Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.

Alicja

Kto z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.? Jak przebiegł ten proces, jakie pytania usłyszeliście? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może na tę chwilę mielibyście jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

xoox

Mimo, że maja sporo swoich oddzialów @barbi, to chyba i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. TO dobry znak na to, że się dobrze dzieje, bo zależy to od atmosfery.

anonim

(usunięte przez administratora)

Alo

Raczej marne szanse na zatrudnienie w tym zakładzie,firma zredukowała w 2015 zatrudnienie do minimum a ludzie co zostali w zakładzie pracują z tego co się orientuje dla firmy partnertrans czy jakoś tak

bursztynka

Nie było tak źle również pod względem finansowym, przynajmniej w tych latach kiedy pracowałam w tej firmie w mieście-Grudziądzu z bardzo dużym bezrobociem...

piekarka

mniej niz zerioooooooooooooo

piekarz70
@piekarka 28.08.2014 19:30
mniej niz zerioooooooooooooo

Zgadzam się z twoją opinią całkowicie.

Roland

Pracowałem tam prawie rok i bardzo polubiłem jednego zmianowego i mozna powiedziec ze sie zaprzyjaznilismy mowie oczywiscie o moim serdecznym kumplu Wiraszce Dla przyjaciół Wiri .A najwieksza suke jaką tam poznałem To Wielka PAni Ania .Tech

piekarz70
@Roland 31.07.2014 18:35
Pracowałem tam prawie rok i bardzo polubiłem jednego zmianowego i mozna powiedziec ze sie zaprzyjaznilismy mowie oczywiscie o m...

Nie polecam...Wyzysk,jeszcze raz Wyzysk.Pieczywo marnej jakości,kierownictwo myśli tylko jak nabić sobie więcej kasy,wykorzystując i zastraszając pracowników.Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

00000000000

[usunięte przez moderatora] ludzie, omijajcie arion polbak szerokim łukiem!!!! nie polecam!!!

olala

Kiedys to moze była firma dzis nie zostało juz nic oprócz tałatajstwa ludzie dla nich to zera z nikim sie nie licza. ale to wszystko znajdzie swój kres i oby spadli tak nisko jak mysla ze sa wysoko.

hacker6077

Marzena, to się pytasz czy stwierdzasz, ze jest fajnie ?

marta

ja,pracuję w tej piekarni 6 lat i gdyby mi się nie podobało odeszłabym. Tam traktują ludzi z szacunkiem a nie jak w innych zakładach.

kwiatuszek

Bardzo dobra atmosfera.

anonim

Super firma,nic tylko dziękować Najwyższemu za taką pracę.Żeby zarobić 1200 trzeba pracować dwa tygodnie w nocy i jeszcze z osiem nadgodzin załapać.[usunięte przez moderatora] i nic więcej.Atmosfera do [usunięte przez moderatora] ,przełożeni bez pojęcia o kierowaniu zespołem.

anonim

Wszystko stoi na głowie ludzi sie wyzyskuje i upokarza na każdym kroku ludzie sa dla przełóżonych jak zabawki DO CZASU!!!!!!!!!

gelo

Oto jak firma robi sobie dobra reklame a ludzie sa traktowani jak smieci pozdrawiam

Zostaw opinię o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.