ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

Zabrze

Opinie o ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej

Karolina

@juro, czasami na stronach internetowych firm, nie uzyskach takich informacji jak warunki zatrudnienia, wynagrodzenie czy atmosfera. Po to jest forum ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej, by pracownicy mogli przekazywać sobie takie informacje ale to również dobrze źródło informacji dla pracodawcy co myślą pracownicy. Jeżeli posiadacie aktualne informacje jak wygląda sytuacja w firmie napiszcie.

juro

posiadaja strone internetowa wiec na jrozsadniej bedzie raczej jak wejdziesz na nia i sobie poczytasz, moze beda miec jakies oferty a jak nie to wyslij im maila z zapytaniem.

Firma upadajaca, zarobki bardzo marne, nie polecam. Wieksza czesc jeszcze mlodych ludzi za rok/dwa stamtad ucieknie.

zbyszek

uwaga na tą firmę źle płacą na początek obiecuje nie wiadomo ile a dostajesz 1600 na rękę tera poszukują operatora wycinarki gdzie indziej płacą 3500 na rękę nie dajcie się oszukiwać

gin

To wszystko co napisane jak najbardziej się zgadza, [usunięte przez administratora] Parę osób próbuje realizować wyłącznie własne interesy kosztem innych i ślizgają się na ich plecach, sami nie mając większych wartości, o uczciwości i etyce już nie wspomnę. Firma to własność Skarbu Państwa, a rządzi prywata, której wcale nie zależy ani na nauce, ani na dalszej przyszłości Instytutu, byle wyrwać coś dla siebie ! Przydałaby by się porządna, szczegółowa kontrola, szkoda tej załogi (nie wszystkich) i ich ambicji, wartości, które przynieśli ze sobą. To co w tej chwili mogą obserwować nie uczy niczego dobrego, wręcz odwrotnie.

świadomy

ta "firma" to relikt komunizmu w naszym kraju nie dajcie się oszukać i nie kupujcie u nich tak ja zrobiłem. na towar czekałem ponad 3 miesiące chociaż miał być od ręki. gdy dostałem urządzenie od razu było uszkodzone, serwis "natychmiastowy" przyjechali po 3 miesiącach i chcieli mi wystawić fakturę mimo, że sprzęt był na gwarancji!!! pracowników pewnie podobnie oszukują jak mnie.

były pracownik

Jeśli chodzi o wynagrodzenia - bardzo chaotycznie - jeśli nie jesteś tam gdzie trzeba, pod kim pod kim trzeba ciężko liczyć na dobre pieniądze. Gigantyczne widełki na stanowiskach. I niestety duże przepychanki personalne, czasem bardzo nieprzyjemne. Plusy - dla naukowców piszących artykuły - możliwości fajnych wyjazdów. Ogólnie przyzwoite miejsce dla początkujących, wynagrodzenie na czas, urlopy bez problemów.

Mojżesz

chyba opisujesz przeszłość w tej firmie... zupełnie nie wspomniałeś o masakrycznie "wysokich" pensjach dla zwykłych pracowników

Zostaw opinię o ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAM Instytut Techniki i Aparatury Medycznej