Opinie o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mars Dystrybucja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mars Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. w Zamość

HDD

Firma bez zmian na lepsze. Pracownik jest wyzywany, obrażany, poniżany publicznie poprzez krzyki w obecności klientów. (usunięte przez administratora)stosują zastraszanie(usunięte przez administratora) powiedział że pracownik musi ze strachu trząść się przed kierownikiem i (usunięte przez administratora) w pracy. Jest to bardzo mściwy człowiek

Ursus

W tej firmie zawsze winny jest pracownik. Za wszystko prezesi winią ludzi tam pracujących, że brak zysku itp. I zawsze mają bezpodstawne pretensje (usunięte przez administratora) Nie wolno się śmiać gdyż to wzbudza zazdrość szefów że pracownik jest zbyt szczęśliwy i to ich bardzo gryzie. (usunięte przez administratora)

@Ursus

Brak zysku? O jakich okolicznościach w tym momencie piszesz? Faktycznie miały miejsce jakieś konkretne spadki? W jakim zakresie sami pracownicy maja na to wpływ? a jeśli obroty są wysokie jak wtedy ta sytuacja wygląda? są jakieś nagrody?

Osp

Takie że gdy (usunięte przez administratora) pozwoli wyjść do domu to wtedy idziemy do rodziny. Zazwyczaj jest to po przepracowania (usunięte przez administratora) godzin dziennie i za nadgodziny(usunięte przez administratora). Gdyż myślimy wykonać całą pracę DO KOŃCA . Wcześniej nam nie wolno

Przyczepy

Firma powstała w 1993 roku choć pod innym szyldem a i tak pracownikom nie płacą za nadgodziny oraz to nie wystarcza i obrażają pracowników poniżają szydzą z nich i traktują jak trzodę chlewną zniewalając oraz mszcząc się na nich

Joc . Nowy wpis

Szczere kondolencje z powodu śmierci jednego z prezesów . Zbyszek M . Był jedynym z którym można było jeszcze porozmawiać .

Lilka Nowy wpis

Hej, na stronie są oferty dla handlowców, jedna właśnie wskazuje na mój rejon. Wstępne warunki widzę, że spełniam. Zastanawiam się jak finansowo bym wyszła gdybym się przeniosła, bo pracuje właśnie w podobnej branży. Można prosić o ocenę targetów i wyników finansowych?

Xxxcxxxx Nowy wpis

Te xxz to weź sam przychodź do pracy w soboty. Będziesz miał okazję by pokazać jak się pracuje zamiast tylko się wymądrzać. Napewno umiesz tylko dużo gadać bez sensu same głupoty wymyślone z siedzenia w biurze

Docent Nowy wpis

Opinia jest oczywiście negatywna! A jest ona związana z traktowaniem przez (usunięte przez administratora) Poniżanie, krytykowanie i (usunięte przez administratora)to jest ich sposób na trzymanie ludzi w pionie. Chociaż niewiadomo jakbyś się starał zawsze będziesz tym najgorszym. Płacą oczywiście minimum tego co powinni a i tak na plecach czuć ich oddech że to za dużo, że nie zasługujesz oraz (usunięte przez administratora). Atmosfera w tej firmie jest potworna, przytłaczająca. Ludzie tracą wiarę w siebie i w swoje możliwości. Przez co często chorują przez (usunięte przez administratora)pomysły(usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mars Dystrybucja Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zamość
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Referent/Specjalista ds. Kadr i Płac
Zamość
Hurtownia Motoryzacyjna "GORDON" Sp. z o.o.

Dusia

Na te soboty zawsze tu był taki nacisk czy może wprowadzono to w momencie gdy rąk do pracy zaczynało brakować? Ludzie muszą nadrabiać? Zastanawiam się czy będą za nie jeszcze lepiej płacić żeby zachęcić do pracy, są jakieś wieści?

I jaka część osób decyduje się na normlaną pracę bez gadania na kolegów? Możesz też rozwinąć kwestie ogólnych wymagań? Jakie ostatecznie wyszły i jak wyglądają w zestawieniu z tym co jest na umowie?

A co się dzieje z tymi nadgodzinami, że tak piszesz? O jaka ich liczbę chodzi i jeśli faktycznie wystąpiły to czy w ogóle są do jakiegokolwiek wykazania? Macie wszystko w jakiejś ewidencji?

Nie znam do końca tej sytuacji, ale ile nadgodzin musiałoby się zebrać , żeby faktycznie aż 20 tysięcy z nadgodzin się uzbierało? I czy ja dobrze rozumiem, że te osoby pracowały na nich bez otrzymania zapłaty jeśli miałoby się tyle tego zebrać? Czemu?

Kuchcik

Takiego brudu jak w tym marsie na nie widziałem w żadnym sklepie. Widać że ten brud nawarstwiał się tam od dawna, od miesięcy lub nawet od lat i że nigdy porządnie nie było tam nigdy czyszczone. Poniżanie pracowników, brak szacunku dla pracownika(usunięte przez administratora) Czuć

GUCCI

Śniadanie jesz w biegu a raczej wpychasz w siebie bułkę i popijasz zimna wodą bo na herbatę nie ma czasu. Dźwiganie ciężkich towarów powyżej 30kg ciąganie ciężkich palet ponad 700kg,gdzie jest bhp???? Dlaczego nikt sie nie zgłosi .Chodźmy do inspekcji pracy hallloooo pracownicy!!!!!

Słuchajcie a jak tu w Firmie prowadzi się jakaś ewidencje godzin pracy? macie w ogóle na to jakaś możliwość? Te jakieś komentarze odnoszące się do nadgodzin i jakichś komplikacji w ich regulowaniu mnie zaciekawiły. Jak docelowo będzie można to rozwiązać?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Adachi

Chyba nie trafił...bo głupoty piszesz

Izabela

To jest miejsce do pisania dziwnych dissów czy do wystawiania w miarę rzetelnych opinii?xd Może w miarę konstruktywnie odpiszesz koledze dlaczego się myli twierdząc, że to za głupoty uważasz? ;p

Macie to jakoś oficjalnie zadeklarowane, że podwyżek nie będzie czy to tylko pogłoski? Ogólnie to co jest podstawowa przyczyna jeśli już? I ile będziecie zarabiać od stycznia w takiej sytuacji?

Kuchcik

Tyle co nic. Gdyż vice prezes (usunięte przez administratora)powiedział iż podwyżki dla pracowników ""nie są w planach"" i tyle. Wiele osób musi tolerować brak kultury trzech prezesów (usunięte przez administratora)

Ursus

@Ursus

Czy jesteś w stanie mi wyjaśnić sens takiego postepowania? Co to daje w praktyce jeśli ludzie wzajemnie tak się pilnują? Czy faktycznie dzięki temu doszło do jakiegoś wzrostu efektywności lub czegokolwiek? I druga sprawa czy ludzie faktycznie to praktykują? Do czego w trakcie pracy dla przykładu można się doczepić? Czego unikać?

Tiger

Sprawa bywa bardzo poważna ponieważ ludzie bardziej pilnują innych a wielokrotnie dochodzi do otwartej wojny. Była taka kiedyś sytuacjaw odwecie za donosy gdzie jeden pracownik nasłał kolegów na drugiego (usunięte przez administratora)

A tak prawnie i docelowo, to na które godziny, lub przedziały w tej dwunastce macie przerwy wyznaczone? Tak samo czytając te ostatnie opinie zastanawiam się do kogo w praktyce szeregowy pracownik może się zwrócić wyżej w takiej sytuacji? ktoś ostatnio reagował czy po prostu robicie swoje i „do domu”?

Tew

Olewają nas wszyscy i nie mamy szukać u nikogo pomocy. Nikogo los nie obchodzi

Osp

@Osp

Widzę ze nic się nie zmieniło pracowałem w tym (usunięte przez administratora)17 lat temu przez 11 lat i pamietam ze na druga zmianę wychodziło sie z przekonaniem ze przed północą a nawet o 2 nad ranem sie wracało bo trzeba było towar przyjąć i naszykować na wywóz .

Mam rozumieć, że od początku działalności (firma powstała w 2006) firma tak organizuje pracę, że ludzie muszą zostawać po godzinach? I wszystkie nadgodziny są bezpłatne? Trudno w to uwierzyć...

Byly pracownik

Hurt . Mars powstała jak dobrze pamiętam w 1992 jako Mars s.c

Przyczepy

HDD

Kacha

Była mowa o premii w jednym wątku ale z tego co widzę chyba chodziło o stanowiska fizyczne? Czy o odnośnie pracy handlowca się ktoś wypowie? Kiedyś widziałam ogłoszenia od firmy w necie, niedługo będę pracy szukać, a ze mam doświadczenie chętnie poznam warunki, głównie te finansowe. ciężko jest wyrobić dobrą prowizję? Jaka ocena?

Jakie godziny pracy obowiązują w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mars Dystrybucja Sp. z o.o.