Opinie o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oerlemans-Foods Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. w Siemiatycze

Może być tylko jeden

Jak to jest że jeden człowiek zostaje zwolniony dyscyplinarnie z byle powodu A drugi kilka dni nie pokazuje się w pracy Ani urlopu ani zwolnienia i się przymyka na to oko to jest poważny zakład czy Czy raczej Cyrk

STEFAN

tam zatrudiajo na brygadziste ,jak tam złożyć ,ja nie skladał nigdy ale mi mowi sasiad ze idz bo ja po polsku umiem gadac , tam duze doswiadczenie trza czy wezmo . mam komputer i internet

Batory
@STEFAN

Jak spać lubisz i jeść to na magazyn się nada . Dzisiaj schabowy na biorcy śpi a kasa leci . Czy się stoi czy się leży kasa się należy

Limonka

no i jak tam, zmieniło się coś na lepsze? po podwyżce 50gr ktoś jeszcze został? ???????? masakra co się dzieje i z opowiadań i z tych opinii

Nadia
@Limonka

Вони добре платять, а ми навіть вечеряємо. В Україні не так добре

kwik
@Limonka

troche poodchodzilo, nie dlugo same janipanimau zostaną co se wybieraja robote gdzie chcą. Mają byc podwyzki ;D no niby od 30% do 50% stawki. No jak teraz przywalą w huu to zaklad stanie z braku ludzi

Walisio
@kwik

Dziś wszelkie siły i moce tylko pakowanie, zalogi braki większe braki w operatorach lub wozkowych ile lat problem istniał?? Kierownicy i dyrektorzy super mistrzowie udawali ze niema problemu dziś gdy odeszla grupa ludzi problemy, gdy jeden operator robi za 2 lub 3 i to jeszcze ponad 200godzin później bo zarobil jakim kosztem? Gdzie logika i rozwiązanie problemu?A może trzeba zdalnie lub prostu olac jak kierwonictwo wszystko..

Limonka
@kwik

Nic nie stanie, tacy jak ty i pozostali emeryci będą dalej pracować, no i nasi bracia za Wschodu, gdybyś miał odejść to zrobiłbyś to już dawno. (usunięte przez administratora)

Cygan
@Walisio

To nicz że nie ma ludzi, wiencej będzie dla nasz, teraz tylko kasza się licy

Obserwujacy
@Limonka

Sam sobie jestem operatorem i woskowym ale nie w pl .Hiszpanie chyba nie wiedza co się dzieje .

Obserwujący
@Limonka

Pretensje do rzadu obcym dają prace a swoich wyganiają za chlebem .i do tego kłamią

Pawlo
@Obserwujący

Firma zmienia się? Sa komplementy,atuty przyszłości, oby tak bylo A czas pokaże co będzie w nowym roku po tak licznych podwyżkach.

Teresa

A czy coś było?? Widocznie z firmą są problemy, zmiany dyrektorów bo widza co się dzieję, z kim pracować??? Zero kadry pracowniczej ktora to dźwignie , produkcja leży na loptatkach a co robi szefowa tego działu?? Nic od lat nic, tu jest potrzebna wymiana niektórych ludzi na wydziale kierownictwa i mentalności innej świeżości, nawyków innych, nie sztuka brać wysokie zarobki za siedzenie i picie kawek i chodzenie w parach. To nie zaklad do romansowania, my zwykli pracownicy chcemy być traktowani normalnie, a nie mistrzyni z wydziera buzie brak kompetencji zich strony, a brygadzisci to całkiem powini siedzieć już w domu.

Ojejku
@Teresa

W większości przypadków nadzór w tej firmie stara się odsuwać od siebie wszelkie problemy. A ci co odsuwają je od siebie jakąś wielką kompetencją nie grzeszą... Ot nauczyli się klikać w komputerach i trochę pokrzyczą i gitara. Najważniejsze jest by zastraszyć podwładnych i oczywiście namówić do pracy w dni wolne. Bo przecież jakoś zabłysnąć trzeba. A wy ryjcie jak woły, bo dostaliście przecież podwyżki. Czy tylko pracownicy fizyczni dostali podwyżki!?

Ha ha
@Ojejku

W tej firmie nie ma nadzoru ich to tylko można statystami nazwać i biorący i za darmo kasę jestem ciekawy czy na Bosch krzeseł im starcza i czy czajnik z wodą wytrzymuje tyle razy na zmianę być gotowany może na święta trzeba nowy kupić szkoda że już ich krzyki pracowników mało co obchodzą po pierwsze że bez sensu są a po drugie ile durni słuchać najlepiej wymienić wszystkich do tasmy postawić i zobaczymy wtedy

kwik
@Pawlo

firma się nie zmienia, caly czas jest tu bałagan, to firmę trzeba zmienić :)

Mielony z sosem

Szczególnie na magazynach

Grzegorz
@Limonka

Serio było tylko 50 gr podwyżki? Przecież to ... śmieszne Niby mówi się, że zawsze coś, ale bez przesady ... To ile w takim razie zarabiacie? A jaka to umowa w ogóle?

Grzegorz
@kwik

A co byś zmienił? :) Masz na myśli szefostwo, ich sposób zarządzania czy bardziej warunki, które oferują, takie jak np. niskie wynagrodzenie, brak dodatków, itp.?

Kwik
@Grzegorz

Szefostwo oczywiście

Pawlo
@Kwik

Oni sami odchodzą, każdy kto zrizumoaki popracowal, zobaczył cyrk w firmie, 4brygadowke poco i komu i zkim???? No fakt osoba odpowiedzialna za kierownictwo doszła do wniosku ze niedaje rady i baj ( hehe) niech przychodzi świeżą i odpowiednia osobą która zrobi porządek z mistrzami bo co sie wyprawia to przechodzi wszelakie granicę. My pracownicy nie jestesmy jak śmiecie??? Trzeba mówić prawdę co robią brygadzisci na działach telefony, i papieroski co chwile, za robotę wziąść sie.

Liga
@Pawlo

Na P3 to nawet emeryci nie chcą przychodzić . Emeryci z P3 do polseru do pracy idą . O czym to świadczy ?! Brawo Pinokio i twoje dwie Alinki

Putin

Tyle ton do Rosji najebali teraz będą rozcinać wszytko tony tony tony Tak jak benzynę to torebek foliowych leją bez tołku tak i tutaj a czemu stoi a czemu nie idzie a czemu towaru nie ma a zaraz ludzi nie będzie dyrektorzy kierownicy spierdalają bo presja a co ma zwykły pracownik mówić który jest kopany w (usunięte przez administratora) każdego dnia

@Putin

Przyszedł kryzys ba firmę i to ogromny, sama bierdonka nieda rady, najbliższe tygodnie pokażą, towar który poszedł za wschodnią stronę jest zapewne niezaplacony A są to nie grube pieniążki, wszystko może się zdarzyć, brak płynności finansowej firmy, brak zbytu, trzeba myśleć o wszystkim, Wojna przynosi szereg niepewności.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Oerlemans-Foods Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Kolo

Widać ze drewniany nabrał trochę ogłady i rozszerzył stosunki miedzywydzialowe . Ci brygadziście jego jak robili tak nadal robią co chcą jakby zarząd czy nowy dyrektor zobaczyli czy posłuchali by co te dwie osoby wyrabiają to by się zdziwił . Płaczka i schabowy. Drewniany nie widzi nic bo rodzina mu się chyba powiększa ale nowa . Zakład dumny powinien być dwie rodziny się rozwalają a jedna się tworzy w zakładzie .

Dowowolne
@Kolo

Nauczył to się paru słów ale ich znaczenia niekoniecznie . Noi koleżanka pomaga mu chyba trochę. A legaty korzystają . „Jeżeli mogę zasugerować” to czas zmienić nadzór

Jak wygląda sprawa grafiku w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Odpowiedź

Zapomnij o jakimś dogadywaniu się, jak nie jesteś Ukraincem to zapominij, to ty masz się do stosować, nikogo nie obchodzi tu że masz rodzine

Ha ha

Wolne to ci lekarz da l4 i dogadane

Sergio
@Odpowiedź

Ziupa mówi ze że ze da-da sie do do -do gadac i kasza -sza będzie i pi pierdollic wszystko.

Bobo

Jeśli chcesz tyrać za kilku jak osioł za grosze i ponad normy to polecam będziesz pracownikiem roku w tej firmie, ale tylko do momentu upomnienia się o normalne pieniądze wtedy będziesz najgorszy. (usunięte przez administratora)

...
@Bobo

Pracuje kilka tygodni ludzie z nadzoru to kopletnie hamstwo i prostactwo, brak szacunku do pracownika nie dziwie się rowniez bo szkola podstawowa i zawodowka ich nauczyła tego, pewna pani o 150cm wzrostu to calkiem ta osoba niepowina byc dopuszczona do pracy z ludźmi, prosze zrozumiec ze tu niema sensu pracy i wizij przyszlosci, koniec pracy i ery firmy.

@...

Tak

Emeryt

Myślę że problemem w tej firmie nie są kierownicy dyrektor czy też nadzór tylko zarząd z warszawki. Oni wypierają presję na te osoby aby pracować najlepiej cały tydzień bez odpoczynku a co my nie mamy innych obowiązków jak rodzina dom? Zmienić cały zarząd może wtedy będzie lepiej to funkcjonować. Bardzo długo tu pracuje ale jeszcze takiego traktowania pracowników nie było.

Becia

Ochrona Oerlemansu która nie ma żadnych praw do sprawdzania alkomatem wkroczyła do akcji wszystkim pracownikom kazali dmuchać jak dobrze pamiętam to tylko policja może sprawdzić trzeźwość pracownika jeżeli jest takie podejrzenie i zgłoszenie przez nadzór

Faja
@Becia

Odpowiednie kotrole powine być czesto ile razy pisaliśmy, dochodziły informacje o alkoholizmach pustych butelkach lezacych na komorach, w koszach na halach, będzie bezpiecznie i kulturalnie w firmie.

He he
@Faja

Pili i będą pić i kontrolę nie pomogą a zresztą jak robić z tymi durniami na trzeźwo he he

Obserwujący
@Becia

Brawo może przestaną chować butelki po paletach A tu masz racje tylko organ upoważniony może kontrolować

Saszka

To nieźle tam na magazynach się dorabiają po 9 tysięcy wypłat pobrali na osobę i za co.. Dobrze zakład na kasę robią.. Jak był bałagan tak jest jeszcze większy, co oni robią na tych nadgodzinach bo efektów pracy w ogóle nie widać a wypłaty pobrali potężne,ten co najwięcej płaczę i stanowisko w czipsach znalazł się chwali ile oni tam nie zarobili.. Śmiech na sali

Volvo
@Saszka

Kurla tylko pracować.. Ciekawo co zarobisz po nowym roku i powiesz znów lipa, bez sena 270godzin i temu wypłacił hehe smiech kurla, więc poco szczycić się, niema przyszłości halinka w tej firmie (usunięte przez administratora)

Alkoholik

(usunięte przez administratora)Puste butelki znaleźli i co z tego. Podobno premie mają być uwalone za to hehe. Może lepiej Pani kierownik niech złapie kogoś wpierw pod wpływem zamiast zabierać premie tym co nie piją. Aaa zapomniałem ludzie za dużo zarobili na nadgodzinach i trzeba im pieniążki zabrać

Becia
@Alkoholik

Trzeba było znaleźć pretekst zerwać premię bo za dużo (usunięte przez administratora) zarobili na nadgodzinach do tego dmuchanie w alkomat żenada i śmiech na sali

Ziutek

Byłem zobaczyłem i uciekłem szybciej niż się zatrudniłem. Ta firma zatrzymała się w czasach (usunięte przez administratora) Średnia wieku pracowników 60+. I te siemiatycko pisowska mentalność ludzi zacofanych jest przerazająca.

Meli

Tyle co widziałem ludzi którzy się przyjmowali i zaraz odchodzili że Nawet przestałem pytać o imiona bo nie było sensu niedługo to nawet będzie ciężko się porozumieć w swoim własnym języku gdzie Nie spojrzysz tam Ukraina którzy tylko przychodzą aby zaliczyć dzień a pomocy z nich żadnej bo nie panimaju jedyne wyjście to jak najszybciej zawijać się z tej firmy bo tutaj nie ma pieniędzy A praca jest ciężka za dwóch trzech a wymagania ponad ludzkie siły ciągle na wysokich obrotach nawet młodzi pracownicy mają dość

Bobo bo
@Meli

Co co ty gadasz. Bosze maja do do dobrze, tyle ka kaszy jest. Damy rade

Kris

Firma całkiem zeszła (usunięte przez administratora) zatrudnia (usunięte przez administratora) różnych (usunięte przez administratora) którym tylko płaci a pożytku z nich żadnego stoją z miotłami jak barany i podpierają winkle(usunięte przez administratora)

@Kris

Więc róbcie dalej gdzie inna firmach płacą odpowiednie pieniążki, a może Pani kierwonik powina wspomóc pracowników przy taśmie lub myciu??? Kiedy skończy się ta dziwna otoczka kierowników którzy tylko kawki, i ręce w kieszeni, cała okolica się śmieje z firmy która ma braki pracowników.

Vans
@Irek

Pseudo kierownik kawka , nogi na biurko i SMS z „ koleżanka „ . (usunięte przez administratora) w pracy między kierownikami jacy by nie było czy drewniano czy normalni nie powinny mieć miejsca . Śmiech na całe miasto ze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Kris

Dokładnie. D(usunięte przez administratora)zero z nich pożytku. Stoją się patrzą jakby ludzi nie widzieli. Nic nie robią. Oni są tu nie potrzebni. Ej a podwyżki mają być 30 - 50 % hehe. No ciekawa propozycja, ale czy prezeska wywiąże się z obietnicy to nie wiadomo

benio
@Kris

o to to chodzi(usunięte przez administratora) stoja sie smieja mohery tez nie lepsze stale pracownice chodza po 45min przerwy pt godzina glaskaja sobie kalafiory a ty ryj za dwoch . . ciagle ci sami wstawiani na te same (usunięte przez administratora) stanowiska a dauny stoja i te same pieniadze biora. za 13zl to do (usunięte przez administratora) z widlami . masz na h a kaza ci sypac szybciej jakby acord tony tony sypac kalafiory zdechniete stare a ptm ludzie to jedza a tfu

P5

A właśnie co firma zrobi jak zostaną tu same (usunięte przez administratora) "ja ni panimaju" my się pozwalniamy. Brygadzisci odchodzą nawet

Obiektywny

Bałagan niemożliwy wszędzie. W firmie pracują geniusze i idioci. Jedni tworzą bałagan, a drudzy próbują się w nim odnaleźć. Nie będzie większej kasy to zabraknie i idiotów i geniuszy. Zostaną tylko "ni panimaju".

Magazynier G

A co się dzieje na magazynach. Ten kierownik tylko drze się . Słownik języka polskiego jest bardzo ubogi u niego bo tylko wyzwiska lecą . Decyzje w kółko zmienia. Kłamstwo i podjudzanie , zaszczuwanie to u niego sposób na rządzenie. Podstawowy tekst u niego „ no weź zrobimy zakład na kasę „ . Jak można z takim człowiekiem pracować? On nawet kultury osobistej nie ma. Ludzie czy nikt tego nie widzi? A ja muszę z takim człowiekiem pracować.

To się nazywa mobbing

Bez nicka
@Magazynier G

Proponuję przenieść się na inny wydział np na pakowanie. Wtedy będą "ochy" i "achy" zachwytu :D

@@@
@Bez nicka

Żadnym wyjściem jest przeniesienie na inny wydział. Dlaczego to robić. Ja dobrze pracuję. To kierownik rozłożył na łopatki nasz wydział. Wyzwiskami, szczuciem ludzi na siebie i kłamstwami. Dobrzy pracownicy odchodzą. Mają dość atmosfery jaka panuje na wydziale.

@Bez nicka

Dział pakowania, czy mrożenia jest zły? Nie rozumiem. Wiem natomiast, że rzucone hasło chłopakom wózkarzom z działu mrożenia: ,,Przejść na p3". To szczególne nikt tam się nie kwapi i reakcja nie osiąga szczytu ekstazy.

@Magazynier G

Pracowałem na P-3 .Mogę stwierdzić ,że od zawsze było lizanie d..y kierownikowi.Co do spożywania alkoholu teraz to jest przedszkole. Kiedyś to był Hardcore.Teraźniejszy kierownik J.L. to burak.Wiem co mówię.Jest z tym gościem fajna historyjka.Niech sobie ludzie przypomną jak biegał po zakładzie.Niektórzy do tej pory nie wiedzą jak wygląda prawdziwa praca przy obsłudze pakowni w cztero systemie.ELYTA śmiechu warta.Było paru fajnych ludzi na wydziale.Za dużo by tu pisać.

@Magazynier G

A mistrzyniom to chyba koryto się urwało? Bo kto by mógł tak ładnie pisać o tym wspaniałym zakładzie.

X
@Magazynier G

Jakie zarobki na wózku widłowym?

p5

ja jeszcze nie widziałem aneksu ;D to wkoncu ile tej podwyzki ;d mialo byc wiecej jak 50gr xd moze dla taich nie robów co zamataja i stoja przy tasmie to 50gr sie nalezy xd

Rycho
@p5

Nieroby które stoją przy taśmie i ściemniają z miotłami dostali po całej złotówce tyle samo co ludzie potrafiący cokolwiek zrobić i się narobić jak woły ale tego nikt nie docenia

Zniewoleni

Bo Alina i Pinokio wiedza jak się ustawić . Na weekendy depozyty jeżdżą a w tygodniu nie spiesza się z depozytami . Jeden gra drugi romansuje . Tylko ten głupi małolat płacze biega . Ten to dał się zrobić w durnia.

@Zniewoleni

Depozyty jeżdżą w weekend, bo w tygodniu są załadunki sprzedażowe, za które firma bierze pieniądze, a ty bierzesz wypłatę me lo nie.

Odpowiedź
@Odpowiedz

Oj Alinka nie denerwuj się. Przecież wszyscy widza jak się nie przemęczasz w pracy, no chyba ze paluszek od grania. Ry to chyba już ma wózek nie siadasz, bo kierownik ci zabronił, żebyś kolejnego nie rozbił. Ty siedzisz przy telefoniku na weekendy a kierownik sam jeździ wózkiem. I wszyscy wiedza ze robisz tak, żeby jak największy chaos byl a ty robotę mial na weekend. Nie (usunięte przez administratora) tu nsm

P5

P3 to P3. A P1 to dopiero rzeźnia. Ludzie na produkcji pracują za niskie stawki. Ludzi coraz mniej i będzie jeszcze mniej. Robić trzeba za 2 za 3. Wypłaty słabe. Co to za wypłata 2300 w tych czasach. Powinny być około 3 tysięcy do ręki. I oni się dziwią że nie ma ludzi do pracy. Jak nie będzie dobrych podwyżek i premii to ludzie odejdą i będą pracować emeryci ???? tu trzeba myśleć nad młoda kadra do roboty a Ci nie będą pracować za miskę ryżu. Dyrektorze radzę pomyśleć nad strategia jak zatrzymać pracowników w firmie

4000? To ja chyba w innym oerlemansie pracuje

Gromowładny
@P5

"P3 to P3" - nie wiem czy zauważyliście ale z ich wydziału odeszło już 10 osób a wszystkie wysyłki są w terminie ,Ja nie wiem czego wy zazdrościcie im mają swój zakres obowiązków i go realizują .Wszystko jest na czas zrobione..Sam pracuje na boszach i z tego co widzę my nie potrafimy zadbać o swoje interesy, każdy za plecami tylko gada na siebie i donosicie dla brygadzistów na siebie ,Sami sobie jesteśmy wini i bedziemy pracować za 2,3 bo my jak i produkcja nie potrafimy się zjednoczyć,Jaka płaca taka praca ,powinno być a co poniektórzy idioci bo inaczej nie idzie tego nazwać zasuwają jakby mieli po 20zł/h,co Ci zrobią wyrzucą Ciebie jak bedziesz wolniej robił?no chyba nie bo ludzi nie ma.. .brawo.dalej będą nas (usunięte przez administratora) bo na to pozwalamy .P3 jakoś potrafi się zjednoczyć jako wydział ..Czemu my tego nie potrafimy i tylko narzekamy że ktoś ma lepiej ..

@Gromowładny

Bo tu nie ma odważnych. Każdy tylko gada a nie potrafią się zbuntowac. Ja to chciałbym aby każdy poszedł na l4 albo złożył wypowiedzenie we wrześniu. Co L ta góra by wtedy zrobiła

Gromowładny
@P5

Wystarczył by strajk włoski i co premie nam zabiorą? Nie zabiorą bo i tak tą premią muszą nam wyrównać do najniższej krajowej..

Bardzo dobry pomysł. Popieram

He he

Jak ty 4000widziales to chyba za 2 miesiące razem i za płotem to wszyscy będą razem z (usunięte przez administratora) dyrektorem

@He he

Firma powina zachęcić pracowników do pozostania dziś żebyśmy niezarabiali minimum 3tysiance to jest kpina, obok firmy płacą pracownikom rzędu 3.300zl wzwyż, prężnie się rozwija i chcemy odejść i odejdziemy, a tu zastana super nadzór który NIC kopletnie nierobi siedziec na (usunięte przez administratora) i w telefonie i obrażać pracowników , jaki to brygadzista fakt bo szkola zawodowa i to przy zakładowa i siedzi bo myśli że jest kimś, stan przy automacie lub ł wejdz na wózek jak dasz rade hehe.

Zasłona
@Gromowładny

No teraz to chyba my pracujemy w dwóch różnych zakładach. P3 umie się zjednoczyć? Żart.pl oni raczej zastraszeni są noi emeryci . Każde każdemu tyłek obsmarowuje. Jedni nic nie roba i kasę maja za siedzenie w telefonach a drudzy za dwóch pracują i 2500 maja. To samo w całym zakładzie jest. Rzeczy które w innych zakładach są tępione w tym są nagradzane . Nie oczekujmy zmian dopuki nadzur się nie zmieni.

Rysio
@Zasłona

P3 lansingowce co wyprawiaja po nocach, pijaństwo spanie w szatni złość do pracowników z wydziału pakowania że że im przeszkadzają w spaniu, gdzie jest kierownik tego wydziału to przechodzi wszelakie granice kto to widział. Dyrektor będzie i tym wiedział niemoze być tak my pracownicy uciwie pracujemy A oni wybryki.

osiołek
@Rysio

jak to na nocy tylko piją? na każdej zmianie piją, bez pół litra na głowę to nie ma co się brać za pracę ,wczoraj się zatrudniłeś? a od czego jest noc?od spania , można też spać na rankach i popołudniach (potwierdzone info) . Jedyny nasz obowiązek to przebranie się w ubrania robocze cyk i 4000tysiące miesiecznie za nic,kurła to jest życie :) sorry jeszcze musimy ponarzekać na wydział pakowania że tylko przeszkadzają nam w libacjach alkoholowych i trzaskają drzwiami po złości, to są te wkońcu warunki szkodliwe za które nam płacą :)))

Klips
@Rysio

Jak im się na to pozwala to czemu nie. Ludzie którzy nimi zarządzają to samo robią. Dzień pracy od papierosa w kiblu zaczynaja. Aż się przejść nie da tak szaro . Tego nikt nie widzi bo im tak wygodnie

@Rysio

Teraźniejszy kierownik też spał w szatni na nockach.Na P-3 od lat nie było roszad.Całe opasłe towarzystwo przenieść na pakownie w czterosystem to się zapłaczą.

Rampa
@Marcin

Da wejść radę na wózek . Fajeczka w wózku zapalić a potem rozwalić wózek na komorze i wciskać kit z się sam zepsol . Alinko przyznaj się grałeś w telefoniku czy chlaples cus?

Alinka
@Rampa

Ojjjj....... przecież nic się nie stało. Zakład bogaty. Można go naciągnąć. I nie tylko na to xd. Kierownik pomoze, wszystko dogadane.... i tak nik na mnie nie doniesie. Nagrań nie sprawdzixd

Wkur.......
@Rampa

No przecież poszło oficjalne pismo poszlo ze wózek sam się zepsuł . A to ze Alinka blachy na komorze prostowała od uderzenia nic. Pinokio sprawę przykryje a dyrek uwierzy

@Wkur.......

Zarabiamy spoko za 220godzin pracy, firma na wlosku, kto może niech wspomoże hasło i logo fimy, parodia jak swiat nie widział?? Co wyprawia kierowniczka produkcja chodzi na zwolnienie?? Opiekę?? Kobieta powinna sortować ramie w ramie z innymi warzywa, kto dopuścił się stanu braku pracowników? Mama i córka, pan czerwony, i spoko och (usunięte przez administratora), dział p3 leniwce co wyprawiają lasingowce pijanstwo i siedzenie w pokoju sniadan po 2godziny i sie śmieją?? Pinokio weź się za robote nie za pipy!!

Migrena
@Irek

Pinokio to przykład tego jak z osób z mgr można durni zrobić. Mnie to jeszcze ciekawi jak ten schab w sobotę na dwusetkach był ? Przeciez w piątek o 22 skończył !! Gdzie kodeks pracy , gdzie przepisy , gdzie doba pracownicza? Tak się za kasa z pinokiem trzęsą ze na nic i nikogo nie patrzą .

Zostaw merytoryczną opinię o Oerlemans-Foods Sp. z o.o. - Siemiatycze

• Jak się pracuje w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oerlemans-Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oerlemans-Foods Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oerlemans-Foods Sp. z o.o.