Barentz Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Barentz Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barentz Sp. z o.o.

sedf

Pewnie, że można liczyć na stabilne zatrudnienie @kanarek, bo umowa jest w pełni respektowana u nich.

sawa

W firmie Barentz pracowałam przez ponad rok i było to moje najgorsze doświadczenie zawodowe na przestrzeni 12 lat. Główny powód to atmosfera jaką wprowadza szefowa działu Food. Jest osobą skrajnie apodyktyczną. Codziennością były krzyki, czepianie się drobiazgów, przerywanie cudzej wypowiedzi, zupełny brak konsekwencji w działaniu. Trzykrotnie zdarzyło się że szefowa zakończyła rozmowę ze mną rzucając słuchawką. Często zdarzało się, że ochrzaniała handlowca tak głośno, że inni słyszeli to w pokoju obok. Również miałam takie doświadczenia. Osobiście słyszałam jak rozmawiając z innym pracownikiem pytała :"czy ty rozumny jesteś?" Nie byłam jedyną osobą która poinformowała o tym Dyrektora.... Niestety taka jest polityka firmy - na stanowisku pośrednim zatrudnić tego typu człowieka i mieć czyste ręce. Podobny schemat był w dziale Meat kilka lat temu. A szkoda bo bardzo fajni i kompetentni ludzie pracują w tej firmie. To właśnie na ich prośbę umieściłam ten wpis

Zostaw opinię o Barentz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barentz Sp. z o.o.