Opinie o Bastek Coffee & Tea sp.j. w Karwie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bastek Coffee & Tea sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bastek Coffee & Tea sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bastek Coffee & Tea sp.j. w Karwie

Kto pisze te komentarze jakąś głupia baba pracuję tyle lat i jeszcze się nie zdarzyło aby któryś był wulgarny wykonują swoją pracę normalnie zawsze coś zagadają chwilę i tyle w temacie kobieto wyluzuj

Mag

Zgadzam się z tobą w 100% też pracuję wiele lat i nie było problemu.Ewidentnie uwzięła się na magazynierów. Polecam pracę w Bastku.

Genowefa

Nie rozumiem co kogo obchodzi kto co robi. Skoro przychodzisz do pracy pracować to to rób A nie oglądasz I komentujesz zachowania innych pracowników, hipokryzja totalna bo sama wtedy nie zajmujesz się robota. A 3/4 osób tam pracujących wtyka nosa w nie swoje sprawy. Ciężko przyjść do pracy pośmiać się, zrobić tą robotę w miłej i dobrej atmosferze, której tam brakuje! jeszcze przy zatrudnieniu wmawiają nowym pracownikom, że jest miła i przyjazna atmosfera, rzeczywiście.

Pixi99

Można zaóważyć jak nie którzy magazynierzy nie mają wcale szacunku do nas starszych kobiet są wulgarni mają nie wyparzone języki są strasznie opryskliwi nie można ich wcale prosić o pomoc wolą dla tych młodych pomagać i stać z nimi cały czas a później udają że brakuje im czasu w tej firmie brakuje takiej mocnej twardej ręki nad magazynierami chodzą jak ......... ..... i robią co chcą.

@Hmmmm

- Ewenement jest to : Osoba jedyna w swoim rodzaju. Jeżeli pisząc w postach nie wiecie co to znaczy to nie piszcie @Hmmmm można domyślić się kim jesteś i z tąd twoje oburzenie .

Pola

Polecam prace w firmie Bastek atmosfera jest różna każdy robi to co trzeba

Anetka
@Pola

Co to znaczy że atmosfera jest różna i od czego to zależy? A jak się dobrze pracuje to można liczyć na jakieś premie albo inne profity? Doceniają tu za ciężką pracę?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bastek Coffee & Tea sp.j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
PitPot

Koszmar co się dzieje prosisz magazyniera żeby ci podał karton a on z wielką buzią i oburzeniem opryskliwy i strasznie jest nie uprzejmy , i na dodatek stoi cały czas rozmawia z dziewczynami tam gdzie nie ma kamer

Dana

Pracowałam w tej firmie i powiem że bardzo wyróżniają ludzi nie które dziewczyny powinni pracować normalnie na trzy zmiany a pracują tylko na pierwszą, przymykają oczy na magazynierów na ich występki w firmie gdyby było więcej kamer i tam co naprawdę potrzeba to by widzieli jak oni chowają się po kątach i siedzą na telefonach, dlaczego nie mają kamery u siebie , dlaczego chodzą palić papierosy jak jest zakaz.

Mon

W tych czasach jest ciężko o dobrych pracowników jeden mówi na drugiego a sami nie świecą przykładami dobrych pracowników

1972

Myślałam że to tylko plotki o magazynierach w firmie Bastek ale miałam okazje się sama przekonać jak nie którzy są opryskliwi, nie wyszczekani na dodatek potrafią mówić dla ....... obrabiać (usunięte przez administratora) napisze ogólnie pracujecie na magazynach po to aby pomagać jak się poprosi , jeżeli macie czas na rozmowy po kątach na telefonach i z innymi dziewczynami a później wielkie pretensje bo oni nie mają czasu to nie stujcie i nie gadajcie tylko zajmujcie się pracą

Mała Mi27

Dzisiaj w dzień koło mnie przeszedł ____ tak zaiwaniało % od niego że wykręcało nos w drugą stronę chyba weekendy są dla nich po to żeby szły na górze % a nie pracowali szkoda że kierownictwo i szef na to są ślepi to co oni robią

No i jakie jest te konkurencyjne wynagrodzenie mechanika/ elektromechanika w Mrągowie? Nie piszcie tylko, że to indywidualna sprawa, bo zaraz niedługo będą zarobki ujawniane, mi się osobiście to podoba, ale na razie trzeba być po prośbie:) Jakiś socjal jest, paczki dzieciom na Boże Narodzenie chociaż?

Wujaszek Dobra rada

No i co że będą ujawnone? To nie znaczy, że będą takie same, wszystko dalej będzie zależne od umiejętności, doświadczenia, wiedzy i stażu pracy. To że ktoś będzie dostawał 4tys na stanowisku takie jak Twoje nie znaczy że Ty też tyle dostaniesz. Ludzie ogarnijcie się????

Moni1974

(usunięte przez administratora) niech każdy wie co się wyprawia w tej firmie że szef i kierownictwo wszystko ukrywają i zamiatają pod dywan sami się zastanówcie dlaczego jest taka duża ciągle rotacja ludzi jedni odchodzą drudzy przychodzą zmieniają ludzi jak rękawiczki(usunięte przez administratora)

Dzień dobry, czy ktoś szczerze napisze mi jak wygląda praca i warunki na magazynie? Codziennie pojawiają się tu negatywne opinie, czy są one obiektywne? Sporo tu plotek, a mnie interesują konkrety, stawka, czy jakieś benefity proponuje firma, na ile zmian się pracuje, no i czy naprawdę jest tu taki problem z alkoholem i przestrzeganiem bhp?

XD

Jak sam zauważyłeś dużo tu ploteczek. Na magazynie pracuje się na dwie zmiany, stawka to indywidualna sprawa. I są zespoły na magazynie z którymi się pracuje lepiej i te z którymi pracuje się gorzej ale to wiadomo też zależy jak się z kim dogadujesz. Pracuje tu dużo osób więc wiadomo sytuacje są różne ale moim zdanie nie jest tak źle jak tu niektórzy piszą.

Co jaki czas w Bastek Coffee & Tea sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

O podwyżce to ty człowieku zapomnij to wszystko zależy od kierownictwa i szefa .

XD
@@Pytanie

No a od kogo ma zależeć? Od sąsiada? To chyba normalne że od kierownictwa i szefa. Moja rada jest taka że warto już na początku mówić jakie ma się oczekiwania i negocjować przed podpisaniem umowy.

Xxx

Duża jest niesprawiedliwość w tej firmie do innych osób którzy palą papierosy jeżeli jest zakaz to on się tyczy wszystkich pracowników a nie dla magazynierów pozwalają chodzić palić , wiadomo o kim tu w tej chwili jest mowa to już szczyt wszystkiego tylko chodzi po halach i rozmawia z nie którymi dziewczynami i nie na miejscu pod teksty sypie facet zajmij się swoją kobietą bo ktoś inny wkońcu się nią zajmie tak samo jak ty się zajmujesz , tu jest firma w której się pracuje panie R. (usunięte przez administratora)

Kinia

Jak ktoś chce sobie zrobić garba to polecam firmę Bastek najedz się ciastek. Jak są kontrole to kierownicy ostrzegają magazynierów.

Klara

Pracowałam w tej firmie i co tam się działo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) pijaństwo , palenie papierosów, (usunięte przez administratora) przez jednego magazyniera co dalej tam pracuje który po pijaku spowodował wypadek w zakładzie i nic , jemu za to nie zrobili wszystko zostało zamiecione pod dywan , każdy jest tam jest cicho. Cały czas dają umowy śmieciowe które nie liczą się do niczego .

@petra

Ktoś również odważył się głośno wyrazić swoją opinie na temat tej firmy dość ciszy o tym (usunięte przez administratora) o tej nie sprawiedliwości co jest w tym zakładzie . Ci co dłużej pracują mają najniższą krajową a taki magazynier czy inny mają po 24 ,a nawet 27 zł brutto i nie którzy pracują krótko

Miki

Jak jest z dopłatą do wynagrodzenia jeśli dojeżdżasz do zakładu pracy powyżej 20 km.z tego co wiem pracodawca jeśli dojeżdżasz do zakładu pracy powinien dorzucić do wypłaty za dojazd do pracy powyżej 20km w jakim koleiek zakładzie by nie pracował tak jest

Petra37

Nie spotkałam się dotychczas z zakładem pracy gdzie panowałaby tak ogromna dyskryminacja kobiet. Mężczyźni mogą naruszać regulamin pracy bez rzadnych konsekwencji natomiast kobietą za każde przewinienie grozi nagana lub zwolnienie z pracy. Kolejna kwestia to zarobki. Operatorzy zawsze zarobią więcej niż Panie operatorki, które też bardzo ciężko pracują, a nawet ciężej. Panowie wyciągają więcej nawet kiedy nie przychodzą w weekendy. Po trzech miesiącach okresu prubnego dostają umowy na stałe, a kobiety ciągle ciągną na zleceniu lub umowach okresowych o ile po dwuch latach ich doczekają. Najciekawsza sprawa. Zakład trzy zmianowy, a śmietanka Pań które dobrze żyją z Panem głównym kierownikiem T pracują tylko na jedną zmianę choć już mają bardzo duże dzieci i dawno temu powinny przejść na system trzy zmianowy. Ogromna niesprawiedliwość wobec osób które od lat pracują na nocki. Czas i pora zrobić porządek z tym (usunięte przez administratora), który tam panuje bo ludzie mają tego dosyć. Pracuje w tej firmie bardzo wiele porządnych ludzi, inteligentnych i pracowitych, którzy nie domagają się niczego innego jak poszanowania i sprawiedliwości. Panie @Pracodawca czas zrobić porządki wewnętrzne w firmie, a opinia, warunki i jakość pracy na pewno się poprawi.

Operator maszyn produkcyjnych ma nadal tylko 23,50 brutto za godzinę? Taka stawka była podana w końcówce lipca w ogłoszeniu z PUP. Wielu tu pisze o wykroczeniu, które ma mieć miejsce na zakładzie. Nie wiecie, co należy zrobić, gdy jesteście świadkiem czegoś takiego? Raczej nie pisać na forum, takiej procedury kodeks wykroczeń nie przewiduje.

Zostaw merytoryczną opinię o Bastek Coffee & Tea sp.j. - Karwie

• Jak się pracuje w Bastek Coffee & Tea sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bastek Coffee & Tea sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bastek Coffee & Tea sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bastek Coffee & Tea sp.j.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 47
    11-700 Karwie
  • NIP: 7420006177 REGON: 4440813 KRS: 0000073578

Bastek Coffee & Tea sp.j.