Piotr Pienszke Net-Komp Usługi Informatyczne

Gdynia

Piotr Pienszke Net-Komp Usługi Informatyczne

Opinie o Piotr Pienszke Net-Komp Usługi Informatyczne

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

autoreklama

Praca w Net-Komp ma byc mila? Co kilka miesiecy calkowita wymiana pracownikow, to na pewno swiadczy, ze szef jest dobry, umie zarzadzac,a firma solidna - zabawne. Jak ktos zamawia serwis z tej firmy co jakis czas to nie wie czy przyjedzie ten sam serwisant co ostatnio czy moze juz go wywalili. Reklamowal sie na Trojmiasto.pl, teraz reklamy juz nie ma. Czemu? Wystarczylo czytac opinie...

Zostaw opinię o Piotr Pienszke Net-Komp Usługi Informatyczne - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Pienszke Net-Komp Usługi Informatyczne