Roma

Kalisz

Opinie o Roma

lahhd

myśle że jak do Łeby szukają sprzątaczki, to pewnie niebawem mogą kogoś poszukiwac ponownie, bo przecież zbliża się sezon turytsyczny, wtedy każde ręce do pracy

BellszaKARA

[usunięte przez moderatora] WIELKA PANI W DODATKU BLONDYNKA UWAŻAJĄCA SIĘ ZA WIELKĄ SZEFOWĄ, WYDAJE JEJ SIĘ ŻE MOŻE POMIATAĆ LUDŹMI JAK JEJ SIĘ PODOBA. CO CHWILE ZMIENIA KELNERKI, A CO ZA TYM IDZIE ? BRAK WYPŁAT, DUŻE WYMAGANIA I JEJ [usunięte przez moderatora] 5ZŁ ZA GODZINĘ CIĘŻKIEJ PRACY. NA KALISKIM RYNKU POWINNA WISIEĆ TABLICZKA ŻEBY NIE CHODZIĆ TAM O OFERTĘ PRACY. PRACOWNIKÓW ZMIENIA JAK "RĘKAWICZKI". NIE POLECAM !

coto

Witam! Zarobków tam nie ma... bo 5zł/h, to nie jest pensja tylko jałomużna. Na imprezach ostry zapieprz,a szefowa krzyczy i komplikuje prace. Jeśli gastronomia to nie roma!!! pozdro

Zostaw opinię o Roma - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roma