Opinie o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mars Dystrybucja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mars Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. w Zamość

TYROSKAL

PRZEPROŚ wszystkich pracowników za te wyzwiska to może uznają cie za człowieka a tak jesteś tylko............ brak wyrażeń w słowniku. nie traktuj ludzi jak swą trzodę chlewną. SZANUJ LUDZI

Radca

Wielokrotni wynajdują ofiary losu i zrzucają na nich całą winę za swoje błędy, przekręty, skąpstwa itp. wybielając samych siebie, często wystawiają złą opinię dużo dużo porządniejszy ludziom od siebie (tzw równanie w dół). A prawda jest taka :jeśli ktoś w tej firmie rozpowiada o kimś same źle rzeczy to oznacza że sam to albo wymyślił albo ktoś mu tak nakazał albo są to jego czynny nikczemne. Tak zrzuca winę całą na innych. Rada: NIGDY NIE SŁUCHAĆ TAKICH LUDZI BO TYLKO KŁAMIĄ

Tuńczyk
@Radca

Dokładnie. " Prawdziwy Marsjanin powie prawdę tylko wtedy gdy się POMYLI " Reszta to same KLAMSTWA

Macos

o tak tak o tak tak już brałem udział w programie i udzielałem wywiadu o tej firmie, prawdę opowiadam tam ha ha ha ha ha

Waldio

my pracownicy (tylko ci porządni)dziękujemy za wczesną wypłate na Mikołajki jako prezent pod choinkę, a ci gorsi pracownicy to tylko marudzą pod nosem >>>>znowu tak mało

Jan
@Waldio

Wspominasz coś o wypłatach, dlatego skorzystam z okazji i zapytam, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tej firmie? Jesteś może w stanie to dokładnie przedstawić i zdradzić mi ile można tam zarobić? Bardzo mnie to ciekawi, dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mars Dystrybucja Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Lider Zespołu Analityków biznesowych/systemowych
Kredyt Inkaso S.A.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca

Zastanawiam się jak teraz przebiega praca? Jakie zabezpieczenia wprowadziła firma w związku z koronawirusem.

Matador

nie warto do tej spółki iść do pracy, właściciel nie szanuje ludzi, nie chce płacić za nadgodziny, poprostu szkoda wchodzić dla pracowników dodatkowe koszta, jeśli ktoś domaga się godnych warunków pracy zgodnych z przepisami BHP zostaje "uziemiony" a z czasem usunięty jako wróg firmy

LZA......
@Matador

Oczywiście popieram. Pare lat przepracowalem w tej firmie i nie mam dobrych wspomnień szczególnie jesli chodzi o traktowanie pracowników i ogólną atmosfere pracy. Mógłbym wiele sytuacji przytoczyć z okresu gdy tam pracowałem, ale szkoda na to czasu. Podsumowując: serdecznie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Dziękuje.

Zuzanna
@LZA......

Już dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Mars Dystrybucja, dlatego Twój wpis jest tu bardzo ważny. Wspomniałeś o tamtejszej atmosferze, która - według Ciebie - nie jest najlepsza. A jak wyglądają zarobki w tejże firmie? Są już na dosyć dobrym poziomie?

Marco

Szkoda cokolwiek pisać

admin

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Mars Dystrybucja Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 2 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mars Dystrybucja Sp. z o.o.