Opinie o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.H.U. Technomex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U. Technomex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. w Gliwice

Krystyna

Firma Lipa, duża rotacja wśród handlowców, słaba podstawa, wirtualna premia, permanentna inwigilacja GPS auta i poczty elektronicznej (auto tylko do służbowych celów, za prywatne płacisz), kadra prezesów, dyrektorów i kierowników przewyższa ilość handlowców.

DRAGSO.
@Krystyna

Jezeli przeszkadza wam gps w samochodzie takej firmy, mowi to wszystko jakimi jestescie pracownikami.

Danuta

@RobertS, a jaką dają umowę, można liczyc na umowę o pracę? Czy aktualnie szukają pracowników do P.H.U. Technomex? Coś wiecie na ten temat? Jaka jest atmosfera u tego pracodawcy? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

RobertS
@Danuta

Pierwsza umowa o pracę 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony, można na własną działalność. Szukają handlowców. Atmosfera jak to w terenie u handlowców. Premia co kwartał, benefity = brak.

Danuta

@Krystyna Twoja opinia nie powinna być obraźliwa w stosunku do innych osób, tego zabrania regulamin forum. Powołuj się na konkretne zachowania, tak aby napisać merytoryczną opinię, pomocną dla innych osób poszukujących informacji o firmie P.H.U. Technomex. Na stronie https://technomex.pl/oferty_pracy jest informacja o kilku wolnych etatach. Czy ktoś może określić, jaka jest obecna sytuacja firmy oraz o co pytać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Danuta

@Krystyna, jakieś pozytywne doświadczenia masz związane z P.H.U. Technomex? Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w INKASO. Co sądzicie o tym pracodawcy? Jest godny polecenia?

Krystyna
@Danuta

Od kiedy Łukasz wszedł w andropauze i ma uderzenia gorąca, atmosfera stała się bardzo wybuchowa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Danuta

Znalazłam na stronie P.H.U. TECHNOMEX kilka ofert pracy, może ktoś z Was będzie zainteresowany i prześle CV do pracodawcy. https://technomex.pl/oferty_pracy Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Technomex o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Robert S.
@Danuta

Profesjonalna firma, fajna ekipa do współpracy, dobry sprzęt. Pracowałem jako handlowiec.

SZogun

Polecam BTL, ASTAR, MEDEN INMED, produkty lepszej jakości.

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

znajomy
@Zainteresowany

powód jest prosty, nie warto pisać o tej firmie :p

???

Www.technomex.pl

Szogun

Dno totalne, sami kierownicy, dyrektorzy od siania zamętu. Niebawem kadra kierownicza przekroczy liczebnie pracowników. Zakres obowiązków pracownika obejmuje tzw. zrób coś z niczego i zamknij temat, mnie to nie interesuje. Niektórym dosłownie rosną mózgi od myślenia, tylko że myślenie nie jest ich mocną stroną ale wprawny język liże perfekcyjnie. Lepiej zawijają języki niż psy, potrafią wylizać najmniejsze otwory. Zarobki poniżej krytyki. Dyrekcji wystaje słoma z butów.

Fiona

Chyba nie trzeba byc az tak inteligentnym aby po przeczytaniu kilku opini wiedziec zepisze je kierownictwo. Np ułom lukasz g. :)

byly pracowik

A to dobre, do wszystkich umieszczających pochlebne opinie na temat Technomex, wasze wysilki oplacane przez JF nie sa w stanie sprostać szczerym i rzeczowym opiniom bylych pracowników, którzy wiedzą jakie piekło przeszli w tej zaklamanej firmie

bialy kolniezyk

Wiec mając łeb na karku można bezkarnie i z czystym sumieniem: - oszukiwać US sprzedając towary na 8% VAT których w myśl przepisów nie można sprzedać - wyłudzać pieniądze z funduszy unijnych preparując rachunki za faktury i usługi - oszukiwać US wystawiając lewe FV aby nie odprowadzać podatku - śledzić, podsłuchiwać, obserwować pracowników bez przekazania im informacji o tym procederze - nie płacić nadgodzin - uprawiać mobbing, szantaż

bibi

te strony oglądają również osoby poszukujące pracy :-) ale opinie tu są mocno zniechęcające

pastuch

tak,tak dziady z Gliwic :)

ali

pomyłka !!! uważajcie na tą firmę,zdecydowanie odradzam :)

olo222

Cześć, Orientujecie się ile można realnie zarobić z prowizją w tej firmie ?,proponują podstawy 2000 zł to bardzo mało dziękuje

sf

Widocznie nie pokazują się żadne oferty pracy @Dunk, bo nie potrzebują przeprowadzać rotacji wśród pracowników. W końcu doskonale wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie, ale jaka jest wypłata? Dzięki

sprzedawczyk

@ kapita Siedzisz na słuchawce jak telemarketer i dzwonisz do klientów czy czegoś by nie chcieli. Katalogu, elektrod itd. KONSULTANT to chyba wiadome że obsługa poł wychodzących. Do przychodzących z konkretnymi zapytaniami są handlowcy.

elektronik

Zgłaszają,zgłaszają,przeczytaj dokładnie wszystkie posty.

ha ha

O czym ty mówisz... Ofert z technomexu wciąż jest w kij. Kierownik działu obsługi klienta wyleciał ?

Jobs Plus

Obecnie firma rekrutuje przez kolejną agencję Jobs Plus Bo żadna inna nie chce już dla nich pracować. Taka to firma.

Wojtek

Pracowałem Technomexie, w dziale handlowym, jakieś 5 lata temu. To naprawdę była najlepsza firma w której dotychczas pracowałem (a byłem w 2 korporacjach).Dzisiaj to nawet żałuję, że nie zostałem na dłużej. Pozdrawiam

somebody
@Wojtek

Czy ktoś był może u nich na rozmowie na stanowisko przedstawiciela medycznego? Pytam bo mam propozycję pracy u nich i nie wiem co robić? Będę wdzięczny za info co i jak-zwłaszcza jak jest teraz i czy warto? Z góry dzięki za info.

violetta kubasińska
@somebody

Ja też idę na tą rozmowę w piątek w Łodzi i też jestem bardzo ciekawa. Widzę dużo negatywnych opinii o tej firmie, jednak uważam że nie trzeba się zrażać, każdy patrzy przez pryzmat swoich doświadczeń, prawda taka, że o każdym pracodawcy są pisane złe komentarze. Nie ma domu bez ułomu. Jednak jestem przekonana, że poprostu wielu pracowników, którzy są zadowoleni z pracy poprostu tu nie zagląda. Pilnują swojej pracy i tyle. Zresztą, jak jest coś nie tak to się szybko odchodzi z pracy, a nie pracuje po kilka lat...

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Technomex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w P.H.U. Technomex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Technomex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Technomex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Technomex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Szparagowa 15
    44-141 Gliwice

P.H.U. Technomex Sp. z o.o.