład a reszta dostarcza beznadziejny surowiec. Nie wiedzieć czemu faforyzuje się pracowników agencji pracy którzy mają kompletnie na wszystko wywalone. Nie gardzą już nawet miejscowym elementem. Do wszystkiego najmują firmy zewnętrzne jakby ktoś miał w tym interes. Stali pracownicy zepchnieci zostali na margines i traktowani jak zbędny balast. Panuje coraz wieksze zniechęcenie do pracy i u większości pojawiają się myśli o zwolnieniu. Najemnicy agencyjni nigdy nie wypełnią tej luki i kres tego zakładu coraz bliższy. Afera goni aferę. Jak nie pestycydy to inne. Czas zwinąć żagle. Takiego bałaganu i niekompetencji nie pamiętam jak tu długo już pracuję, a uwierzcie mi że bardzo dlugo.

Zniesmaczony

Warunki pracy bardzo cieżkie, nerwowa atmosfera, małe wynagrodzenie, strata czasu na ten zakład. Odradzam to nie jest miła i lekka praca sezonowa dla studenta....

raf

Jak chcesz przez agencje to jak jest ,tak samo,czy lepiej w sledziku w Poznaniu,zimno tam

obiwankenobi

Zgadzam się z wpisem powyżej, nie polecam tam pracować ani kupować ich produktów, przepakowywanie przeterminowanych produktów na porządku dziennym, towar który spadnie na zasyfiałą posadzkę trafia z powrotem na taśmę, itp.itd. fujjjj ludzie pegerusy z wiosek teraz mieszkający w blokach to jak mogą się zachowywać- pytanie retoryczne

Witam, jeśli rozważają tam prace to zrezygnuj. Jeśli chcesz godnie zyc i pracować w ludzkiej atmosferze to szukaj dalej! Moim zdaniem powinno płacić tam dodatkowo chorobowe, ponieważ w głowie sie nie mieści jak traktuja tam ludzi a raczej nimi gardzą. Brak jest profesjonalizmu, jakości i zrozumienia. Kadra kierownicza w większości bez komentarza. Jedni zyja w innym swiecia a inni obawiaja sie tak o swoj stolek, ze chowaja sie w kont i dbaja tylko o swoj interes, krzywdzac tak innych. Stosunek do pracowników tak jak niżej opisano. Zarobki glodowe. nie polecam ani tam pracy ani ich produktów. Życzę wszystkim powodzenia w szukaniu normalnej pracy wśród normalnych ludzi. Oby ten zakład zmienił kierownictwo na lepsze!

X2X

Wymienić starą kadrę - Baran i reszta Kierowników won!!!!!

Witold
@X2X 23.11.2016 20:07
Wymienić starą kadrę - Baran i reszta Kierowników won!!!!!

Chętnie bym z tobą porozmawial też pracuje w firmie ale w nl i chętnie pomogę naprawić relację podwladny_ przełożony

IIii

Wymienić stara kadrę, która nie uznaje zmian, niewykształceni.

SN

Niezbyt ciekawie się tam pracuje. wciąż nowe osoby w biurach nie wiadomo skąd. Niemiła atmosfera, wyścig szczurów, kiepska atmosfera.

Olx

Witam miałem okazję tam pracować najbardziej wesoło robiło mi się z tymi z warsztatu polecam do dyskusji

zizu

Dla mnie firma DNO!! Odkąd zmienił się właściciel zatrudniono na stanowiska kierownicze i nie tylko grono psychicznych osób, których zakłamane mordy chodzą po zakładzie i świecą blaskiem totalnego braku inteligencji i kręgosłupa moralnego!!!

e3

no cóż taka jest prawda że jednak przynajmniej jak dla mnie to taka atmsofera w firmie jest bardzo wazną rzeczą..nie chciałybym pracować w kiepskiej ..

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera bardzo napięta, również w biurze. Niemiło traktuje się pracowników.

obserwator

AD ma święta racje

mała

witam, ja tylko to co widzialam.. nadasana Pani sprzedajaca przy wjezdzie do firmy mrozonki.. naburmuszona, nadasana, obrazona, klienta obsługuje za kare, no i mina kiedy człowiek podjezdza... Czy to nie powinna byc osoba reprezentujaca firme?( Miła usmiechnieta i zachecajaca do kupna i dalszej współpracy?) szkoda bo ja wiecej nie pojade! Dziwie sie bo po rozmowie wsrod znajomych wszyscy mamy jedno zdanie-Pani niestety nie nadaje sie nawet do tak prostej czynnosci jak usmiech dla drugiego człowieka i odrobina zyczliwosci.. żal Pani..

mała

AD

Witam. Ja mam bardzo zła opinie o tym zakładzie. Pracowaliśmy tam w 3 osoby 3/4 miesiące to co robi baran sobie z ludzi to porażka. Ludzią mydli oczy obiecuję złote góry, a zaś dupe chowa w swoim kantorku z panią laborantka i kręci nosem.. Ludzie zwykłe chamy parę osób szczerych w porządku reszta tylko słucha żeby podać dalej donosiciele... jak najdalej od tej firmy i smrodu ktory tam panuje jeżeli macie dobre zdrowie nie polecam!!

dzidwi

waszakowa już w betoniarni w Mogilnie fuche złapała

bibi

Czy coś się zmieniło po zmianie kadry???? a baran też wyleciał?

a kogo

a kogo jeszcze zwolnili???????

pepa

Zwolnili tam całe kierownictwo pod dowództwem waszakowej. przekręt gonił przekręt,kradli ile wlezie, ich pazerność nie miała granic, to co ona tam wyprawiała przechodzi ludzkie pojęcie, zamiast ludziom z produkcji dać pieniądze oni brali do siebie, tak się nachapali że w końcu wylecieli z pracy. Dlaczego nikt nie napisze więcej co tam się działo.

dyzma

zwtykły pracownik na produkcji oprucz pieniedzy, marnych jak na te czasy, nie ma żadnej motywacji żeby tam pracować, kierownictwo i dyrekcja traktuje ludzi z góry, niesprawiedliwie i zle, cały czas za mało za wolno, zero pochwał czy dodatkowych pieniedzy. zimno strasznie, a szkodliwe nie jest naliczane tylko zaplacone. remonty wszedzie w biurach a podwyżek stawki godzinowej produkcja juz ze trzy lata nie widziała. zwiazki zawodowe? żenada

mike

Witam. Podjęłam pracę w tym roku w tej firmie w dziale administracyjnym, otrzymałam umowę o pracę, normalne warunki finansowe, wszystko zgodnie z procedurami. Jak na razie wszystko jest ok, pomagają mi i nie narzekam na atmosferę. Rzeczywiście bardzo jest dużo nowych osób pozatrudnianych może dlatego jest lepiej, nie wiem jak było wcześniej. Pozdrawiam

hejka

A jopkowa jeszcze tam pracuje???? ta to dopiero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest, bardzo lubi obgadywać i naśmiewać się z ludzi a sama nie lepsza wsza jedna!!!!A Barana to powinna dyrekcja na dywanik zawezwać i zainteresować się co robi z pracownikami!!!!

niki

nie polecam tej firmy, bardzo zła atmosfera, a kierownictwo złe traktuje pracowników i jak i również zarządza nimi.

normalny

Baran ty idioto zwolnic go on najwiecej bałaganu narobił. a teraz bedzie sie lizał nowemu kierownikowi produkcji i reszte ludzi bedzie kablował bo tylko to potrafi debil jeden.

A..

SUUUUUUPER FIRMA :)

A..

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I CYRK W JEDNYM...

zqwe

zwyklego robotnika maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] idziesz po urlop............... nie ma urlopou,nie ma ludzi,nie polecam tej firmy

mały

Źle siedzieje w tej firmie,wysoka presja psychyczna na pracowników fizycznych

dreffre

2000 to masz 2 razy w roku, średnio raczej 1800, na normalna umowę nie masz szans, jak chcesz wolne które ustawowo ci się należy to musisz chodzić i się prosić niewiadomo kogo, a o planowanym urlopie też zapomnij dowiesz się dzień przed, że wysyłają cie na np tygodniowy urlop no ale skoro ten zakład i tak jest "lepszy" od innych to warto się strać żeby się tam dostać

dreffre

zarobki na produkcji średnio 1700-2000 zależnie od miesiąca, umowy śmieciowe na kilka miesięcy, kierownictwo cwaniakuję, trzeba robić swoje i mie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na resztę

witko

jak masz jakieś książeczki sanepidu i umiesz działać sprawnie w branży związanej z jedzeniem to moim zdaniem nie będzie problemu większego z zatrudnieniem, teraz to pracodawcy biorą pod uwagę bardziej doswiadczenie i kto na jakieś barnży się zna bardziej, a nie jaki ma się dokument skończenia szkoły na przykład.

githy

to ile teraz płacą i jaka atmosfera????

almighty

W ogóle dziwi mnie, że Oerlemans Foods Polska przestało prowadzić stronę, tak aktywnie jak kiedyś, bo niegdyś było pełno w zakładce aktualności, a teraz cisza.

di

Dokładnie, nasz kraj ma zupełnie inne zasady pracy, życie jest tez tańsze, to i zarobki mniejsze, dlatego nie porównujmy tych rzeczy.

artex
@di 24.03.2014 23:39

ale ludzi trzeba szanowac a polak w kraju sobie wilkiem a na obczyznie jeszcze gorzej mam szczescie ze jako jedyny pracuje w tym zakladzie

hehehe zapomnij o spokojnej pracy w Oerlemans Foods. to jest ( usunięte przez administratora ).W NIEMCZECH NIKT NIE ZAROBI MNIEJ NA RĘKĘ NIŻ 8,50 PŁACA MINIMALNA 35 ZŁ NA GODZINĘ I OBNIŻONO WIEK EMERYTALNY DO 63 LAT !!!! Uciekajcie ze Strzelna, uciekajcie z tego chorego kraju

1300zł ale to w porywach ze aż pot po tyłku leci, poza tym świątek piątek i niedziela na dwie zmiany,w smrodzie,mrozie,lodowatej wodzie i hałasie przekraczającym wszelkie normy nie mówiąc już o atmosferze tam panującej. zresztą teraz czytam ich ogłoszenie: poszukują asystenta kierownika działu jakości z wyższym wykształceniem, z biegłym j. angielskim, zgadnij za ile? za 1600zł brutto oczywiście, to ty ile mozesz zarobić? sam pomyśl

artex
@anonim 14.06.2013 00:10

tyle to ja zarabiam tygodniowo w oerlemans nl jako heftruckschofeur

tu masz linka co tu duzo pisac, negatywne opinie mówią same za siebie, jak masz mozliwośc uciekaj za granice, mówię serio, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykończą cie psychicznie http://www.imogilno.pl/info.php?wiadomosc=2800&nr=1

ja

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , na kazdym kroku stres,ludzie obłudni i fałszywi, obgadujący się nawzjem, podkładający sobie 'świnie", totalna porażka,

Zostaw opinię o Oerlemans Foods Polska - Strzelno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oerlemans Foods Polska