Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o. w Świdwin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o. w Świdwin

Alicja Nowy wpis

To prawda że wypłaty nie są terminowe?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Fleisch Mannschaft na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Świdwin i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Były pracownik Nowy wpis
@Administrator

Sytuacja firmy obecnie jest bardzo zła, firma nie zatrudnia osób, a jeśli zatrudnia to za najniższe pensje. Brak wypłat terminowo.Nie polecam.

nugat

vgsj, jak zawinił to i przeprosił. To aż tak dochodzą swojego w firmie ?

tomek

Niniejszym przepraszam Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp.z.o o., Dariusza Schőnhofera, Pawła Kotrysa oraz Mariolę Pieróg za rozpowszechnianie informacji naruszających ich dobra osobiste. Tomasz Wojtal.

A.W. Nowy wpis
@tomek

Realizując wyrok Sądu Okręgowego w Koszalinie I Wydział Cywilny Sygn. akt I C 250/14 ,, Niniejszym przepraszam Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp.z.o.o. w Świdwinie, Dariusza Schonhofera, Pawła Kotrysa ,Mariolę Pieróg , Sebastiana Gutowskiego za rozpowszechnianie informacji naruszających ich dobra osobiste . Andrzej Wierzbicki ''

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy ELEKTRYK
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(83 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Nawet największemu wrogowi nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o. - Świdwin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3-Go Marca 18 D
    78-300 Świdwin
  • NIP: 6721005723 REGON: 330378020 KRS: 0000097961

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Fleisch Mannschaft Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii