Opinie o Computer Center Marek Domagała w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Computer Center Marek Domagała. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Computer Center Marek Domagała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Computer Center Marek Domagała w Częstochowa

Comment

Komentarze zostają usuwane, mój jeden z pierwszych opisujący co się dzieje w CC, proszę o przywrócenie w komentarzu była zmianka o wyglądzie budynku

@Comment

Dziękujemy za każdy komentarz i opinię. Merytoryczne uwagi pozwalają nam lepiej spełniać oczekiwania naszych obecnych oraz potencjalnych pracowników. Jednocześnie jeśli nie dotyczą one bezpośrednio spraw zatrudnienia w Computer Center lub aktualnych ofert pracy prosimy o wiadomość na kontakt@center.pl.

Comment
@Computer Center Marek Domagała

@Center mój komentarz dotyczył warunków pracy w CC, w komentarzu było wyrażone moje zdanie o poszczególnych działach firmy, opinia o zarządzie firmy a nawet komentarz co do wyglądu budynku firmy. Nie widzę potrzeby pisania do Państwa wiadomości email gdyż w tym momencie nikt jej nie zobaczy a o to chodzi aby na goworku umieszczać opinie o pracodawcy, zadawać pytania byłym i obecnym pracownikom. Jak Państwo napisaliście mój komentarz ma charakter dotyczący zatrudnienia w CC. Mój komentarz był zbliżony do tego, ale czemu usunięty ?? JAK I WIELE INNYCH, a mówicie Państwo o sobie profesjonaliści. Z biegiem lat mogę wyrazić tylko opinię, że u Państwa dalej nic się nie zmieniło, jakieś dziwne podchody napisz email :) a wszystko wyjaśnimy rozwiążemy sytuację, jak zwykle Pan Prezes podejmie decyzję w 5 minut. A co do samej pracy w CC dział techniczno sieciowy spoko miło wspominam kolegę W... i S...... , dział wdrożeń dużo ludzi od których można się czegoś nauczyć kolega M...., S...., , recepcja - miło wspominam dziewczyny, dział programistyczny porażka razem z kierowaniem tego działu przez Pana Prezesa - Moje jest mojsze od Twojego, kilka fajnych projektów ale brak nowych technologi, brak kierownika który prowadziłby projekty, ale ostatnie miesiące były tragedią nie zapraszanie na spotkania, zła atmosfera, brak chyba szacunku do drugiej osoby, gdzie ja zawsze starałem go mieć do drugiej osoby, ale to Pan Prezes pali mosty. Dobrze, że odszedłem sam a nie dałem możliwość zwolnienia, z tego co się dowiedziałem to w firmie była przez ostatnie 3 lata dość duża rotacja w dziale w dziale programistycznym , aż teraz ciężko znaleźć dobrego programistę, to sama rotacja w dziale wdrożeń do tego faktu, że nawet kierownik zmienił pracę. Chyba ja to zapoczątkowałem ale nie moja wina że gdzie indziej płacą lepiej.A co do budynku i tego czegoś dalej się zastanawiam czy ma być to tak niedokończone i tak miał architekt na myśli czy będzie do wygładzone chociaż szpachlą.

@Comment

Szanujemy każdą opinię, także krytyczną, bo pozwalają nam one poprawiać standardy i warunki pracy w Computer Center. Wsłuchujemy się również w głos naszych byłych i obecnych pracowników. Mamy nadzieję, że dynamiczny rozwój naszej firmy w ostatnich latach i pełne zadowolenie coraz szerszego grona klientów będzie najlepszą odpowiedzią na uwagi. Branża IT wymaga od nas ciągłego podnoszenia standardów i jakości naszych usług. Docieramy już nie tylko do firm z regionu, ale dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i pracy zdalnej do firm z całego kraju. Wszystkich zainteresowanych niezmiennie zapraszamy do śledzenia naszych bieżących ofert pracy. Wspólnie twórzmy markę Computer Center!

developer
@Comment

Teraz (2019-2021) w IT jest takie zapotrzebowanie na developerów, są coraz wyższe stawki, że rotacja w każdej firmie jest spora. Duzi gracze płacą sporo i wyciągają z rynku co zdolniejszych. A tu mamy tylko Częstochowę i jej warunki, a nie Katowice czy Warszawę :)

Programista 2022 Nowy wpis
@developer

Praca zdalna kolego, gdzie mieszkasz nie ma już znaczenia... Programista ze stażem i znajomością pracy w zespole zaczyna od 20k NETTO

Programista Nowy wpis
@Programista 2022

od 20 000 Netto UoP czy B2B ? Jakie trzeba mieć kompetencje i czy można 100% zdalnie ?

Blatex S. C. Nowy wpis

Najbardziej zaufana firma IT od systemów ERP w kraju, znaleziona po latach prób i błędów przy współpracy z teoretycznie większymi podmiotami. Pełen profesjonalizm, rozsądne ceny usług, genialny kontakt. Polecamy!

Paweł_M

4 lata pracy w dziale wdrożeń, fajne doświadczenie nad konkretnymi sprawami, zgrana ekipa, wysoka pensja (jak na częstochowskie warunki). Wady: realia niewielkiej firmy w której często robisz wszystko.

@Paweł_M

Paweł_M Nowy wpis
@Computer Center Marek Domagała

polecam się na przyszłość, pozdrowienia dla całej ekipy :)

Joasia

Bardzo fajna firma, przyjemna atmosfera, spory rozwój w ostatnich latach.

@Joasia

Paweł_M
@Joasia

potwierdzam, mocne 9/10

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Computer Center Marek Domagała? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
jachor

++ zalety: doświadczenia z pierwszych miesięcy pracy w CC bardzo pozytywne. Fajna atmosfera, coraz lepsi klienci. Rozmawiając z pracownikami z dłuższym stażem mam wrażenie że firma w ostatnich latach wykonała ogromny krok do przodu. Kiedy inne firmy IT w regionie borykają się z problemami, tutaj można liczyć na ciągły rozwój, nowe wyzwania i stabilne zatrudnienie. -- wady: dużo nauki, dużo pracy pod presją czasu, skrupulatne egzekwowanie wykonywanych zadań. Chcesz się uczyć ale przy tym dobrze zarabiać? to jest miejsce dla Ciebie. Chcesz pić kawę i posiedzieć przy komputerze 2 godziny dziennie? poszukaj gdzie indziej. Wielu odpuszcza i potem narzeka. Lojalnie ostrzegam :)))

@jachor

Henry

Jaki system rozliczenia za pracę funkcjonuje w firmie? Jest podstawa i premia czy może zupełnie inaczej?

Były
@Henry

Podstawa plus premia kwartalna ale w jaki sposób jest wliczane nikt nie wie, chociaż tak kiedyś było

@Henry

Bardzo dobra podstawa, do tego premie i dodatki, większych świadczeń socjalnych typu MultiSport brak

@Michał

Dziękujemy za opinie! Wsłuchujemy się w wasz głos, aby stale poprawiać warunki zatrudnienia w Computer Center i jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych pracowników.

Witold

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Pracować godnie
@Witold

Oferty są dostępne na stronie firmy, zarobki na pewno nie uzależnione od umiejętności i stażu pracy, bardziej jak wypadniesz na rozmowie i jak się szefowi spodobasz ale to norma w IT o zarobkach tak na prawdę się nie rozmawia, robiąc tą samą robotę jeden może mieć np 3tys a drugi 4tys, premie są kwartalne Sam musisz się wycenić, co umiesz, co musisz się nauczyć itd

adaś
@Witold

Zarobki i premie jak na Częstochowę są bardzo wysokie, pensja zawsze na czas cokolwiek by się nie działo, ja więc byłem zadowolony. Nie jest to korporacja także robisz wszystko co trzeba, czasem musisz się douczyć (jest wsparcie w tym zakresie), pracować pod sporą presją terminów lub kogoś zastąpić. Nie każdemu to pasuje, ale po latach oceniam takie doświadczenie jako bezcenne.

@adaś

Dziękujemy za opinie! Zapraszamy do bieżącego śledzenia naszych najnowszych ofert pracy.

Aktualność

Szanowni Państwo,
dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis czy konstruktywną krytykę z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy. Osoby zainteresowane pracą u nas zachęcamy do bieżącego śledzenia dostępnych ofert.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusje z użytkownikami forum. Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres: kontakt@center.pl

Podziel się opinią. Skontaktuj się z nami!

Tym wszystkim, którzy już z nami pracują - dziękujemy. To dzięki Wam budujemy markę Computer Center!

Serdecznie pozdrawiamy,
Computer Center
Gustaw

Dziwne są niektóre opinie, firma dobrze oceniana przez pracowników ale i tak ktoś musi marudzić?

Wojtek
@Gustaw

dziwne? obiektywne ;) firma jest w porządku, zarobki dobre. nie jest to korporacja co dla niektórych jest wadą, a dla niektórych zaletą.

Wojciech

Czy studenci, którzy są na kierunkach informatycznych, mogą liczyć na ewentualne zatrudnienie w tej firmie? Czy raczej trzeba wpierw zdobyć niezbędne doświadczenie zawodowe? Chcę ustalić, jak podchodzi do tego ten pracodawca.

@Wojciech

Ja zaczynałem po praktykach i zostałem na kilka lat. Doceniana jest chęć nauki. Jeśli szybko się wdrożysz i dasz sporo od siebie to na start masz super warunki jak na Częstochowę

Jak dla mnie najlepsza firma IT w regionie, zarobki zdecydowanie wyróżniające się jak na takie miasto, dobre warunki pracy, premie, miła atmosfera. Z żalem odchodziłem z powodu przeprowadzki do innego miasta i wielokrotnie już doceniałem to jak było w CC :) Pozdrowienia dla całej załogi.

Kuba

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale tęsknota za dobrą firmą ciągnie i zaglądanie na forum jest przyjemnością.?

Magda

@henryk a ty w tej firmie pracujesz ? Jakie zarobki?

Henryk

Może nie jest idealnie ale uważam, że przesadziliście z narzekaniem. Dobrze pracuj to i dobrze będzie z kasą.

Bożena

Wynagrodzenie składa się tylko z wypłaty, czy również są jakieś premie? Jest jakiś regulamin, który to określa? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Apl

Jak wygląda rozmowa rek?

Bożena

Co masz na myśli pisząc o obiecankach kierownictwa? rozwiń swój komentarz w tej kwestii.

Ryszard

Przesada z narzekaniem, idealnie może nie jest ale sądzę, że niektórym poprostu nie chce się pracować!

Bożena

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? Wspominasz w swojej wypowiedzi o rotacji pracowników. W wielu firmach występuje rotacja, jednak nie znaczy to wcale, że dane przedsiębiorstwo nie jest odpowiednim miejscem pracy. Chyba, że chodzi Ci o coś zupełnie innego? Pracujesz obecnie w Computer Center?

Hubert

W ofercie o pracę jest napisane,że proponują pracę przy najnowszych technologiach, może ktoś coś więcej napisać, bo większość pracodawców tak pisze a później okazuje się, że żadnych technologi nie ma, a jak są to przestarzałe ??

Zainteresowana

Widziałam ofertę https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-handlu-czestochowa%2Coferta%2C6139967, pytanie jak wygląda dział marketingu, sprzedaży ? Jak widełkowo wyglądają zarobki, jakieś dodatki (premia, wczasy pod gruszą itd)?

Zostaw merytoryczną opinię o Computer Center Marek Domagała - Częstochowa

• Jak się pracuje w Computer Center Marek Domagała?

Zobacz opinie na temat firmy Computer Center Marek Domagała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Computer Center Marek Domagała?

Computer Center Marek Domagała

Computer Center Marek Domagała