Mars Dystrybucja Sp. z o.o.
2 6 6 5 1

Opinie o Mars Dystrybucja Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Matador
 Opinia

nie warto do tej spółki iść do pracy, właściciel nie szanuje ludzi, nie chce płacić za nadgodziny, poprostu szkoda wchodzić dla pracowników dodatkowe koszta, jeśli ktoś domaga się godnych warunków pracy zgodnych z przepisami BHP zostaje "uziemiony" a z czasem usunięty jako wróg firmy

Tak12Nie1

LZA......
@Matador 24.02.2018 11:33

Oczywiście popieram. Pare lat przepracowalem w tej firmie i nie mam dobrych wspomnień szczególnie jesli chodzi o traktowanie pracowników i ogólną atmosfere pracy. Mógłbym wiele sytuacji przytoczyć z okresu gdy tam pracowałem, ale szkoda na to czasu. Podsumowując: serdecznie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Dziękuje.

Tak5Nie1

Zuzanna
@LZA...... 01.01.2019 17:59

Już dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Mars Dystrybucja, dlatego Twój wpis jest tu bardzo ważny. Wspomniałeś o tamtejszej atmosferze, która - według Ciebie - nie jest najlepsza. A jak wyglądają zarobki w tejże firmie? Są już na dosyć dobrym poziomie?

Tak1Nie

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Mars Dystrybucja Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

TakNie

Marco

Szkoda cokolwiek pisać

Tak7Nie

Opinia

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy Mars Dystrybucja Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Tak17Nie

Zostaw opinię o Mars Dystrybucja Sp. z o.o. - Zamość