Opinie o Bastek Coffee & Tea sp.j. w Karwie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bastek Coffee & Tea sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bastek Coffee & Tea sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bastek Coffee & Tea sp.j. w Karwie

Mika

Pracowałam w tej firmie i co powiem to jedna z najgorszych firm w Mrągowie jak masz L4 bo jesteś chora odrazu cię zwalniają a tacy co piją na zakładzie i powodują wypadki to nic im nie powiedzą i ich trzymają i gdzie jest sprawiedliwość nie polecam

Kosia

To co się dzieje w tej firmie to jest jedno wielkie pośmiewisko niby są żarty śmiechy po między pracownikiem a pracownicą , nie na miejscu pytania które są prywatne

Dorota

Firma ogłasza się że przyjmują do pracy a jak zanosi się CV do nich to mają komplety a ogłoszenia są świeże

Dina

Wszyscy napewno wiemy o kogo chodzi w tych postach że o jednego z magazynierów pierwsza litera jego imienia R Niech ta osoba walnie się i się zastanowi co wyczynia w tym zakładzie z tym staniem z nami po kątach zagadywaniem,klepnięciami , %, papierosami, i ciągłym siedzeniu na telefonie. Kolego ty tu masz pracować

@Dina
@Dina

Chodzi chłopina po zakładzie jak by go ukamienowano nikt ci prawdy nie powie komuś zaszłeś za skórę, ktoś może stać z tobą śmiać się rozmawiać a odejdziesz i ci nóż w plecy wbije

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Bastek Coffee & Tea sp.j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

@Sebusiek1234

On wie co nawyczyniał wszędzie kręci miesza nakręcał makaron na uszy a teraz udaje na firmie ofiare że on jest nie winny że nic nie zrobił

N.N

Nawet kamery które są w firmie to nie pomagają ci co piją alkohol i wychodzili palić papierosy to dalej to robią niech pan Roman i pan Darek każą zamontować kamery u magazynierów na górze w takich miejscach co naprawdę potrzeba na wszystkich działach halach wtedy zobaczą jak pracują nawet kamera na bramie to prowizorka. Stanowczo nie polecam

Klarysa
@N.N

trochę niepokoi mnie kwestia picia alko, gdyby napisała to jedna osoba to jeszcze bym myślała, że może jakaś jednorazowa kwestia, ale tutaj trochę więcej takich opinii widzę :( a ktoś zgłaszał te incydenty do przełożonych, jaka była ich reakcja? sporo pracowników pije, czy mowa tutaj o jednej góra dwóch osobach?

@klarysa
@Klarysa

Mowa jest o paru osobach przełożeni nie reagują a alko czuć i można poznać czy ktoś jest podpity . Nawet wczoraj poczułam alko od jednego magazyniera szarogęsi się po zakładzie jakby pracował tutaj kilkanaście lat , szefostwo na wszystko przymyka oczy jeszcze dla takiego dają premie

Kolego a gdzie jest mowa o szefach jesteś śmieszny jesteś zwykłym magazynierem i chłopcem na posyłki chodzisz po cichu palisz papierosy, czuć od ciebie % i tylko cię widać na kamerach z telefonem i jak rozmawiasz z dziewczynami po kątach a jeszcze raz mnie klepniesz to znowu zadzwonie do twojej kobiety ona tak samo ma nie wyparzony język tak jak ty

N.N

Stanowczo nie polecam w tej firmie pracować dopóki nie zmieni się szefostwo i nie wezmą się za tych magazynierów którzy piją % palą papierosy pomimo że jest zakaz naprawdę za mało jest kamer w tej firmie . P.S Panie R. Weź się pan za prace a nie za % po kątach rozmowy z dziewczynami i nie tylko to ,ciągle pana tylko widać na telefonie.

Ciekawa

Szukali w czerwcu chętnych do nauki mężczyzn na stanowisko pracownik produkcji. Warunki ponoć stabilne, ale kwoty nie podawali. Ile facet na produkcji zarobi miesięcznie? Piszcie tu konkrety, a nie ciągle o % w pracy. Zresztą jest to kodeksowe przestępstwo, które należy zgłaszać do odpowiednich służb, gdybyście chcieli dać temu kres, już byście to zrobili. Skoro narzekacie tylko, to chyba nie przeszkadza aż tak?

@Ciekawa
@Ciekawa

Myślisz że kierownictwo nie widzi co jest grane i jak wyglądają , że czuć % ale nic z tym nie robią bo nie mają wołów do pracy oby przejoł ktoś inny tą firme bo ten ma wywalone co tutaj się dzieje wszystko zamiata pod dywan że palą papierosy że są % wywalone po całości oby tylko kasa mu się zgadzała. Jeżeli będzie dobrze pracował to ponad trzy wyciągnie dodaj do tego nad godziny i weekendy

K.R

Dlaczego nikt nie zrobi porządku z tymi pijakami w tym zakładzie już szczyt wszystkiego co się tutaj dzieje jeden taki ostatnio jak przeszedł obok mnie wieczorem to myślałam że zchawtuje tak (usunięte przez administratora) od niego alko Nie polecam stanowczo tutaj pracować . P.S Gościu jeżeli to przeczytasz to będziesz wiedział o co chodzi i kto to pisze jak jeszcze raz klepniesz mnie (usunięte przez administratora) ramię to pogadamy inaczej (usunięte przez administratora)

P.F.B

W tej firmie z roku na rok jest co raz gorzej od co nie których magazynierów czuć alkocholem chodzą palą papierosy kiedy chcą po mimo że mamy zakaz mówisz dla kierownictwa to mają cię głęboko w (usunięte przez administratora) . Jeden z magazynierów jest taki nie miły że poemat w zależności dla kogo ostatnio stał cały czas przy paru dziewczynach było słychać tylko hehe poprosiłam go o dostarczenie kartoników to był wielce obruszony i z wielką łaską poszedł . P.S. Kolego ty tu przyszłeś żeby pracować za to ci płacą a nie za to żebyś stał cały czas rozmawiał z dziewczynami, siedział na telefonie i żeby było czuć od ciebie alkocholem.

Joasia
@P.F.B

Widzisz, niektórzy chcą pracować, drudzy mają inne priorytety ;) A to ich podejście wpływa na pracę? Czy da się robić swoje? Jak tam ogólnie warunki, polecasz prace tutaj? Mój syn chce się przyjąć na magazyn i tak myśli, czy warto? Dobrze płacą?

Wacław

Jednego dnia zapraszają Cię do współpracy ect. drugiego dnia dzwonią, że nie aktualne. (w tym momencie ja zdążyłem obdzwonić pozostałych potencjalnych pracodawców i odmówić) no chyba pracuje tam ktoś kto albo nie wie czego chce albo ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Co tutaj więcej można napisać.

Lidzia
@Wacław

O nie, to słaba sytuacja. A w porównaniu do innych ofert to warunki jakie ci najpierw zaproponowali były dobre? Bo chyba jakąś stawkę zaproponowali, skoro już cię zaprosili do współpracy?

Robert

Nie ma ochrony która sprawdza z alkomatem takich pracowników? Przecież alkohol to czuć z daleka. Czemu kierownictwo nie interweniuje? Nikt nie dostał jeszcze dyscyplinarki za takie zachowanie?

@Robert
@Robert

Czuć, czuć alkohol aż rzygać się chce nawet jak był jeden incydent w zakładzie pod wpływem alkoholu na wózku widłowym to też wszystko zakamuflowało szefostwo i ta osoba pije na zakładzie i dalej pracuje i jest cisza

Tola
@@Robert

Czyli ten alkohol mocno wpływa na pracę innych, nie można przyjść do pracy i robić swoje? Dziwne, że nikt nie reaguje, przecież to leży w interesie firmy, i to dość mocno. Jest jeszcze coś ciekawego i godnego uwagi, co trzeba wiedzieć na temat firmy i pracy w niej? Wydaje mi się, że mój teść chce tu aplikować

Tara67

Nie ma w promieniu 200 km gorszej(usunięte przez administratora) firmy ,rotacja ludzi jak na bazarze,(usunięte przez administratora)na porządku ,współpracownicy wredni ,oczywiście nie wszyscy,jeśli masz zasady to omijaj bastek.

Halina

Właśnie, szkoda, że w ogłoszeniu nie ma, czy robią jakiś dojazd dla pracowników, czy trzeba samemu szukać. A Ty słyszałaś coś, ile płacą na produkcji? Bo też w ogłoszeniu nie ma...

Blaka

Pracuje dłuższy czas i osobiście polecam. Daje takie mocne 4/5 :)

Antek
@Blaka

Przez takich jak ty nigdy tam się nie zmieni

Wanda
@Antek

Zależy także co byś chciał, żeby się zmieniło? Może warunki nie są dostosowane do charakteru i predyspozycji każdego skoro tutaj pozytywnie ocenia? Czyli znasz bieżący stan rzeczy i opiszesz jakie warunki tu są?

Joanna

Hej czy macie informacje o pracy jako Pakowacz Herbaty? W sieci widziałam ogłoszenie na tę pozycję. Powiecie może jaka jest atmosfera w dziale i jak wyglądają relacje między pracownikami? Jest miło?

Wojciech Fagary

Ja osobiście nie miałem do czynienia z tą firmą. Ojciec mój za to i kolega mieli i dużo mi wiedzy przekazali. Zasadnicza informacja, jaką przekazali mi ze swego doświadczenia jest taka, że obaj musieli z ową pracą nagle się pożegnać z niezrozumiałych dla siebie powodów. Różnica jest taka, że przypadek ojca zdarzył się dość dawno, a kolegi - mniej niż 10 lat temu. Ojciec dowiedział się o swoim zwolnieniu z firmy w dzień po tym, jak musiał wziąć urlop, by się moim bratem zająć. Kolega zaś też dowiedział się nagle o swoim zwolnieniu, ale nie wiem, z jakiego powodu. Ojciec w sądzie pracy przegrał, bo jakiś kierowca, pewnie namówiony przez szefa, zeznał na jego niekorzyść, a potem ów kierowca, jak wynika z moich informacji, też już z pracą musiał się pożegnać. Szef jeszcze gest zrobił, że ojca spod sądu pracy w Biskupcu do domu jeszcze odwiózł. Ale to są historie dosyć stare, a jak tam dzisiaj jest, to mi nie wiadomo.

Battlefield
@Wojciech Fagary

Jeszcze gorzej niż było ....

Interesuje mnie praca w firmie. Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja i jaka jest atmosfera w pracy?

Mmmmmmm
@Ewa

Nie polecam....oszuści nic więcej.....obiecują cuda wianki.....a co do czego dostajesz umowę zlecenie i najniższą krajową....

Mmmm
@Mmmmmmm

A atmosfera jest (usunięte przez administratora)....wszyscy patrzą jakby zabić chcieli obgadują nie polecam !!!

Battlefield
@Mmmmmmm

Dokładnie tak potwierdzam .Umową zlecenie zapewniają sobie ręce do pracy...Kiedy mają nawał jesień -zima a potem jak ze śmieciowa umowa .Jesteś nie potrzebny więc żegnam ...A spróbuj zachorować z mety masz po pracy ....

Nn

Słyszałam że magazynierzy piją nie można onic ich poprosić kierownicto ich broni nie można nic im powiedzieć bo żucają się z mordą rano przy mierzeniu temperatury robią wyjątki co dla nie których nie mierzą wcale stanowczo nie polecam

Halina

Są oferty pracy w Bastku https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/mechnik-elektryk-maszyn-przemyslowych,praca.gov.plb7cbfeed2223c158db5661dfb27ef10d,mragowo Firma chce płacić elektrykowi-mechanikowi maszyn od 20 zł/godz. brutto, a magazynierowi od 18,30 zł/godz. brutto. Może kandydowaliście lub pracujecie w Bastku i wiecie, czy te stawki da się zwiększyć np. premią za obecność w pracy, czy płatnymi nadgodzinami?

Zostaw merytoryczną opinię o Bastek Coffee & Tea sp.j. - Karwie

• Jak się pracuje w Bastek Coffee & Tea sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bastek Coffee & Tea sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bastek Coffee & Tea sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bastek Coffee & Tea sp.j.
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 47
    11-700 Karwie
  • NIP: 7420006177 REGON: 4440813 KRS: 0000073578

Bastek Coffee & Tea sp.j.