Telbridge Sp. Zoo

Częstochowa

Opinie o Telbridge Sp. Zoo

Agent

Mi się wszytko zgadza. Atmosfera ok

Ona.

Pracowałam bardzo długo w firmie Telbridge, praca nie była zła, w umowie była wpisana stawka godzinowa 10,- brutto +/- 8,50 na ręke + premie za sprzedaże na 'gębę' nigdzie nie było napisane w umowie że jest cos takiego jak premia w zwiazku z tym nigdy tez jej nie widziałam przy wypłacie - za godziny wypłata sie zgadzała a za sprzedaze ? - szkoda gadac. Mówią ze mozna zarobić nawet do 15,- na godzine - znajome po 4/6latach wspolpracy miały dopiero 11,- liderzy są młodzi - podchodzą do pracownika jak do totalnego zera. Podsumowujac zarobić z godzin sie da, premi nie widac za sprzedaze, atmosfera średnia .

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Telbridge Sp. Zoo? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Telbridge Sp. Zoo - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telbridge Sp. Zoo