Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa

Opinie o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa

Joanna

@Byłypracownikrozumiem, że nie jesteś już pracownikiem firmy. Od jak dawna w niej nie pracujesz? Może od tego czasu coś uległo zmianie? Chętnie usłyszymy również od jej obecnych pracowników. Widzę też, że nie masz dobrej oceny o firmie jako pracodawcy, jednak niektóre z Twoich porównań są nie na miejscu. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. W swojej opinii wspominasz również o wyzysku. Co konkretnie masz na myśli? Czy warunki zatrudnienia były dla Ciebie jasne przed podpisaniem umowy oraz z nią zgodne?

Byłypracownik

Ciągła gonitwa pracujesz tam bardziej ze strachu przed szefem patrzącym ciągle w kamere albo że ktos cie zaraz pojdzie i do niego sprzeda niż z własnej woli. Wyjść na papierosa problem. Ludzie nie za przyjemni. Jeden wielki obóz koncentracyjny. Strach, gonitwa, wyzysk no i oczywiście marne grosze ktore dostaje sie za to wszystko. Taki to klimat panuje w firmie Bizon.

Kajtek

tez bym chcial dowiedziec sie cos wiecej,ktos cos o aktualnej sytuacji??? z gory dziekuje

Kajtek

Joanna

@aaa a jak obecnie wygląda praca w firmie? Dalej w niej pracujesz? Czy coś się w niej zmieniło? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie liczyć w Bizon?

23e4r

przeciez wynagrodzenie to zalezy od tego na jakim sie stanowisku pracuej i tez od tego miedzy innymi jaki ma sie staż pracy i tez wyksztalcenie prawda?

aaa

minimalne a reszta bez umowy

zniesmaczona

zarobki niskie a w firmie mobbing

yoko

dokladnie

ken

Ciągle coś im nie pasuje , żenada , najniższa krajowa i to też najlepiej na czarno bo firma tnie koszty. Przydało by się skontrolować, wszystko ładnie pięknie na początku a potem brak grafiku człowiek z dnia na dzień dowiaduje się na która ma do roboty na sms czy telefon. Ogólnie jedno wielkie bagno! Nie polecam

sisisisi

Na każdej produkcji jest ciężko i nie tylko w cukierniach. Nikt nie powiedział że będzie lekko :) Wypłacalni są.

Dzika Róża

Jak tam się pracuję? Wypłacają kasę? Możecie napisać coś więcej, bo właśnie zostałam zaproszona na rozmowę u nich?

monster

zwykły wyzyskiwacz

fofo

Nie polecam. Zamówienie na tort : kasa ogromna - wykonanie okropne. Było to pierwszy i ostatni raz w tej cukierni.

dlugopis

Taka uwaga do inspektorów- nie na wszystko można przymknąć oko.W tej firmie jest bardzo dużo nieprawidłowości, na które są dowody.Mam nadzieję że prawo zwycięży.

dlugopis

Malwina już nie pracuje, ale za to ciągle w firmie są kontrole.(usunięte przez administratora)

onar

a jak pani malwina która była tam podobno technologiem

stary

Co ty powiesz P.H Bizon to największy syf pracowałem na produkcji i nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora)za małą kase.

Zostaw opinię o Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bizon Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Skorupa