Opinie o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska w Radom

Magda

Czy zespół jest zgrany i dogaduje się ?

@Magda

W zespole jest głównie bliska rodzina i sąsiad zza płota. Ci to się świetnie dogadują. No oprócz taty który właściciela. Ten ma na nich trochę wy***ne i woli pic browarki w ukryciu.

nick

Pracuję w handlu już wiele lat. Nie będę starać się przekonać nikogo na siłę. Nie wiem kto płaci ,,urodzonemu magazynierowi " za te opinie, które umieszcza na forum. Nie ma w Jego wpisach prawdy. Pracuję już jakiś czas w TEJ firmie, firmie, która zmieniła moje spojrzenie na pracodawcę. Nie jest prawdą to, że przerwy są niemile widziane. Kiedy chcę- idę zjeść, idę zrobić sobie kawę, czy herbatę. Kamery...są dla naszego bezpieczeństwa, dzisiaj wszędzie są kamery, Klienci wracają do nas, dzwonią po porady. A kwestia wynagrodzenia... być może URODZONY MAGAZYNIER dostał właśnie wynagrodzenie na jakie zasłużył... Jest to firma handlowa, nie każdy Klient musi być zadowolony, ale większość jest, wraca do nas, Kwestia sprzątania- nikt nikogo nie zmusza. Sprzątamy, bo chcemy.. To Nasza Firma, w której spędzamy wiele godzin. Nikt nie wytyka nikomu błędów, a problemy rozwiązywane są na bieżąco. Ekipa jest zgrana. Nie sądzę ,aby ktoś chciał zrezygnować z tej pracy.... POZDRAWIAM

@nick

Płaci mi tata właściciela za negatywne opinie, z którym w czasie rozwożenia garów po szkołach uderzaliśmy do przydrożnych sklepów po zimne piwko. Oczywiście tata u synka Januszeksa dorabiał na czarno. Profeska pełną gębą. Ja i nastukane tata właściciela bujamy się z garami po szkołach ????

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

bioly

Wszystkie opinie negatywne na temat tej firmy są nieprawdziwe. Ludzie ile w Was jadu siedzi, jak można tak oczerniać kogoś kogo się tak naprawdę do końca nie poznało. Ja osobiście pracuję w tej firmie już 4 lata z bardzo fajnymi i wartościowymi ludźmi. Właściciel jest to osoba naprawdę ze świeczką szukać mało takich pracodawców, którzy myślą o pracowniku. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Aaspen, przy niej wiem, że się rozwijam, doszkalam, poznaje nowych ludzi a chyba o to chodzi w życiu jeżeli człowiek chce mieć dobrą pracę. A taka informacja dla osób nie zadowolych pracą, proszę Was nie piszcie głupot jeżeli nie przepracowaliście w tej firmie chociaż jednego dnia.

urodzony magazynier. Nowy wpis

Ratuj się kto może. Umowa o pracę przez pierwszy miesiąc to fikcja. W następnym miesiącu dają umowę ale na ćwierć etatu a pracujesz często nawet po 9 godzin. Płacone zawsze za 8 godzin. Mógłbym się rozpisywać ale w skrócie powiem- OMIJAĆ JANUSZEX!!!

@bioly

Jak ktoś lubi za darmo robić nadgodziny i spożywać kanapkę w biegu to czemu nie?

Iwona

@urodzonymagazynierdalej pracujesz w Aaspen? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki pracy w firmie. Czy zmieniła się sytuacja z umowami, o których wspominałeś?

Lila
@Iwona

Czy coś udało się ustalić jak jest obecnie w tej firmie? Chodzi o umowę, płace, zespół. Czy praca u nich nie wiąże się z jezdzeniem po klientach- (przedstawiciel handlowy)?

urodzonymagazynier
@Iwona

Wiem z bezpośredniego źródła, ze dwoje ludzi na moje miejsce odpadło w ciągu miesiąca

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Iwona

@Lila nie widziałam niestety Twojego komentarza. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Nie wiem, czy znalazłaś odpowiedzi na swoje pytania, jednak na stronie internetowej, w treści oferty pracy, można znaleźć informację o tym, że w zakresie obowiązków jest sprzedaż bezpośrednia. Wymagane jest również posiadanie prawo jazdy kat B. Wnioskuję z tego, że praca polega na jeżdżeniu do klientów.

sun

urodzony, jak na tak poważną firmę to fatalne warunki. Zastanawiam się jak szybko można coś lepszego u nich dostać i czy w ogóle ..

urodzonymagazynier

Pierwszy miesiąc próby nie licz na umowę a przez kolejne cztery dostajesz 1/4 lub 1/2 etatu na piśmie, reszta na gębę.W sumie prawie pół roku próby za 1500 na rękę.Przez pierwsze dwa, trzy miesiące jesteś super pracownik a potem straszenie kamerami bo ktos cie podkablował ,ze nie tak pracujesz.Przez jakiś czas robisz co do ciebie należy a przez resztę czasu palisz w piecu, karczujesz działkę, łatasz rynnę na dachu itd... Siedzisz po godzinach za darmoszkę. Odpowiadasz za ogromne pieniądze(kilka, nawet kilkadziesiąt tysięcy dziennie) ale na temat podwyżki usłyszysz:(cytat)"moze jakaś stówkę premii uznaniowej dostaniesz po okresie próbnym" Wiec jak chcesz pół roku zarabiać praktycznie najniższą krajową i czekac na stówe podwyżki to praca dla ciebie.

firmowy

O tą firme chodzi ? http://www.aaspen.pl/

kolo

Szukaj na olx jest teraz ogłoszenie ale szukają faceta ale próbuj... olx Radom magazynier

OLX

Widziałem ogłoszenie na(usunięte przez administratora)Firma poszukuje młodego mężczyzny do pracy magazynowo - biurowej Zastanawiałem się nad wysłanie CV ale po przeczytaniu waszych opinii już zrezygnowałem

ktoś

Sprostowania wymaga jeden fakt a mianowicie jeśli nawet ktoś pracował na 1/4 etatu to była to jego świadoma decyzja a nie narzucona odgórnie.

był

zarobki jakie możecie osiągnąć w aaspen to najniższa krajowa. nie wierzcie nikomu, kto wam powie, że zarobicie więcej, że był ktoś, kto zarabiał 3tys. BO TO NIEPRAWDA!!! I pomyślcie dlaczego tak często robią rekrutacje? Bo pracownicy się zwalniają, bo tam się nie da pracować.

nina

oferują pełen etat a w rzeczywistości pracuje się na 1/4.

nina

pracowałam w tej firmie. na początku nie było źle, lecz później właściciele pokazują małe rożki i zaczynają się czepiać o wyniki w pracy, i stawiają zbyt wygórowane zadania sprzedażowe. Wmawiają że inni więcej sprzedają i nagabują na nich. Gdy przychodzi dzień wypłaty najchętniej zabrali by od razu połowę wynagrodzenia ponieważ nie są zadowoleni z efektu pracy i w taki sposób mobilizują do większej sprzedaży, czujesz się że nie zasługujesz na tą wypłatę jakże mierną. Udzielając przy tym wielu uwag i rad jak sprzedawać jak było by to takie proste.Obiecują prowizje od sprzedaży której nikt nigdy nie widział bo jak mawiają firma wychodzi na zero.W końcu ktoś na tym musi zarobić.

ww

Kto był już na 2 etapie rozmowy

qqq

na do którego etapu rekrutacji doszliście

xxx

Byłam na rozmowie kilka dni temu, mogę powiedzieć że bardzo mi się podobało, spotkanie przebiegło bezstresowo, po prostu super tylko dostałam info, że rekrutacja trochę potrwa, gdyż jest duże zainteresowanie więc na razie czekam na tel ......:(

daro

Widze że wpisy na forum są tylko swoje. Coś w tym jest nie tak ze w Radomiu zarobić 3-5 / tysiecy / to mało ???????????????? Nie rozumiem tych osób , przecież wiem dobrze ze po 3 jezdżą ludzie codziennie do Warszawy po chleb. Jak to mozliwe ze zarabiasz 5 i nie pracujesz w tej firmie!!!!!!!!! Jesteś chyba chory albo piszesz nieprawdę

Handlowiec

Warunki jak w normalnej firmie : podstawa+prowizja umowa po okresie probnym Bylam na rozmowie ale nic wiec probuje nadal bo co jakis czas oglaszaja nabor Mlode osoby sa nie wiem czy to dobrze

Misiek

Jakie warunki w firmie? Podstawa + prowizja? Umowa o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska - Radom

• Jak się pracuje w Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska?

Zobacz opinie na temat firmy Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska?

Aaspen Firma Handlowo-Usługowa Danuta Suska
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Kozienicka 205B
    26-600 Radom