Mars Dystrybucja Sp. z o.o.

Zamość

Opinie o Mars Dystrybucja Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Matador

nie warto do tej spółki iść do pracy, właściciel nie szanuje ludzi, nie chce płacić za nadgodziny, poprostu szkoda wchodzić dla pracowników dodatkowe koszta, jeśli ktoś domaga się godnych warunków pracy zgodnych z przepisami BHP zostaje "uziemiony" a z czasem usunięty jako wróg firmy

Marco

Szkoda cokolwiek pisać

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Mars Dystrybucja Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mars Dystrybucja Sp. z o.o.