Elektro - System Łukasz Leśniak

Mogilany

Elektro - System Łukasz Leśniak

Opinie o Elektro - System Łukasz Leśniak

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Elektro-System Łukasz Leśniak? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

bobo

hej, czy ktoś dla nich pracował i może wypowiedzieć się w zakresie zarobków u nich i umowy czy dają na stałe czy można o tym zapomnieć? Dajcie znać dzięki

Mad

Popieram pana/pania wyzej. (usunięte przez administratora) wykorzystywanie niewiedzy ludzi. Radze poszukac gdzie indziej bo naprawde ta firma nie ma nic do zaoferowania oprocz problemow oczywiscie ;)

Bateria

No chyba sam siebie polecasz bo ja kompletnie nie polecam tej amatroki, ludzie jak tylko możecie omijajcie ich z daleka, wszystko sie psuje a dziala dobrze tylko na początku

Zostaw opinię o Elektro - System Łukasz Leśniak - Mogilany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro - System Łukasz Leśniak