Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.

Alicja

Kto z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.? Jak przebiegł ten proces, jakie pytania usłyszeliście? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może na tę chwilę mielibyście jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

xoox

Mimo, że maja sporo swoich oddzialów @barbi, to chyba i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. TO dobry znak na to, że się dobrze dzieje, bo zależy to od atmosfery.

Alo

Raczej marne szanse na zatrudnienie w tym zakładzie,firma zredukowała w 2015 zatrudnienie do minimum a ludzie co zostali w zakładzie pracują z tego co się orientuje dla firmy partnertrans czy jakoś tak

bursztynka

Nie było tak źle również pod względem finansowym, przynajmniej w tych latach kiedy pracowałam w tej firmie w mieście-Grudziądzu z bardzo dużym bezrobociem...

piekarka

mniej niz zerioooooooooooooo

piekarz70
@piekarka 28.08.2014 19:30
mniej niz zerioooooooooooooo

Zgadzam się z twoją opinią całkowicie.

Roland

Pracowałem tam prawie rok i bardzo polubiłem jednego zmianowego i mozna powiedziec ze sie zaprzyjaznilismy mowie oczywiscie o moim serdecznym kumplu Wiraszce Dla przyjaciół Wiri .A najwieksza suke jaką tam poznałem To Wielka PAni Ania .Tech

piekarz70
@Roland 31.07.2014 18:35

Nie polecam...Wyzysk,jeszcze raz Wyzysk.Pieczywo marnej jakości,kierownictwo myśli tylko jak nabić sobie więcej kasy,wykorzystując i zastraszając pracowników.Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

[usunięte przez moderatora] ludzie, omijajcie arion polbak szerokim łukiem!!!! nie polecam!!!

olala

Kiedys to moze była firma dzis nie zostało juz nic oprócz tałatajstwa ludzie dla nich to zera z nikim sie nie licza. ale to wszystko znajdzie swój kres i oby spadli tak nisko jak mysla ze sa wysoko.

hacker6077

Marzena, to się pytasz czy stwierdzasz, ze jest fajnie ?

marta

ja,pracuję w tej piekarni 6 lat i gdyby mi się nie podobało odeszłabym. Tam traktują ludzi z szacunkiem a nie jak w innych zakładach.

kwiatuszek

Bardzo dobra atmosfera.

Super firma,nic tylko dziękować Najwyższemu za taką pracę.Żeby zarobić 1200 trzeba pracować dwa tygodnie w nocy i jeszcze z osiem nadgodzin załapać.[usunięte przez moderatora] i nic więcej.Atmosfera do [usunięte przez moderatora] ,przełożeni bez pojęcia o kierowaniu zespołem.

Wszystko stoi na głowie ludzi sie wyzyskuje i upokarza na każdym kroku ludzie sa dla przełóżonych jak zabawki DO CZASU!!!!!!!!!

gelo

Oto jak firma robi sobie dobra reklame a ludzie sa traktowani jak smieci pozdrawiam

Zostaw opinię o Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Arion-Polbak Sp. z o.o.