Opinie o Le Crobag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Le Crobag Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Le Crobag Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Le Crobag Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Wiktoria

@Magda l a ile pracowałaś w firmie?

Magdalena B.
@Wiktoria

Piszę prawdziwa Magdena B. W styczniu minęło 4 lata jak tam pracuje, pracuje tam do tej pory. Pozdrawiam ????

Justyna Nowy wpis
@Magdalena B.

To prawda, że punkt funkcjonować będzie tylko do końca grudnia?

Aleksandra

Magda, to przykra sprawa Ci się zdarzyła. Ja chciałam spytać, czy dalej jesteś kierowniczką, teraz już szósty rok chyba, tak? :) Polecasz iść na sprzedawcę?

Magdalena
@Aleksandra

Aleksandra, niestety takie rzeczy się zdarzają. Tak, w tym roku minęło 6 lat kiedy pracuje w tej firmie, a kierownikiem jestem prawie 3 lata ????Oczywiście nadam pracuje w Le Crobag ???? Co do polecenia: oczywiście że polecam.Jako kierownik sklepu mogłabym zachwalać pracę w tej firmie oraz dyrekcje w nieskończoność, ale to nie mój cel. Jeżeli ktoś chce z nami pracować i się przekonać jak tak naprawdę jest, to wystarczy złożyć do nasz cv i się przekonać ????

Hanna
@Magdalena

ofert pracy trzeba szukac na waszej stronie www czy wrzucacie je na inne portale chcoiazby tutaj?

Weronika
@Magdalena

Macie jakieś konkretne wymagania, aby zostać przyjętym do tej firmy?

Magdalena Nowy wpis
@Hanna

Oferty pracy są umieszczane na portalu olx bądź też widnieje kartka z informacją w naszym sklepie.

Magdalena Nowy wpis
@Weronika

Przede wszystkim wymagane jest posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej, mile widziane jest doświadczenie w gastronomi oraz chęci do pracy ????

Justyna Nowy wpis
@Magdalena

Czy to prawda, że się zamykacie? Jeśli tak to szkoda. Dobre wyroby były.

Martyna

@pracownica a czy nadal jesteś w tej firmie czy zrezygnowałaś ?

Magdalena B.

Dobry wieczór, z tej strony prawdziwa Magdalena Braksator. Piszę odnośnie wpisu z dnia 25 stycznia. Niestety ktoś podszył się pode mnie i napisał negatywnie o firmie i o pracownikach. Chciałam dodać że w tym czasie kiedy został napisany ten komentarz czyli pod koniec stycznia pełniłam już funkcję kierownika sklepu oraz aktualnie pęłnię ją nadal i pracuję w firmie Le Crobag. Jest to możliwością, aby pracując w firmie i będąc kierownikiem sklepu wypisywać takie negatywne rzeczy na temat Le Crobag i podpisać się z imienia i nazwiska. Z powodu, że ktoś się podszywa pod moją osobę i wykorzystuje moje dane personalne, sprawa ta została zgłoszona na policję. Pozdrawiam Magdalena B.

Sprzedawca

bardzo miła rozmowa wstępna przez telefon. Kontakt osobisty też. Rozmowa łatwa i przyjemna

pytanie o doświadczenie i dyspozycyjność

Iwona

A co powiesz, jeśli chodzi o atmosferę w Le Crobag? Można się dogadać z kierownikiem co do urlopów, zmian itp?

Magda Katowice

Cześć Magda O ile dobrze pamiętam byłaś długoletnim pracownikiem Le Crobag I po tylu halach dajesz taką opinię aby ludzie czytali te twoje śmieszne wymyślone bajki? Dlaczego w takim razie tak długo pracowałeś . JA pracowałam 5 lat i też nie miała lekkiej pracy ale nie opiisałabym firmy w taki sposób . Dlaczego nie zglosislas tego cały Pani Iwonie ? Nie rozumiem takich ludzi .

Gość HH

Ja pracuje w lecrobag w Hamburgu i jest Ok super atmosfera przełożona jest wobec mnie w porzadku bo ja jestem w wobec niej w porzadku moze na mnie liczyć w każdej sytuacji i to docenia i przymyka oko na nie które nie do ciągnięcia w mojej pracy wynikające z przemęczenia ponieważ cierpimy na brak pracowników ale w tej branży czyli gastronomi jest to tu normalne jak sie idzie ulicami to wszędzie wiszą szyldy w szybach ze szukają pracowników i pracodawcy sie prześcigają jak zmotywować ludzi do pracy tak ze sie dziwie ze macie takie problemy bo motto firmy brzmi przyjaźnie świeżo i smacznie

pracownica

Były piłkarzyk P. Artur cham cwaniak i wszystko co najgorsze mogłabym o Nim powiedzieć kierownictwo najgorsze jakie miałam. Wykorzystywanie ludzi na najwyższym poziomie... porażka nigdy więcej!!!!

Nie polecam pracy w tej firmie. Oszuści, mobbing i chamstwo!

pracownica

Praca fajna, bardzo miła atmosfera i ekipa. Zarobki bardzo dobre. Pracując w firmie ponad dwa lata muszę powiedzieć, że wykonując swoje obowiązki na poziomie podstawowym można cieszyć się długo z pewnej pensji. Poprzednie stwierdzenia o szefostwie są całkowicie nieprawdziwe i wychodzą pewnie od oszukujących pracownikow.

poznianiakk

Jesli chodzi o firme Le Crobag Sp.z.o.o. w Polsce, a konkretniej punkt w Poznaniu chcialabym napisac kilka slow gorzkiej prawdy.. Poczynajac od szefostwa, a konkretniej od "slawnego pilkarzyka", ktory chyba stanal w miejscu a raczej w czasach, w ktorych nim niby byl, to zapraszamy z powrotem na boisko krolu Arturze.. Chociaz nawet tam juz nie ma dla niego miejsca. Artur Wichniarek, ktory jest dyrektorem Le Crobaga na cala Polske, zdecydowanie jest nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku! Nawet "krolem rogala" ciezko go tutaj nazwac, bo taka osoba nie powinna w ogole zazadzac grupa ludzi pod zadnym pozorem. Nie ma on pojecia o produktach, a tym bardziej o systemie tej pracy i o tym co robi. Traktuje ludzi jak smieci! Dla niego praca na sprzedazy to ponizanie sie.. Brak slow! Czyli dla niego my pracownicy to parobki bez szkoly i innych mozliwosci.. No tak, nie kazdy ma glupie szczescie i latal za pilka po boisku, bo jak widac ta jego kariera zaprowadzila go do rogala, a sam zachowuje sie jak bez wyksztalcenia, ale szkoda, ze u tego czlowieka nie wyksztaltowaly sie szacunek dla ludzi oraz pracy i odrobina pokory by sie przydaly Panie Arturze! Pracownicy pracuja po 10 h i oczywiscie brak weekendow wolnych dla osob, ktore studiuja. Dosyc, ze le crobag jest otwarty 365 dni w roku to zasuwasz jak taki murzyn wszystkie swiatki, piatki. Brak szacunku ze storny szefa, kierownictwa i prawej reki (doslownie) A.W czyli Pani Iwony, to macie zagwarantowane jak w banku! Kobieta widmo, ktora potrafi obserwowac pracownikow zza rogu, albo nawet wyrosnac spod lady i skrytykowac cala Twoja prace i motywacja taka, ze odechciewa sie pracy w takiej atmosferze. Jednym slowem brak slow!! Jesli ktos ma ochote pracowac w tej firmie to zapraszamy do Le Crobaga, szefuncio szybko Wami wstrzasnie (doslownie). Szkoda tylko, ze tacy ludzie ta firma zarzadzaja, bo produkt jest naprawde smaczny i wspolpracownicz wspieraja sie jak moga. Pracy tam bynajmniej nie polecam. Pozdrawiam

byly_rogalik
@poznianiakk

Dla ludzi zatrudnionych na umowę o pracę, płaca była przyzwoita. Chyba o lepszą trudno na stanowisku o tej specyfikacji. Jeżeli chodzi o atmosferę, z tą było zdecydowanie gorzej. Sami współpracownicy - ok, ale "zwierzchnicy" - nie tyle co wymagający, ale totalnie nie znający się na tym biznesie, co było widać i słychać na każdym kroku. Ponadto czepianie się o wszystko, często bez podstawnie. Wiele zależało o ich widzi mi się. Logiczne argumenty nie przemawiały, a sprzeciw kończył się zrobieniem z Ciebie totalnego zera i tekstem w stylu - "Jak się nie podoba...".

Zostaw merytoryczną opinię o Le Crobag Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Le Crobag Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Le Crobag Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Le Crobag Polska Sp. z o.o.
  • Antoniego Solariego 1
    02-070 Warszawa
  • NIP: 7010340824 REGON: 146102285 KRS: 0000419088

Le Crobag Polska Sp. z o.o.