Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska

Radom

Opinie o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Lila nie widziałam niestety Twojego komentarza. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Nie wiem, czy znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, jednak na stronie internetowej, w treści oferty pracy, można znaleźć informację o tym, że w zakresie obowiązków jest sprzedaż bezpośrednia. Wymagane jest również posiadanie prawo jazdy kat B. Wnioskuję z tego, że praca polega na jeżdżeniu do klientów.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@urodzonymagazynierdalej pracujesz w Aaspen? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki pracy w firmie. Czy zmieniła się sytuacja z umowami, o których wspominałeś?

Lila
@Iwona 20.04.2017, 15:33

Czy coś udało się ustalić jak jest obecnie w tej firmie? Chodzi o umowę, płace, zespół. Czy praca u nich nie wiąże się z jezdzeniem po klientach- (przedstawiciel handlowy)?

sun
użytkownik zarejestrowany

urodzony, jak na tak poważną firmę to fatalne warunki. Zastanawiam się jak szybko można coś lepszego u nich dostać i czy w ogóle ..

urodzonymagazynier

Pierwszy miesiąc próby nie licz na umowę a przez kolejne cztery dostajesz 1/4 lub 1/2 etatu na piśmie, reszta na gębę.W sumie prawie pół roku próby za 1500 na rękę.Przez pierwsze dwa, trzy miesiące jesteś super pracownik a potem straszenie kamerami bo ktos cie podkablował ,ze nie tak pracujesz.Przez jakiś czas robisz co do ciebie należy a przez resztę czasu palisz w piecu, karczujesz działkę, łatasz rynnę na dachu itd... Siedzisz po godzinach za darmoszkę. Odpowiadasz za ogromne pieniądze(kilka, nawet kilkadziesiąt tysięcy dziennie) ale na temat podwyżki usłyszysz:(cytat)"moze jakaś stówkę premii uznaniowej dostaniesz po okresie próbnym" Wiec jak chcesz pół roku zarabiać praktycznie najniższą krajową i czekac na stówe podwyżki to praca dla ciebie.

firmowy

O tą firme chodzi ? http://www.aaspen.pl/

kolo

Szukaj na olx jest teraz ogłoszenie ale szukają faceta ale próbuj... olx Radom magazynier

OLX

Widziałem ogłoszenie na( usunięte przez administratora )Firma poszukuje młodego mężczyzny do pracy magazynowo - biurowej Zastanawiałem się nad wysłanie CV ale po przeczytaniu waszych opinii już zrezygnowałem

ktoś

Sprostowania wymaga jeden fakt a mianowicie jeśli nawet ktoś pracował na 1/4 etatu to była to jego świadoma decyzja a nie narzucona odgórnie.

był

zarobki jakie możecie osiągnąć w aaspen to najniższa krajowa. nie wierzcie nikomu, kto wam powie, że zarobicie więcej, że był ktoś, kto zarabiał 3tys. BO TO NIEPRAWDA!!! I pomyślcie dlaczego tak często robią rekrutacje? Bo pracownicy się zwalniają, bo tam się nie da pracować.

nina

oferują pełen etat a w rzeczywistości pracuje się na 1/4.

nina

pracowałam w tej firmie. na początku nie było źle, lecz później właściciele pokazują małe rożki i zaczynają się czepiać o wyniki w pracy, i stawiają zbyt wygórowane zadania sprzedażowe. Wmawiają że inni więcej sprzedają i nagabują na nich. Gdy przychodzi dzień wypłaty najchętniej zabrali by od razu połowę wynagrodzenia ponieważ nie są zadowoleni z efektu pracy i w taki sposób mobilizują do większej sprzedaży, czujesz się że nie zasługujesz na tą wypłatę jakże mierną. Udzielając przy tym wielu uwag i rad jak sprzedawać jak było by to takie proste.Obiecują prowizje od sprzedaży której nikt nigdy nie widział bo jak mawiają firma wychodzi na zero.W końcu ktoś na tym musi zarobić.

ww

Kto był już na 2 etapie rozmowy

qqq

na do którego etapu rekrutacji doszliście

xxx

Byłam na rozmowie kilka dni temu, mogę powiedzieć że bardzo mi się podobało, spotkanie przebiegło bezstresowo, po prostu super tylko dostałam info, że rekrutacja trochę potrwa, gdyż jest duże zainteresowanie więc na razie czekam na tel ......:(

daro

Widze że wpisy na forum są tylko swoje. Coś w tym jest nie tak ze w Radomiu zarobić 3-5 / tysiecy / to mało ???????????????? Nie rozumiem tych osób , przecież wiem dobrze ze po 3 jezdżą ludzie codziennie do Warszawy po chleb. Jak to mozliwe ze zarabiasz 5 i nie pracujesz w tej firmie!!!!!!!!! Jesteś chyba chory albo piszesz nieprawdę

Handlowiec

Warunki jak w normalnej firmie : podstawa+prowizja umowa po okresie probnym Bylam na rozmowie ale nic wiec probuje nadal bo co jakis czas oglaszaja nabor Mlode osoby sa nie wiem czy to dobrze

Misiek

Jakie warunki w firmie? Podstawa + prowizja? Umowa o pracę?

nogaj

Nie pracowałem z nimi, ale słyszałem że ludzie znają się na robocie. Kumpel pracuje w teatralnej i tam robili dostawy po remoncie i jest zadowolony. Serwis jak zadzwoniom rano to już jest za godzine. Tylko jak sie do tej roboty dostać.

Zostaw opinię o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska