Bama-Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Bama-Polska Sp. z o.o.

xxxxxxxxxxxx

Witam.Pracowałem jakiś czas temu w firmie rodzinnej Bama kto jest zainteresowany pracą w tej firmie niech wielkim łukiem omija, kłamią na rozmowie co do pieniędzy oraz co oni od ciebie oczekują jak się dostaniesz na produkcję H1 to zajadą cię z kretesem będziesz wszystko robił gdzie wcześniej na tym stanowisku robiły trzy osoby lub dwie a ty będziesz robił sam a płaca marna i narobisz się za trzech,kierownictwo nie udolne dla nich tylko aby szło do przodu i nie było przerwy w produkcji.Nie polecam nikomu tej firmy rodzinnej.

anna

kto jest kierownikiem bamy

Maciej
@anna 23.11.2016 12:18
kto jest kierownikiem bamy

RYSIU MĄDRLA:)))

Asia

Czy to prawda, ze ta firma to przykrywka dla przerzutu muzulmanow do Polski? Czy jeden z jej dyrektorow jest wlasnie latwo wizualnie rozpoznawalnym Arabem?

piekny

Nie polecam pracy w tym kołchozie. Wszyscy w koło sa fałszywi kazdy kazdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rabie.nie zajmuj sie praca tylko brygadzistki chodza na fajki i plotkuja kto z kim spi

kinga

Robol to ty jestes dzbanie.

prawda to?

Witam, podobno w Bamie można sobie drugą pensję zarobić na towarze wynoszonym z fabryki? Jakieś dezodoranty, skarpetki, pasty do obuwia? I nawet przełożeni kradną na potęgę i przymykają oko na to że robole też kradną? Jeśli to prawda to się zgłaszam jutro do roboty :P

Wścibski
@prawda to? 29.09.2014 20:38

Każdy orze jak może. Jak pensje chuj..e,to każdy stara sobie jakoś radzić.Płacą grosze za inwentaryzację,to trzeba sobie dorobić.Nie raz, to można zarobić nie drugą,a trzecią pensję nawet.Palety,skarpety,żelki,dezodoranty,pasty,kleje itd. to chodliwy towar.Aby w to wejść,to trzeba mieć jednak jaja i się nie bać.

Boczek
@Wścibski 05.08.2015 14:19

Ty się nie udzielaj za dużo,tylko zapłać za zamówienie,które odebrałeś w kwietniu i do tej pory nie uregulowałeś płatności. Wędzenie,to też ciężka praca jak filetowanie:)

fff

zgadzam się z przedmówczynią w 100%

ana

Niestety miałam okazje pracować w tej firmie, uważam że jest to firma która z premedytacją wykorzystuje ludzi, obowiązkowa praca po 10 godzin i to za darmochę dla idei firmy.Dyrekcja oszukuje ludzi pustymi wymogami SC. Johnson, której mottem jest : praca w rodzinnej firmie, masz w pracy się czuć jak w rodzinie....świetnie takiej rodziny bym nigdy nie chciała mieć.[usunięte przez moderatora]...nie liczący się z człowiekiem, z tym że potrafią zostawić na bruku bez środków do życia,obiecując złote góry, a później wyrzucają jak niepotrzebny mebel.Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie, bo nie jestem sama którą tak potraktowali.Wykorzystują brak pracy na rynku,więc robią co chcą.

Zostaw opinię o Bama-Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bama-Polska Sp. z o.o.